Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:No see, et võitsite ühe aasta meistrikad, ei tähenda et te nüüd maailma parim klubi olete, olge õnnelikud nüüd.
suu kinni maakas :evil:
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

nub4you kirjutas:No see, et võitsite ühe aasta meistrikad, ei tähenda et te nüüd maailma parim klubi olete, olge õnnelikud nüüd.
Olemegi õnnelikud.Aitäh heade soovide eest :lol:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nub4you kirjutas:No see, et võitsite ühe aasta meistrikad, ei tähenda et te nüüd maailma parim klubi olete, olge õnnelikud nüüd.
Aga kuidas sulle Rocki tulevik tundub? Helge?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Õu, mehed. Jätaks selle Rocki teema sinna, kus ta peaks käima. Ja kamoon, hooaeg lõppenud, milleks siin veel üksteist silma pussitada. Eelmine hooaeg oli päris kurb olla ju Cramo fänn...
Äkki mingi aeg saab teha ka põhjaliku hooaja kokkuvõtte siia, kus saaks korvpallisõbra pilguga tagasi vaadata. Näis, kuis aega on.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:Õu, mehed. Jätaks selle Rocki teema sinna, kus ta peaks käima. Ja kamoon, hooaeg lõppenud, milleks siin veel üksteist silma pussitada. Eelmine hooaeg oli päris kurb olla ju Cramo fänn...
Äkki mingi aeg saab teha ka põhjaliku hooaja kokkuvõtte siia, kus saaks korvpallisõbra pilguga tagasi vaadata. Näis, kuis aega on.
No eks selle asi ongi, et aastaid oleme pidanud kuulama kui hästi kõik Rockis on ja kui palju tublimad nad ikka Cramost on. Nüüd on hetk, kus rollid tunduvad vahetunud olema ja jumala eest ma ei jäta ühtki võimalust kasutamata, et seda teatud seltsimeestele ninna alla hõõruda.
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Juku »

Hmm, ei usu et oleks õige öelda, et rollid on vahetunud! Ei saa ju öelda, et ühe või teise meeskonna hooaeg parem oleks, kui üks saavutas BBL põhiturniiri 3nda koha ja teine 7nda koha. Koduse "mudaliiga" võitis Kalev. Välisliigad ebaõnnestusid mõlemal. Mis puutub Rocki, siis said nad ka BBL Cupi võidu + Eesti karika. Kahjuks ei leia erilist põhjust pükstest välja hüppamiseks :). Mis puutub järgmisesse hooaega, siis loodan, et Kalev suudab eelarvet suurendada - muidu kahtlen paremates tulemustes. Rocki tuleviku osas aga usun, et nende eelarve on ka tuleval aastal suurem Kalev/Cramo omast. Miskipärast usun, et Taltsi asemele mitte kellegi palkamine oli ka järgmisesse hooaega investeerimine - elame näeme. Edu igaljuhul mõlemale järgmiseks hooajaks, eriti just välisliigades. Omavahel pusimine minule isiklikult niipalju pinget ei paku kui lätlastele - leedukatele ära panemine ;)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Asjaajaja »

Juku kirjutas:Hmm, ei usu et oleks õige öelda, et rollid on vahetunud! Ei saa ju öelda, et ühe või teise meeskonna hooaeg parem oleks, kui üks saavutas BBL põhiturniiri 3nda koha ja teine 7nda koha. Koduse "mudaliiga" võitis Kalev. Välisliigad ebaõnnestusid mõlemal. Mis puutub Rocki, siis said nad ka BBL Cupi võidu + Eesti karika. Kahjuks ei leia erilist põhjust pükstest välja hüppamiseks :). Mis puutub järgmisesse hooaega, siis loodan, et Kalev suudab eelarvet suurendada - muidu kahtlen paremates tulemustes. Rocki tuleviku osas aga usun, et nende eelarve on ka tuleval aastal suurem Kalev/Cramo omast. Miskipärast usun, et Taltsi asemele mitte kellegi palkamine oli ka järgmisesse hooaega investeerimine - elame näeme. Edu igaljuhul mõlemale järgmiseks hooajaks, eriti just välisliigades. Omavahel pusimine minule isiklikult niipalju pinget ei paku kui lätlastele - leedukatele ära panemine ;)
Tark postitus, sekundeerin täielikult!! Samas mõistan, et Kalev/Cramo ei ole viimastel aastatel absoluutselt millegagi hakkama saanud (mitte, et Rock oleks) ja nüüd on nagu esimest korda üle pika aja põhjust eufooriaks (või on ikka põhjust?) - võideti Eesti meistrikarikas.

