Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Grizzlies vs Hawks NBA Finals will be broadcasted live on Animal Planet.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Vaadates hooaja mänge, siis Atlanta oleks Miamile kergem vastane.
Mõlemal ka keskpärane mängujuht.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Bawse kirjutas:Miami fännidest võib aru saada, tahavad endale elu kergemaks teha.

Minu eelistatuim finaal oleks Bulls-Thunder, on nii staare kui ka uut verd, mida NBA finaalid minu arust hädasti vajaksid.
Lakersi vastu pole muidu midagi peale selle, et nad 3 aastat järjest finaalis on olnud. Mavericksi ja Bostoni vastu on lihtsalt vimm, Memphises pole staare, Atlanta on igav + seal mängib Joe Johnson ja Cheat võiks oma korda esimesel aastal veel oodata (nagunii on vähemalt 4-5 aastat veel tipus). Seega jäävadki järgi Chicago ja OKC.
Loodan salamisi täpselt sama finaali. Finaalides tahaks näha ikka täiesti uut verd. Lakers ja Boston on ennast ammendanud juba.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Sa oled ikka eriline.. tont. Sinu pensionärid löödakse Lakersi poolt juba välja. Neiu oled sa ise.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Gratz to Derrick Martell Rose MVP 2010/11 :clap:

http://www.nba.com/2011/news/05/03/mvp- ... ef:nbahpt1" onclick="window.open(this.href);return false;


Boston saab jälle kotti ... Ega jah kui kaitse ei pea paneb Heat viimased 2 ka kotti ja purjetab 4-0 edasi ida finaali
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Sa oled ikka eriline.. tont. Sinu pensionärid löödakse Lakersi poolt juba välja. Neiu oled sa ise.
Ei usu, et tema on hakkanud kaotuse pärast nutma, nagu miami nuttev kolmik.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:
Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Sa oled ikka eriline.. tont. Sinu pensionärid löödakse Lakersi poolt juba välja. Neiu oled sa ise.
Ei usu, et tema on hakkanud kaotuse pärast nutma, nagu miami nuttev kolmik.
Kes sulle ütles, et keegi kolmikust nutnud on?
Sul oleks aeg pisaraid valada, Celtics on välja langemas.
Sinuga ei ole mõtet rääkida, ajad ühte-sama möla koguaeg.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mina ei öelnud oma kommentaaris midagi halvasti Sinu kohta. Ja seda ütles Miami peatreener, kui ta mängijad riietusruumis nutsid. Ning minu pensionärid on sinu neiudele see hooaeg ainult peavalu ja rohkem masendust tekitanud. Ning minu arust ajad sina koguaeg sama möla. Midagi peale teiste sõimamise ja mahategemise sa teha ei oska.
Egert kirjutas:
Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Sa oled ikka eriline.. tont. Sinu pensionärid löödakse Lakersi poolt juba välja. Neiu oled sa ise.

Kes sulle ütles, et keegi kolmikust nutnud on?
Sul oleks aeg pisaraid valada, Celtics on välja langemas.
Sinuga ei ole mõtet rääkida, ajad ühte-sama möla koguaeg.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Nii nagu Eestikate po kiskus asi kakluseks ära siin foorumis, nii läheb vist ka NBA po ajal :koss: :koss:
Iseenesest hea, et meeskondadel on sellised die hard fännid olemas, aga ei maksa tervet teemat jälle ainult mingi vaidlusega risustada:) Varsti hakkame siin kuulma argumente, et Mavs on sitt, sest seal on kole arhitektuur jne :yahoo: või et Miami on mõttetu, sest seal on kuradi palju kuubalasi :smash:
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Senise mängupildi põhjal on Heat küll kõige kindlam olnud ja Wade on Novitzki ühe korra juba nutma pannud, nüüd on veel kaks superstaari abiks.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Parim päev dongipedede mõnitamiseks:
http://bleacherreport.com/articles/6892 ... dunk-faces" onclick="window.open(this.href);return false;
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

ja Dallas võitis ka teise. Enam paremaks minna ei saa : )
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

jyrgen kirjutas:ja Dallas võitis ka teise. Enam paremaks minna ei saa : )
Tõesti. Lakersil polnud eile mingit lootust. Dallase kaitse meenutab juba hooaja algust, kui Butler ka meeskonnas oli. Nowitzki on samuti tippvormis, ei suutnud teda eile ka Artest takistada, keda NBA kodulehel üheks liiga parimaks kaitsemängijaks tituleeriti. Eile mainiti ka, et liigas vist ainult 2 meeskonda tulnud kaotusseisust välja, kui kodus mõlemad mängud on alguses kaotatud.

Kodus tuleb Dallasel ka mõlemad ära võtta, kuigi seal mängitakse kohati halvemini kui võõrsil. Kuid kui Dallase kaitse sama hästi töötab ja pink sama hästi mängib, siis pole Lakersil küll erilist lootust sellest seeriast võtjana välja tulla. :popcorn:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kalev »

mavs kirjutas:
jyrgen kirjutas:ja Dallas võitis ka teise. Enam paremaks minna ei saa : )
Tõesti. Lakersil polnud eile mingit lootust. Dallase kaitse meenutab juba hooaja algust, kui Butler ka meeskonnas oli. Nowitzki on samuti tippvormis, ei suutnud teda eile ka Artest takistada, keda NBA kodulehel üheks liiga parimaks kaitsemängijaks tituleeriti. Eile mainiti ka, et liigas vist ainult 2 meeskonda tulnud kaotusseisust välja, kui kodus mõlemad mängud on alguses kaotatud.

Kodus tuleb Dallasel ka mõlemad ära võtta, kuigi seal mängitakse kohati halvemini kui võõrsil. Kuid kui Dallase kaitse sama hästi töötab ja pink sama hästi mängib, siis pole Lakersil küll erilist lootust sellest seeriast võtjana välja tulla. :popcorn:
Ma ei tea, Dallase kaitse nüüd nii hirmkõva ka polnud, Lakers pudistas ise päris palju elementaarseid viskeid ära. Pigem on probleem Lakersi kaitses, teisel poolajal ei saadud enam üldse hakkama. Nüüd veel Artesti tõenäoline mängukeeld ka otsa... Raskeks läheb, aga mina arvan, et Lakersi mäng on praegu kinni pigem neis endas. Ennustan kas sweepi või Lakers 4-3 edasi.
Vasta