Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raudsik »

raido41 kirjutas:
raudsik kirjutas:Terry virutas talle käega näkku, kui sa just tähele ei pannud!
Lõpeta ära, vähegi korvpalli mänginud oled, siis oled ise samalaadselt kellelegi sedasi löönud või keegi on ise sind sedasi tabanud. Tahad öelda, et sedasi on võimalik kedagi pikali lüüa? Eriti elukutselist sportlast? Vähegi video ka vaatad, siis näed, et ta reageerib ka kergelt mööda. Terve seeria sedasi maas püherdanud, võta kasvõi tänane tsirkus:

Nüüd sa tõid juba teise olukorra, sellega olen ma nõus, Harden mängis liiga üle seal, aga eelnev olukord, kus ta Terry'lt näkku sai, on endalgi selliseid olukordi olnud kus selja taga olles virutatakse käega näkku, peale lööki sul on ikka refleks kalduda tahapoole, kui endal juhtus siis samuti võtsin näost kinni ja jäin pikali lamama, ei ole tulnud isegi selle peale, et meelega flop'ida!
Ei ütlegi, et võimalik oleks pikali lüüa, aga äkki tõesti löögi tagajärjel said viga, pikali olles vähemalt märgatakse seda, et midagi võib pahasti olla.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

raudsik kirjutas:Nüüd sa tõid juba teise olukorra, sellega olen ma nõus, Harden mängis liiga üle seal, aga eelnev olukord, kus ta Terry'lt näkku sai, on endalgi selliseid olukordi olnud kus selja taga olles virutatakse käega näkku, peale lööki sul on ikka refleks kalduda tahapoole, kui endal juhtus siis samuti võtsin näost kinni ja jäin pikali lamama, ei ole tulnud isegi selle peale, et meelega flop'ida!
Ei ütlegi, et võimalik oleks pikali lüüa, aga äkki tõesti löögi tagajärjel said viga, pikali olles vähemalt märgatakse seda, et midagi võib pahasti olla.
Eks vb tõesti võib tulla ka selliseid olukordi kus selline käähoop ka tekitab pikalilennu aga just see ülemängimine häirib mind väga tugevalt selles seerias Hardeni poolt. Terry on ikka märgatavalt väiksem vend ja selline lihamägi nagu Harden sellisest löögist pikali lüüa... lihtsalt on tülgastav vaadata sellist näitlemist. Vb reageerin üle, flopping floppinguks aga jääks ikka mõistlikuse piiridesse, ei ole mõtet põrandal ka ringi püherdama hakata nagu said kuuli. See peab ikka päris hea labakäe löök olema, mis 100+ kilose venna maas valust püherdama paneb. Praegu on Harden teeninud näiteks mõlemas neis olukordades vastasmängijale tehnilise. Tõesti ei tahaks näha sellist trendi, kus hakatakse niisama pikali viskama iga kontakti mõjul nagu jalgpallis võib teinekord näha.
Pilt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Bosh on ilmselgelt üks kõige alahinnatumaid mängijaid hetkel , täna jälle MVP kaliibrist kontsert temalt. :clap:
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Pole ta midagi nii alahinnatud, lihtsalt see hooaeg jäi Wade'i ja LeBroni varju, mida oli ka arvata.
Aga see, et võit ära tuli on super:)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

See seeria ka nüüd põhimõtteliselt läbi. Ei usu mina, et City tõusta enam suudab.
YNWA
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

No kui Durant ja Westbrook tegid kahepeale 15 pallikaotust siis ei saagi võita.
Durant'i visketabavus võiks mõne korra üle 50% ka olla.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Pole küll kahjuks võõrsil mänge näinud, aga tundub, et Dallas lükkas teise käigu kaitses peale. Kuigi tänane mäng oli ulme. 5 minutit enne lõppu 15 taga ja siis 17-2 vahespurt, millest 12 sanga Nowitzki poolt. Dallas tõesti liiga üks parimaid meeskondasid, kes oskab lõppe mängida. 88,5% vabakate protsent dallasel selles seerias, pole paha. Heat võiks ka nüüd selle bullsi ära võtta. Tuleks väga huvitav finaal :clap:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:Pole küll kahjuks võõrsil mänge näinud, aga tundub, et Dallas lükkas teise käigu kaitses peale. Kuigi tänane mäng oli ulme. 5 minutit enne lõppu 15 taga ja siis 17-2 vahespurt, millest 12 sanga Nowitzki poolt. Dallas tõesti liiga üks parimaid meeskondasid, kes oskab lõppe mängida. 88,5% vabakate protsent dallasel selles seerias, pole paha. Heat võiks ka nüüd selle bullsi ära võtta. Tuleks väga huvitav finaal :clap:
Veteranide kogemused ikka tulevad võõrsil mängu jah. Kuidagi väga meeskondlikult ikka Dallas mängib võõrsil. Ja see 5 minutit ja 15 punkti oli ikka tõesti ulme. Durant kolmese pani ja siis vahe 15 punkti peale kasvatas. Siis mõtlesin küll, et selle mänguga on kõik, viskasina arvuti kinni vihast ja läksin magama. Lauas oldi ikka nii mannetud. Lõpuks ka lauavõitlus 33:55. Ma isegi ei saa aru, kuidas Mavericks selle võidu ära tõi. Ei ole miskit öelda... DIRK NOWITZKI! Aga Ibakale tahaks vastastest kiitust jagada. See vend tegi ikka hea mängu.
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

3:1 :P
Rose nulliti täitsa ära. Visketabavus 30% ja 7 pallikaotust.
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Flash3 kirjutas:3:1 :P
Rose nulliti täitsa ära. Visketabavus 30% ja 7 pallikaotust.
3:1 :) Heat'i kaitse ikka super! + Rose sai LeBron'ilt ja Wade'ilt blocki
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

MrKilp kirjutas:
Flash3 kirjutas:3:1 :P
Rose nulliti täitsa ära. Visketabavus 30% ja 7 pallikaotust.
3:1 :) Heat'i kaitse ikka super! + Rose sai LeBron'ilt ja Wade'ilt blocki
Kas sina polnud paar kuud tagasi veel Atlanta fänn?


Igatahes, eeldatav finaal ei tundu kõige meeldivamate killast. Aga ju siis on jõuvahekorrad siis sellised see aasta, mis seal ikka...
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

Kui maailmakõigejubedam meeskond Dallas finaali ei saa, siis on kõik OK. Aga noh peaasi et Miami kinni paneb asja siis on hooaeg ikka normaalne, muidu on täielik ebaõnnestumine.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »


Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Bawse kirjutas:
MrKilp kirjutas:
Flash3 kirjutas:3:1 :P
Rose nulliti täitsa ära. Visketabavus 30% ja 7 pallikaotust.
3:1 :) Heat'i kaitse ikka super! + Rose sai LeBron'ilt ja Wade'ilt blocki
Kas sina polnud paar kuud tagasi veel Atlanta fänn?


Igatahes, eeldatav finaal ei tundu kõige meeldivamate killast. Aga ju siis on jõuvahekorrad siis sellised see aasta, mis seal ikka...
Ega see ,et mul Heat'i pildid on siis see ei tähenda ,et ma Atlanta fänn ei ole :D
Eiei ma olen ikka Atlanta fänn , lihtsalt Heat on mu üks kolmest lemmikutest teamidest , sellepärast olengi Heat'i poolt :D
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Paistab, et Lakersi uueks päälikuks saab Mike Brown Link
YNWA
Vasta