Ühe vähese Eesti korvpalli fännina siin foorumis ootan huviga, milline saab olema nii Rocki kui ka Cramo meeskond järgmisel hooajal. August-september on väga põnevad ajad. Senikaua tuleb vist aga vaikselt skip'ida seda foorumit, kuna vähe nürima mõistusega korvpallihuvilised on oma õnnejoovastuse haardes lagastanud selle koha täis häirivat vaenulikku laga. Kui mõned kasutajad leiavad põhjust tsiteerida Delfi kommentaariumi labast möla, siis on ikka midagi valesti küll.
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Optimist #1 »

Asjaajaja kirjutas:
Juku kirjutas:Hmm, ei usu et oleks õige öelda, et rollid on vahetunud! Ei saa ju öelda, et ühe või teise meeskonna hooaeg parem oleks, kui üks saavutas BBL põhiturniiri 3nda koha ja teine 7nda koha. Koduse "mudaliiga" võitis Kalev. Välisliigad ebaõnnestusid mõlemal. Mis puutub Rocki, siis said nad ka BBL Cupi võidu + Eesti karika. Kahjuks ei leia erilist põhjust pükstest välja hüppamiseks :). Mis puutub järgmisesse hooaega, siis loodan, et Kalev suudab eelarvet suurendada - muidu kahtlen paremates tulemustes. Rocki tuleviku osas aga usun, et nende eelarve on ka tuleval aastal suurem Kalev/Cramo omast. Miskipärast usun, et Taltsi asemele mitte kellegi palkamine oli ka järgmisesse hooaega investeerimine - elame näeme. Edu igaljuhul mõlemale järgmiseks hooajaks, eriti just välisliigades. Omavahel pusimine minule isiklikult niipalju pinget ei paku kui lätlastele - leedukatele ära panemine ;)
Tark postitus, sekundeerin täielikult!! Samas mõistan, et Kalev/Cramo ei ole viimastel aastatel absoluutselt millegagi hakkama saanud (mitte, et Rock oleks) ja nüüd on nagu esimest korda üle pika aja põhjust eufooriaks (või on ikka põhjust?) - võideti Eesti meistrikarikas.

Ühe vähese Eesti korvpalli fännina siin foorumis ootan huviga, milline saab olema nii Rocki kui ka Cramo meeskond järgmisel hooajal. August-september on väga põnevad ajad. Senikaua tuleb vist aga vaikselt skip'ida seda foorumit, kuna vähe nürima mõistusega korvpallihuvilised on oma õnnejoovastuse haardes lagastanud selle koha täis häirivat vaenulikku laga. Kui mõned kasutajad leiavad põhjust tsiteerida Delfi kommentaariumi labast möla, siis on ikka midagi valesti küll.

Mine ravile mees, ausalt ka. Ma ei tea, mis sinu emoliku maailmavaate põhjuseks on, kuid ma olen üsna kindel, et pädevate psühholoogide ja psühhiaatrite koostöös saab probleemist võitu :).

Ma olen üsna kindel, et sa ei ole ei Eesti korvpalli (koondis v.a) ega Kalev/Cramo fänn, kui sa üldse fänluse mõisteni küündidki. Kuid ära muretse, küll kunagi sulle ka kohale jõuab, et sinu äärmiselt sitt ja provokatiivne iseloom on põhjuseks, miks sul teiste foorumikaaslaste toetust pole ning ilmselt ka vähne sõprade hulk päriselus.

