Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4281
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

Seega, mida te usute? Seda et kuskil dopingu proovid valetavad? Ja seda et keegi on lihtsalt selle jutu välja mõelnud ja need eesti lehtedesse paisanud, see dopingu jutt on eesti meedia siseselt keerelnud ligi kuu aega, ning oli vist? eelmine nädal kui see kõik meie ette paisati. Fakt on see et dopingu proov oli positiivne ja seda kinnitati ka tänasel pressikonverentsil, niiet me võime koguda siin ka miljon "meeldib" see seda fakti ei muuda. Ja mis poriga loopimisest siin räägitakse, kas pori mis loobitakse on asjatu? See on umbes sama, et loodame sügisel et talve ei tule, kuigi see on suht kinnitamata fakt, mis hiljem 100% kinnitust saab. Okei võib-olla halb võrdlus, aga kõik see uskumine jms värks siin, on pigem selline lootuse heietamine.
Lõpetuseks küsiksin kas keegi on näinud kunagi sportlast, kes kohe tunnistab, jah ma olen süüdi, jah ma tarvitasin keelatud aineid ja ma olen 100% süüdi ja ma ei pea nende sõnade all aint silmas suusatajaid.
Ainus mille üle võib VIST rõõmu tunda, et andruse medalid jäävad alles, kuigi minu silmis muutusid needki tuhmimaks.

Ei viitsinud oma memuaari ümber hakata kirjutama, aga sellise kirja kirjutas FB igatahes.

Edit mu FB pole kunagi nii punane olnud pärast entri vajutamist.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev »

marxx762 kirjutas:Seega, mida te usute? Seda et kuskil dopingu proovid valetavad? Ja seda et keegi on lihtsalt selle jutu välja mõelnud ja need eesti lehtedesse paisanud, see dopingu jutt on eesti meedia siseselt keerelnud ligi kuu aega, ning oli vist? eelmine nädal kui see kõik meie ette paisati. Fakt on see et dopingu proov oli positiivne ja seda kinnitati ka tänasel pressikonverentsil, niiet me võime koguda siin ka miljon "meeldib" see seda fakti ei muuda. Ja mis poriga loopimisest siin räägitakse, kas pori mis loobitakse on asjatu? See on umbes sama, et loodame sügisel et talve ei tule, kuigi see on suht kinnitamata fakt, mis hiljem 100% kinnitust saab. Okei võib-olla halb võrdlus, aga kõik see uskumine jms värks siin, on pigem selline lootuse heietamine.
Lõpetuseks küsiksin kas keegi on näinud kunagi sportlast, kes kohe tunnistab, jah ma olen süüdi, jah ma tarvitasin keelatud aineid ja ma olen 100% süüdi ja ma ei pea nende sõnade all aint silmas suusatajaid.
Ainus mille üle võib VIST rõõmu tunda, et andruse medalid jäävad alles, kuigi minu silmis muutusid needki tuhmimaks.

Ei viitsinud oma memuaari ümber hakata kirjutama, aga sellise kirja kirjutas FB igatahes.

Edit mu FB pole kunagi nii punane olnud pärast entri vajutamist.
Mina usun Andrus Veerpalu sõnu ja mul pole mingit põhjust neis kahelda, punkt. Kui keegi sellega ei nõustu võib ta minujaoks kuu peale kerida. See mees on pakkunud Eesti rahvale tohutult palju positiivseid emotsioone, ma leian, et nüüd on aeg teda selle eest toetada. Andrus Veerpalu esindab minu silmis ideaalset sportlast - vaikset, töökat ning tagasihoidlikku. On olemas selgitus, kuidas võis proov osutuda positiivseks ja mulle sellest piisab.
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Ekuuuu »

marxx762 kirjutas:Seega, mida te usute? Seda et kuskil dopingu proovid valetavad? Ja seda et keegi on lihtsalt selle jutu välja mõelnud ja need eesti lehtedesse paisanud, see dopingu jutt on eesti meedia siseselt keerelnud ligi kuu aega, ning oli vist? eelmine nädal kui see kõik meie ette paisati. Fakt on see et dopingu proov oli positiivne ja seda kinnitati ka tänasel pressikonverentsil, niiet me võime koguda siin ka miljon "meeldib" see seda fakti ei muuda. Ja mis poriga loopimisest siin räägitakse, kas pori mis loobitakse on asjatu? See on umbes sama, et loodame sügisel et talve ei tule, kuigi see on suht kinnitamata fakt, mis hiljem 100% kinnitust saab. Okei võib-olla halb võrdlus, aga kõik see uskumine jms värks siin, on pigem selline lootuse heietamine.
Lõpetuseks küsiksin kas keegi on näinud kunagi sportlast, kes kohe tunnistab, jah ma olen süüdi, jah ma tarvitasin keelatud aineid ja ma olen 100% süüdi ja ma ei pea nende sõnade all aint silmas suusatajaid.
Ainus mille üle võib VIST rõõmu tunda, et andruse medalid jäävad alles, kuigi minu silmis muutusid needki tuhmimaks.

Ei viitsinud oma memuaari ümber hakata kirjutama, aga sellise kirja kirjutas FB igatahes.

Edit mu FB pole kunagi nii punane olnud pärast entri vajutamist.
Uhh, üks väheseid mõistlikke kommentaare täna. Kogu selle loo juures on väga raske kedagi või midagi uskuda. See lugu jätkub nüüd veel pikaks ajaks ja loodan, et kohus ja spetsialistid mõistavad ta õigeks. Mitte rahvas. Kui väidetakse, et ei tarvitanud dopingut, siis tuleb seda tõestada. Kuna protseduur ja metoodika olid kahtlased, siis stardipositsioon on selleks korralik.

