Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Sa oled ikka eriline.. tont. Sinu pensionärid löödakse Lakersi poolt juba välja. Neiu oled sa ise.
Vaatan kah, et Lakers 'neiusi' välja löömas.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:
Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Ma usun ka, et westi võitja tuleb Dallas-Lakers seeriast. Kui Dallas Lakersi ära kotib, siis finaalis ootaks Heati neiusid. Saaksime nad jälle nutma panna. :yahoo: Samas, arvatavasti võidab Boston selle seeria ära, kui kaitse paremini pidama saadakse. Bullsi tänane mäng oli küll paras petumus.. vist mõtlesid juba liiga üle..
Sa oled ikka eriline.. tont. Sinu pensionärid löödakse Lakersi poolt juba välja. Neiu oled sa ise.
Vaatan kah, et Lakers 'neiusi' välja löömas.
Kuule, ära ohi iga mu postituse peale. Dallase kohta pole mina neiud öelnud.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Isiklikult kardan veel vägagi Lakersi tagasitulekut, see meeskond oleks paljuks suuteline selles seerias kui suudetakse meeskonnana mängima hakata. Tahaks aga respekti jagada Kobe'ile. Esimene mäng oli küll mõlemapoolselt kehva vile aga Kobe ei hakanud sellel teemal halama vms. Kogu seeria on Kidd ikka mänginud tema vastu kaitset vea piiril ja ei mingit kohtunike juures halamist või kriitikat selles suunas. Nüüd hea võrrelda tegelikult kahe liiga parima SG mängu. Samas seisus 2006 vingus Wade nagu siga aia vahel ja tegi sellist teatrit, et paha hakkas. Kobe aga tegeleb endiselt korvpalli mängimisega.
Pilt
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

2 terminit tuleks meelde jätta: "_allas Chokericks" ja "Dirk Nowinski". Ennem kui nad neid (õigustatult välja teenitud) nimesid ei kummuta, ei suuda nendesse uskuda. Kuigi mängupilt on seni ilus olnud, selles ei saa vaielda.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Jajah, tüüpiline luuserist Cubani fanboy vingumine, et Wade 2006 simuleeris ja sellepärast läks Chokewitzki närvikava ***** :D Loodetavasti keerab Heat uue käru siukesetele moronitele.
:koss:
raido41 kirjutas:Isiklikult kardan veel vägagi Lakersi tagasitulekut, see meeskond oleks paljuks suuteline selles seerias kui suudetakse meeskonnana mängima hakata. Tahaks aga respekti jagada Kobe'ile. Esimene mäng oli küll mõlemapoolselt kehva vile aga Kobe ei hakanud sellel teemal halama vms. Kogu seeria on Kidd ikka mänginud tema vastu kaitset vea piiril ja ei mingit kohtunike juures halamist või kriitikat selles suunas. Nüüd hea võrrelda tegelikult kahe liiga parima SG mängu. Samas seisus 2006 vingus Wade nagu siga aia vahel ja tegi sellist teatrit, et paha hakkas. Kobe aga tegeleb endiselt korvpalli mängimisega.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Vähemalt kerge viis "allase" kasutamisega ja mitte Mavericksi meeskonna vaid Dirki kutsumisega chokeriks, näidata, et NBA teadmistega ei ole kõige parem lugu. Seega sry, mina isiklikult ei viitsi väga mõne mehe puuduliku teadmistepagasi olukorda parandada.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ma vaatan, et siinolevad mavsi fännid on ainsad, kes NBAst midagi teavad. Ise nad vähemalt arvavad nii.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Sildid ja hüüdnimed kaovad aeglaselt. Ma tean väga hästi, et enamasti on Dallase igasugused defensive ratingud jne olnud keskmisest paremad, aga mis siis?
Ime et keegi ei tulnud jutuga "Mavericks on ju viimasel 11 hooajal võitnud põhihooajal 50 mängu või enam, kuidas on võimalik, et _irkile öelda Nowinski????!!"

Ärge kujutage ette, et kui te olete väikest NBA portaali pidanud, siis on teil mingi jumalik õigus ennast teistest paremaks pidada.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Egert kirjutas:Ma vaatan, et siinolevad mavsi fännid on ainsad, kes NBAst midagi teavad. Ise nad vähemalt arvavad nii.
Ega sa ise rohkem ei tea, sa tead ainult 2 meeskonnast, Cavs ja Heat.
Pilt

Pilt
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

nub4you kirjutas:
Egert kirjutas:Ma vaatan, et siinolevad mavsi fännid on ainsad, kes NBAst midagi teavad. Ise nad vähemalt arvavad nii.
Ega sa ise rohkem ei tea, sa tead ainult 2 meeskonnast, Cavs ja Heat.
enam ei tea cavsist kah :)
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

nub4you on nagu Egerti kuri parasiit, kogu aeg ripub küljes ja tahab verd imeda. :D
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

nub4you kirjutas:
Egert kirjutas:Ma vaatan, et siinolevad mavsi fännid on ainsad, kes NBAst midagi teavad. Ise nad vähemalt arvavad nii.
Ega sa ise rohkem ei tea, sa tead ainult 2 meeskonnast, Cavs ja Heat.
Ühte teadis veel peale poolt tundi googeldamist. :yahoo:
No offense.
raigo556
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Mär 2010, 13:38

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raigo556 »

Mis kell täna LALi mäng on?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

raigo556 kirjutas:Mis kell täna LALi mäng on?
4.30.
raigo556
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Mär 2010, 13:38

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raigo556 »

Egert kirjutas:
raigo556 kirjutas:Mis kell täna LALi mäng on?
4.30.
tänan
Vasta