Teistele foorumikaaslastele: vabandan tarbetu postituse pärast, kuid olgugi paks nahk ümber, suudab mõni mannetu ja labane troll vastuse välja provotseerida. Palun vabandust, rohkem trolli ei toida.

Teemast: kalevi 4-0 seeriavõit annab väga hea baasi tulevaks hooajaks. Sponsoritele kindlasti on praegune meediatähelepanu äärmiselt meeltmööda ning erinevalt mõnedest indiviididest siin, vaatavad sponsorid alati olevikku lähitulevikku silmas pidades. Ma usun, et Kuusmaa karisma ja suurepärane meeskonnavaim, mis finaalseerias välja paistis, annab Kalevi fännidele üsna positiivse pildi järgmisest hooajast :).

Rääkimata Škele võimalikust jäämisest, meeskonna juhtimise professionaalsemaks muutumisest ja tasemel treeneritriost.

Kalev kohe kindlasti ei ole tõusnud kuhugi väga kõrgele tasemele, kuid esimest korda kolme hooaja jooksul on selleks jälle kõik eeldused olemas. Nüüd sõltub eelarve suurendamisest ja komplekteerimise kiirusest ja kvaliteedist, kas me suudame järgmine aasta sammu edasi astuda ja BBL FF-i eesmärgiks seada. VTB-s võib tulla kaks kuni kolm võitu, kuid rohkemat ilmselt mitte. Peamine on mitte saada hävitavaid kaotuseid, loodetavasti enamus tuleb alla kümne punktiga.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Juku kirjutas:Hmm, ei usu et oleks õige öelda, et rollid on vahetunud! Ei saa ju öelda, et ühe või teise meeskonna hooaeg parem oleks, kui üks saavutas BBL põhiturniiri 3nda koha ja teine 7nda koha.
Ega ma ei räägigi numbrilistest saavutustest. Samuti ei mõtle ma, et eestikate võit tegi Cramost üleöö supermeeskonna. Lihtsalt hooaja lõpp oli Cramo jaoks positiivne, samamoodi paistab ka uus hooaeg. Samas võime öelda, et Rock oli hooaja lõppu vaadates ülimalt kehvasti komplekteeritud (tavaliselt ju Cramo probleem) ja seda mitte tänu vigastustele. Nr 4 kohale ei olnud ühtegi meest, Asko Paadet ma meheks ei nimetaks. Rocki suursugune 3a projekt hakkab lagunema, kui isegi Sokk ja Veidekas jäävad veel aastaks, siis järgmine hooaeg on nad sealt 100% läinud. Seda muidugi juhul kui nad suudavad samal või paremal tasemel jätkata, kui ei suuda pole neist ka Rockile kasu. Rocki noortest küll kedagi hetkel näha pole, kes 1-2 a pärast lammutama hakkaksid. 12 miljonilise eelarvega klubil oli ainult 1 eesmärk, eestikad ära võita ning isegi sellega ei saaduda hakkama??? Samas Cramo ei jahu sellest, et lähme oma meestega 3a pärast maailma vallutama vaid vaatab asju reaalselt. Säilitatakse oma Eesti koondislastest tuumik ja üritatakse eelarvet suurendada, et palgata juurde 3-4 korralikku leegionäri. Järgmisel hooajal on Rockil vaja minimaalselt 3 välismängijat positsioonidele 1, 4 ja 5. Juhul kui keegi lahkub tuleb ka tema asemel võtta leegionär. Liinat ütles hiljuti "oleme rõhutanud, et võistkonna tuumiku peavad moodustama Eesti mängijad, kellel on pikaajaline vastutustunne ja kes samastuvad klubiga". Praegu Rockile sellist tulevikku küll kuskilt ei näe.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Ma arvan et Kalevi seis on praegu sushteliselt hea sellepärast, et kalevil on (erinevalt eelmisest aastast) normaalne peatreener. Eks see kalevi meeskonna edu/edutus ongi niimoodi kõikunud: oli Matic, saime finaali 0-4 pähe, siis Vuciniciga oli juba palju normaalsem, vahepeal löödi Vucinic minema ning Varrakuga ei jõudnud isegi finaali välja, nüüd jällegi Kuusmaaga normaalsem. Ja kui Skele ka järgmiseks hooajaks jääks, siis ütleks et minu lootused on isegi suhteliselt kõrgel.