Ja üks väga kummaline rünnak ja massipsühhoos on käimas meedia vastu. Kas oleks pidanud asja maha vaikima? Mingit meedia poolt Veerpalu tampimist pole ju olnud! Ometi jääb mulje, nagu oleks kamp ajakirjanikke Veerpalu majja tunginud ja selle maatasa teinud. Kogu värk jätab pseudorahvusluse õhutamise mulje. Minu arust peaks põhiemotsioon olema kurbus ja hingevalu, mitte viha igasse ilmakaarde.

Ja teistpidi parastajatele tahaks öelda, et kui te Veerpalu sportlaskarjääri jooksul teda ei toetanud ega ta võistlusi ei vaadanud, siis pole teil mingit õigust teda petturiks ja valetajaks nimetada. Kui ei kottinud ennem, siis olge nüüd ka vait.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Andrus Veerpalu esindab minu silmis ide ... st piisab.
Nõus.
Keegi meist ei tea, mis täpselt oli aga klikkisin ka mina Veerpalu toetuseks.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Liitusin ka ise selle FB lehega, aga mitte sellepärast, et ma teda hirmsasti "usuksin", vaid seepärast, et ma toetan teda. Nii heas kui halvas. Kõikide nende emotsioonide ja tunnete eest, mis on kaasnenud tema võitude ja kaotustega.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas nub4you »

Kuradi Hjelmeset ajab närvi, räägib, et Veerpalu pettur, persse mingu, Veerpalu on kõik medalid võitnud ausal teel.
Pilt

Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas vaim564 »

Uskumisega ei ole siin suurt midagi teha. Esialgu on tegemist kõigest positiivse dopinguprooviga, mis automaatselt ei tähenda veel, et võeti teadlikult/tahtlikult tulemuste parandamise nimel keelatud aineid sisse. Me ei tea, kas WADA analüüsi metoodika on usaldusväärne, kas need näitajad võivad mingite füsioloogiliste eripärade tõttu üles minna või siis eksiti mingisuguste toidulisandite või ainete sissevõtmisel. Siit ei anna veel järeldada, et Veerpalu on karjääri jooksul sihipäraselt dopingut tarvitanud. Kasvuhormoonidega on üldse vahele võetud kolm sportlast, keegi inglise ragbimängija möödunud aastal (kes varsti ennast üles poos) ning Veerpalu ja üks saksa jalgrattur alles hiljuti (mõlemad on lubanud vaidlustada). Selgusetuks jäävad ka "usaldusväärse allika" tegutsemismotiivid. Vara on siin veel mingit seisukohta võtta, eks näeb, mis sellest välja tuleb.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

Mind see Veerpalu teema jätab absoluutselt külmaks .. pole nagu eriline lihtsalt suusatamise fänn ka :)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

kasutaja123 kirjutas:Liitusin ka ise selle FB lehega, aga mitte sellepärast, et ma teda hirmsasti "usuksin", vaid seepärast, et ma toetan teda. Nii heas kui halvas. Kõikide nende emotsioonide ja tunnete eest, mis on kaasnenud tema võitude ja kaotustega.
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

Ka mina liitusin FB lehega, esimese 300 seas isegi. Kuid kas ma usun ? Kahtlen et usun.. Kes olete teie, et ütlete et ta puhas on ?? Ma usun et seda teab suletud ring, kas ta on patune või mitte. See jutt käib närvi vaikselt, et ma usun ja usun. Usute sellepõhjal et mees ütleb, et ma ei teinud midagi ?
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas T Reed »

Proovid olid positiivsed, järelikult on dopngit tarvitanud, kuigi ma ei usu seda. Alles eelmine aasta, kui ma ei eksi, võeti selle uurimine kasutusse. Saksa jalgarattur, ei mäleta nime, on sama probleemiga, ja ta vandus ka, et ei ole tarbinud keelatuid aineid ja võitleb ka edasi oma puhtuse nimel. See on kahtlane värk, need kes seda kontrollivad, ei saa ise ka aru, mida nad kontrollivad. Kui inimese keha toodab ka seda, siis tähendab see seda, ärge treenige üldse, siis ei ole hullu midagi.
Vaadake seda Björgenit, kuidas saab üks suusataja teistest nii üle olla, a no muidugi, tal lubatud astmarohud. Kellelgi oli veel lubatud vist. Hakkagu vanadest proovidest ka uurima seda hormooni osadel võistlejatel, usun, et leitakse ka.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Sten »

Usun ka, et Andrus pole dopingut kasutanud. Uus meetod + Andrusest vanemaid sõitjaid pole, loodan Veerpalu hea nimi saab puhtaks pestud, mitte minu pärast vaid nendele norralastele kes kohe on välja lennanud kui dopingukahtlus Andruse peal. Näitab nende nõrkust ja kadedust.
Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas theundertaker »

Nemad on ju kõige suuremad dopingu kasutajad!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4281
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

Astma rohust rääkides siis, see on nn legaalne doping, kui nii võib seda nimetada. Keegi ei keela seda imeda ei Kuitunenil, Kowlacikul ega ka Juha Lallukal.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

theundertaker kirjutas:Nemad on ju kõige suuremad dopingu kasutajad!
kui astmarohud välja arvata, siis norrakad siiski ühed puhtamad maailmas ! See nende Andruse jutt on sellepärast, et Andruse võit on nende meestelt kullad ära võtnud
Suletud