Rockist rääkides... kui neil Veideman ja Sokk jäävad ning kaks välismaalast eesliini järgmiseks aastaks juurde tuua, siis poleks nende väljavaated ju sugugi nii kehvad. Kui aga nt Veideman välismaale läheb, siis...... oleks mul sellest meeskonnast suht ükskõik, kuna kõik minu jaoks huvitavad mängijad kes seal mängisid (Tein, Kullamäe, Müürsepp, Talts, Kikerpill, Veideman) on ära läinud.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Zog kirjutas:Ma arvan et Kalevi seis on praegu sushteliselt hea sellepärast, et kalevil on (erinevalt eelmisest aastast) normaalne peatreener. Eks see kalevi meeskonna edu/edutus ongi niimoodi kõikunud: oli Matic, saime finaali 0-4 pähe, siis Vuciniciga oli juba palju normaalsem, vahepeal löödi Vucinic minema ning Varrakuga ei jõudnud isegi finaali välja, nüüd jällegi Kuusmaaga normaalsem. Ja kui Skele ka järgmiseks hooajaks jääks, siis ütleks et minu lootused on isegi suhteliselt kõrgel.

Rockist rääkides... kui neil Veideman ja Sokk jäävad ning kaks välismaalast eesliini järgmiseks aastaks juurde tuua, siis poleks nende väljavaated ju sugugi nii kehvad. Kui aga nt Veideman välismaale läheb, siis...... oleks mul sellest meeskonnast suht ükskõik, kuna kõik minu jaoks huvitavad mängijad kes seal mängisid (Tein, Kullamäe, Müürsepp, Talts, Kikerpill, Veideman) on ära läinud.
Kuusma avaldab klubi omanikele survet komplekteerimise koha pealt. Teised välistreenerid olid õnnelikud, et töökoha said ja pappi maksti. Polnud nende asi mölisema minna, et kuulge mis jama te siin korraldate. Selles suhtes vaatan mina küll optimistlikult uuele hooajale vastu.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Kuusmaa surveavaldamisest oleks abi siis, kui oleks oskused, aga poleks tahtmist. Kalevi puhul tundub mulle et pigem tahtmine juhtkonnal on, aga oskusi mitte...

Samas, samas... Myyrsepast on t6en2oliselt uute m2ngijate leidmisel v2hemalt sama palju kasu, kui juhtkonnast...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Nii nüüd kui hooaeg on läbi ja emotsioonid on pisut tagasi tõmmanud, siis võib vast vaadata korra uuesti hooajale tagasi.
Mängijad.
Reimo Tamm- Nagu Kuusmaa ütles, siis see mees mängis esimest hooaega sellisel tasemel, eelnevalt BBL 2 div. ja eestikad. Kuigi kohati tundus, et see samm üles on Reimo jaoks liiga pikk, siis võib kokkuvõttes öelda, et mees harjus suhtselt ruttu oma raske olukorraga ja sai üsna hästi hakkama, kuigi vahepeal tuli ka temal raskusi mängu juhtimisega.

Tanel Sokk- Kas sel hooajal tuli tal neid vigastusi sisse, aga siiski võib vist öelda, et mees suutis säilitada võrreldes reimoga rohkem külma pead-kogemusi on rohkem. Tanel pole kunagi olnud mees kes võtaks ja hakkaks ise tegema, samas finaalides, Kuusmaa palus seda temalt, see oli vist kolmas või neljas mäng.

Gert Dorbek- Meeskonna selge liider kujunes temast. Tema teravuse loomine ja võitlusvaim on just need asjad mille poolest teda hinnata. Vajadusel suudab visata eemalt ja kui vaja suudab ka alla murda ja sellega teistele viskekohti luua. Asendamatu mees.

Gregor Arbet- Ebastabiilsus, kuigi sel hooajal oli seda juba vähem, BBL'i näitajad olid läbi aegade parimad, samas temalt oodatakse vbl liialt palju punkte, kuigi tegelt on ta pigem selline Kaitse Spets. Eestikate PO aegu suutis mees ka juba punkte tuua ja ka eemalt enamvähem tabada, ning nagu soovis ka kuusmaa, et ta hakkaks rohkem viskama ja enda peale võtma, siis seda on treener ka suutnud temast välja võtta- ehk järgmine hooaeg muutub asi veel paremaks.

Kristo Orula-Kardan et see mees ei jää kalevisse, või kui tuleb duubel sats, siis ehk seal saab korralikult mängida ning enesekindlust koguda.

Kaido Saks-Hea mees, aga tihedas konkurentsis ei ole suutnud ennast veel läbi murda. Vise ja pikkus ning ka kiirus on mehel olemas, temal oleks vaja ainult rohkem mänguaega.

Armands Skele-Mida aeg edasi seda kasulikumaks see mees muutus, see kogemus, tarkus ja enesekindlus mis sellest mehest õhkub on imetlusväärne. Tema tulekuga muutus terve võistkonna mäng ikka selgelt paremaks, kuigi tihtipeale kaaslased ei mõistnud teda. See mees on väärt igat senti oma palgast ja ma südamest loodan, et ta jääks eestisse, tema oleks nö üks hea tala, kelle peale uuel hooajal hakata midagi ehitama.

Rait Keerles- Temast on raske midagi kirjutada. Kuigi tihti ta vingub ja on tujukas, siis teisalt ta suudab ka võistkonnale ikka väga kasulik olla. Vbl Skele liitumise järel, ta ei otsinudki väga võimalust liidriks kerkida, aga Ta on mees, keda on väga väga raske Kalevis asendada.

Kristjan Kitsing- Minu üks suurimaid lemmikuid, äärmiselt sümpaatne mängija. Ja nagu ka kuulda on olnud, siis väga hea suhtumisega ja suure töötahtega. Need minutid mis ta sai BBL'is ja VTB's sel aastal on väärt pagas järgnevaks hooajaks. Loodame et mees näeb suvel kõvasti vaeva, et uuel hooajal müüri käest veel ja veel tarkusi omandada.

Joosep Toome- Hooaja jooksul üks ere mäng. Temast jäi meelde palju viha tekitavaid olukordi, kus mees on väljakul nagu keedetud pelmeen. Samas ka temal oli nö läbimurde aasta, sest tuli ju samasugusesse situatsiooni nagu reimo. Kindlasti arenes teatud asjade poolest edasi ning loodame et see kehakontakti kartus kaob ka varsti. Finaalide aeg tegi ta siiski juba päris häid liigutusi.

Mike Dunigan- Aega võttis aga asja sai. Vihane mees ja hea lauas. Tema puhul jäi silma, et ta sai korvialla liialt vähe palli-mis pole muidugi tema süü, aga oleks tahtnud näha teda rohkem all möllamas jõudu ja tahtmist oli temas piisavalt.

Müür;Varrak;Kuusmaa- Müüri olen juba mainind meeletu kogemusega mees. Lisaks tema õpetussõnad meie pikkadele-kõik eeldused on loodud just Kalevis, et pikk mees saaks mängumeheks. Lisaks oli müüri teha meie kaitse, mis lõpus töötas suurepäraselt. Varrak- tema videote töö on ka vist omaette märkimisväärne töö, mees sai hooaja peale väga palju kiita. Kuusmaa- emotsionaalsus ja emotsionaalsus.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

marxx762 kirjutas:Nii nüüd kui hooaeg on läbi ja emotsioonid on pisut tagasi tõmmanud, siis võib vast vaadata korra uuesti hooajale tagasi.
Mängijad.
Reimo Tamm- Nagu Kuusmaa ütles, siis see mees mängis esimest hooaega sellisel tasemel, eelnevalt BBL 2 div. ja eestikad. Kuigi kohati tundus, et see samm üles on Reimo jaoks liiga pikk, siis võib kokkuvõttes öelda, et mees harjus suhtselt ruttu oma raske olukorraga ja sai üsna hästi hakkama, kuigi vahepeal tuli ka temal raskusi mängu juhtimisega.

Tanel Sokk- Kas sel hooajal tuli tal neid vigastusi sisse, aga siiski võib vist öelda, et mees suutis säilitada võrreldes reimoga rohkem külma pead-kogemusi on rohkem. Tanel pole kunagi olnud mees kes võtaks ja hakkaks ise tegema, samas finaalides, Kuusmaa palus seda temalt, see oli vist kolmas või neljas mäng.

Gert Dorbek- Meeskonna selge liider kujunes temast. Tema teravuse loomine ja võitlusvaim on just need asjad mille poolest teda hinnata. Vajadusel suudab visata eemalt ja kui vaja suudab ka alla murda ja sellega teistele viskekohti luua. Asendamatu mees.

Gregor Arbet- Ebastabiilsus, kuigi sel hooajal oli seda juba vähem, BBL'i näitajad olid läbi aegade parimad, samas temalt oodatakse vbl liialt palju punkte, kuigi tegelt on ta pigem selline Kaitse Spets. Eestikate PO aegu suutis mees ka juba punkte tuua ja ka eemalt enamvähem tabada, ning nagu soovis ka kuusmaa, et ta hakkaks rohkem viskama ja enda peale võtma, siis seda on treener ka suutnud temast välja võtta- ehk järgmine hooaeg muutub asi veel paremaks.

Kristo Orula-Kardan et see mees ei jää kalevisse, või kui tuleb duubel sats, siis ehk seal saab korralikult mängida ning enesekindlust koguda.

Kaido Saks-Hea mees, aga tihedas konkurentsis ei ole suutnud ennast veel läbi murda. Vise ja pikkus ning ka kiirus on mehel olemas, temal oleks vaja ainult rohkem mänguaega.

Armands Skele-Mida aeg edasi seda kasulikumaks see mees muutus, see kogemus, tarkus ja enesekindlus mis sellest mehest õhkub on imetlusväärne. Tema tulekuga muutus terve võistkonna mäng ikka selgelt paremaks, kuigi tihtipeale kaaslased ei mõistnud teda. See mees on väärt igat senti oma palgast ja ma südamest loodan, et ta jääks eestisse, tema oleks nö üks hea tala, kelle peale uuel hooajal hakata midagi ehitama.

Rait Keerles- Temast on raske midagi kirjutada. Kuigi tihti ta vingub ja on tujukas, siis teisalt ta suudab ka võistkonnale ikka väga kasulik olla. Vbl Skele liitumise järel, ta ei otsinudki väga võimalust liidriks kerkida, aga Ta on mees, keda on väga väga raske Kalevis asendada.

Kristjan Kitsing- Minu üks suurimaid lemmikuid, äärmiselt sümpaatne mängija. Ja nagu ka kuulda on olnud, siis väga hea suhtumisega ja suure töötahtega. Need minutid mis ta sai BBL'is ja VTB's sel aastal on väärt pagas järgnevaks hooajaks. Loodame et mees näeb suvel kõvasti vaeva, et uuel hooajal müüri käest veel ja veel tarkusi omandada.

Joosep Toome- Hooaja jooksul üks ere mäng. Temast jäi meelde palju viha tekitavaid olukordi, kus mees on väljakul nagu keedetud pelmeen. Samas ka temal oli nö läbimurde aasta, sest tuli ju samasugusesse situatsiooni nagu reimo. Kindlasti arenes teatud asjade poolest edasi ning loodame et see kehakontakti kartus kaob ka varsti. Finaalide aeg tegi ta siiski juba päris häid liigutusi.

Mike Dunigan- Aega võttis aga asja sai. Vihane mees ja hea lauas. Tema puhul jäi silma, et ta sai korvialla liialt vähe palli-mis pole muidugi tema süü, aga oleks tahtnud näha teda rohkem all möllamas jõudu ja tahtmist oli temas piisavalt.

Müür;Varrak;Kuusmaa- Müüri olen juba mainind meeletu kogemusega mees. Lisaks tema õpetussõnad meie pikkadele-kõik eeldused on loodud just Kalevis, et pikk mees saaks mängumeheks. Lisaks oli müüri teha meie kaitse, mis lõpus töötas suurepäraselt. Varrak- tema videote töö on ka vist omaette märkimisväärne töö, mees sai hooaja peale väga palju kiita. Kuusmaa- emotsionaalsus ja emotsionaalsus.
Järgmisele hooajale mõeldes, väga paljusid mängijaid ei peagi välja vahetama, kuid minu mõttemaailm oleks selline:
PG:Škele, T.Sokk, (Raap)
SG:Arbet, G.Dorbek
SF:Välis, Saks
PF:Keerles, Kitsing, (T.Raadik)
C:Välis, Välis(Toome)


Lihtsalt Dunigani tagasitulek on ilmselgelt võimatu, kuid Škelega on suuremad lootused. Tamme puhul arvan, et ei vea kõrgtasemel välja, Kalev liiga kõrge klass tema jaoks. Arbetit jääb tiba lühikeseks SF peale, kuid SG-l oleks ta juba väga hea, eriti oma kaitsega. Arvestades, et Toome põlved on ka läbi, peaks tulema 2 korvialust ka väljast - ehk siis üks kapp ja teine vähe liikuvam. Võib-olla see ei mahu eelarvesse, need mehed, kuid visioon võiks olla midagi taolist :)
ja ärge hakake kritiseerima, lihtsalt avaldan oma arvamust :P
KML-EUROCUP-VTB
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

kalevif2nn kirjutas:
marxx762 kirjutas:Nii nüüd kui hooaeg on läbi ja emotsioonid on pisut tagasi tõmmanud, siis võib vast vaadata korra uuesti hooajale tagasi.
Mängijad.
Reimo Tamm- Nagu Kuusmaa ütles, siis see mees mängis esimest hooaega sellisel tasemel, eelnevalt BBL 2 div. ja eestikad. Kuigi kohati tundus, et see samm üles on Reimo jaoks liiga pikk, siis võib kokkuvõttes öelda, et mees harjus suhtselt ruttu oma raske olukorraga ja sai üsna hästi hakkama, kuigi vahepeal tuli ka temal raskusi mängu juhtimisega.

Tanel Sokk- Kas sel hooajal tuli tal neid vigastusi sisse, aga siiski võib vist öelda, et mees suutis säilitada võrreldes reimoga rohkem külma pead-kogemusi on rohkem. Tanel pole kunagi olnud mees kes võtaks ja hakkaks ise tegema, samas finaalides, Kuusmaa palus seda temalt, see oli vist kolmas või neljas mäng.

Gert Dorbek- Meeskonna selge liider kujunes temast. Tema teravuse loomine ja võitlusvaim on just need asjad mille poolest teda hinnata. Vajadusel suudab visata eemalt ja kui vaja suudab ka alla murda ja sellega teistele viskekohti luua. Asendamatu mees.

Gregor Arbet- Ebastabiilsus, kuigi sel hooajal oli seda juba vähem, BBL'i näitajad olid läbi aegade parimad, samas temalt oodatakse vbl liialt palju punkte, kuigi tegelt on ta pigem selline Kaitse Spets. Eestikate PO aegu suutis mees ka juba punkte tuua ja ka eemalt enamvähem tabada, ning nagu soovis ka kuusmaa, et ta hakkaks rohkem viskama ja enda peale võtma, siis seda on treener ka suutnud temast välja võtta- ehk järgmine hooaeg muutub asi veel paremaks.

Kristo Orula-Kardan et see mees ei jää kalevisse, või kui tuleb duubel sats, siis ehk seal saab korralikult mängida ning enesekindlust koguda.

Kaido Saks-Hea mees, aga tihedas konkurentsis ei ole suutnud ennast veel läbi murda. Vise ja pikkus ning ka kiirus on mehel olemas, temal oleks vaja ainult rohkem mänguaega.

Armands Skele-Mida aeg edasi seda kasulikumaks see mees muutus, see kogemus, tarkus ja enesekindlus mis sellest mehest õhkub on imetlusväärne. Tema tulekuga muutus terve võistkonna mäng ikka selgelt paremaks, kuigi tihtipeale kaaslased ei mõistnud teda. See mees on väärt igat senti oma palgast ja ma südamest loodan, et ta jääks eestisse, tema oleks nö üks hea tala, kelle peale uuel hooajal hakata midagi ehitama.

Rait Keerles- Temast on raske midagi kirjutada. Kuigi tihti ta vingub ja on tujukas, siis teisalt ta suudab ka võistkonnale ikka väga kasulik olla. Vbl Skele liitumise järel, ta ei otsinudki väga võimalust liidriks kerkida, aga Ta on mees, keda on väga väga raske Kalevis asendada.

Kristjan Kitsing- Minu üks suurimaid lemmikuid, äärmiselt sümpaatne mängija. Ja nagu ka kuulda on olnud, siis väga hea suhtumisega ja suure töötahtega. Need minutid mis ta sai BBL'is ja VTB's sel aastal on väärt pagas järgnevaks hooajaks. Loodame et mees näeb suvel kõvasti vaeva, et uuel hooajal müüri käest veel ja veel tarkusi omandada.

Joosep Toome- Hooaja jooksul üks ere mäng. Temast jäi meelde palju viha tekitavaid olukordi, kus mees on väljakul nagu keedetud pelmeen. Samas ka temal oli nö läbimurde aasta, sest tuli ju samasugusesse situatsiooni nagu reimo. Kindlasti arenes teatud asjade poolest edasi ning loodame et see kehakontakti kartus kaob ka varsti. Finaalide aeg tegi ta siiski juba päris häid liigutusi.

Mike Dunigan- Aega võttis aga asja sai. Vihane mees ja hea lauas. Tema puhul jäi silma, et ta sai korvialla liialt vähe palli-mis pole muidugi tema süü, aga oleks tahtnud näha teda rohkem all möllamas jõudu ja tahtmist oli temas piisavalt.

Müür;Varrak;Kuusmaa- Müüri olen juba mainind meeletu kogemusega mees. Lisaks tema õpetussõnad meie pikkadele-kõik eeldused on loodud just Kalevis, et pikk mees saaks mängumeheks. Lisaks oli müüri teha meie kaitse, mis lõpus töötas suurepäraselt. Varrak- tema videote töö on ka vist omaette märkimisväärne töö, mees sai hooaja peale väga palju kiita. Kuusmaa- emotsionaalsus ja emotsionaalsus.
Järgmisele hooajale mõeldes, väga paljusid mängijaid ei peagi välja vahetama, kuid minu mõttemaailm oleks selline:
PG:Škele, T.Sokk, (Raap)
SG:Arbet, G.Dorbek
SF:Välis, Saks
PF:Keerles, Kitsing, (T.Raadik)
C:Välis, Välis(Toome)


Lihtsalt Dunigani tagasitulek on ilmselgelt võimatu, kuid Škelega on suuremad lootused. Tamme puhul arvan, et ei vea kõrgtasemel välja, Kalev liiga kõrge klass tema jaoks. Arbetit jääb tiba lühikeseks SF peale, kuid SG-l oleks ta juba väga hea, eriti oma kaitsega. Arvestades, et Toome põlved on ka läbi, peaks tulema 2 korvialust ka väljast - ehk siis üks kapp ja teine vähe liikuvam. Võib-olla see ei mahu eelarvesse, need mehed, kuid visioon võiks olla midagi taolist :)
ja ärge hakake kritiseerima, lihtsalt avaldan oma arvamust :P
E: See meeskond oleks ilusti komplekteeritud ka minu silmis, ei tohiks jääda ükski positsioon katmata
KML-EUROCUP-VTB
Vasta