Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevcramo »

Eziukwu on veel eestis? :O mismõttes, mida ta enam siin teeb. sõber tal juba ammu usa laagrites, see kükitab siin.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

kalevcramo kirjutas:Eziukwu on veel eestis? :O mismõttes, mida ta enam siin teeb. sõber tal juba ammu usa laagrites, see kükitab siin.
No ilmselt on leping mai lõpuni. Kuna ta viimased mängud mängis nagu eit, siis jäeti siia lastele hirmutamiseks - vaat mis juhtub kui putru ei söö ja trenni ei tee. Ta ju kiitis siin ka, et kuskil mujal pole lolle leidunud, kes talle nii palju pappi maksaks kui siin Rock. Ju siis taheti nüüd midagi selle papi eest saada ka.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Eziukwu on veel eestis? :O mismõttes, mida ta enam siin teeb. sõber tal juba ammu usa laagrites, see kükitab siin.
No ilmselt on leping mai lõpuni. Kuna ta viimased mängud mängis nagu eit, siis jäeti siia lastele hirmutamiseks - vaat mis juhtub kui putru ei söö ja trenni ei tee. Ta ju kiitis siin ka, et kuskil mujal pole lolle leidunud, kes talle nii palju pappi maksaks kui siin Rock. Ju siis taheti nüüd midagi selle papi eest saada ka.
Päris haterid olete ikka... Dunigan on 4 aastat noorem ja kõva potentsiaaliga vana. Sellel hooajal olid lihtsalt asjalood nii, et Kalev leidis võimsama venna kui Rock, aga Callistus tegi ka kokkuvõttes normaalse hooaja, Balti Liigas isegi samaväärse või isegi parema kui Dunigan.
Las Callistus passib siin, ta on ju ka öelnud, et leidis Eestist kellegi tema jaoks "väga erilise inimese."
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Minu jaoks on müstika Callistuse halb mäng finaalides.

Selline tunne nagu võhm oleks kogu aeg viimase vindi peal, tema leib on aktiivsus (nii käte kui jalgadega) kuid sellest polnud jälgegi. Kas tõesti õlatrauma jättis sellise jälje? Hooaja esimene pool ja keskpaik oli tegu minumeelest vägagi hea mängumehega, arvan isegi et Rocki parim, ja oleksin väga hea meelega teda näinud ka järgmisel hooajal meeskonnas isegi oma miinustega (pole tsentri keha, aga ta tegi tasa selle teiste omadustega).

Nüüd aga olen väga kahtleval seisukohal kas teda on mõtet jätta.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kris kirjutas:Minu jaoks on müstika Callistuse halb mäng finaalides.

Selline tunne nagu võhm oleks kogu aeg viimase vindi peal, tema leib on aktiivsus (nii käte kui jalgadega) kuid sellest polnud jälgegi. Kas tõesti õlatrauma jättis sellise jälje? Hooaja esimene pool ja keskpaik oli tegu minumeelest vägagi hea mängumehega, arvan isegi et Rocki parim, ja oleksin väga hea meelega teda näinud ka järgmisel hooajal meeskonnas isegi oma miinustega (pole tsentri keha, aga ta tegi tasa selle teiste omadustega).

Nüüd aga olen väga kahtleval seisukohal kas teda on mõtet jätta.
Muidugi võib jätta. Kuid kas ta peaks olema kõige kõrgemalt tasustatud mängija Eestis ...

Huvitav, mis juhtus viimase finaalmängu eel Callistus Eziukwuga - varasem kerge pelglikkus Michael Dunigani vastu oli asendunud totaalse hirmuga... Ebakindla olekuga Eziukwu platsilolek normaalaja lõpuminutitel jääb ilmselt peatreener Indrek Visnapuud mõneks ajaks painama
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Kalevpoiss kirjutas: Muidugi võib jätta. Kuid kas ta peaks olema kõige kõrgemalt tasustatud mängija Eestis ...
Ma arvan, et pole mõtet palgata tsentrit kes pole üks kõrgemini tasustatud mängijatest meie liigas. Olen arvamusel, et see on positsioon kuhu tuleb investeerida kõige enam (sest tavaliselt on korvialused mängjad kallimad kui tagamehed ja ääred), ja kuna Rock jääb ilmselt top2 klubiks Eestis siis mina Rocki managerina hangiks vähemalt sama hinnajärgu mängija.

See kõik ei tähenda, et tuleks tema selle hooaja palka suurendada.

edit. see kõik on eeldusel et Callistus oleks põhi C. Arvan, et pole majanduslikult reaalne tema kõrvale kallima tõelise keskmängija palgata.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 2&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;

Bock, Taurus või Limpa sobiks päris hästi :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:Bock, Taurus või Limpa sobiks päris hästi :D
Hahaha! Vapustavalt naljakas, sul neid nimesid ikka tuleb - kohe näha, et Ehitustööriista fänn või nii.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas cramo »

Tartu Walter!
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

cramo kirjutas:Tartu Walter!
Hehe, naljanina! Mitut odavat õllemarki sa veel tead?
Ise eelistan muidu Maxiimas müüdavat Pootsmani Pilsnerit.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas BCKLV »

Ootamatu uudis ...kui jahutakse pidevalt mingist 3 aastasest projektist, võiks eeldada, et peasponsor annab esimesena sellele garantii oma järjepideva toetusega. Kui nüüd peaks veel Sokk, Veideman ja Kullamäe lahkuma pole vast kellegil enam kahtlust selle sõnakõlksu "tõsiduses".
Mina Rocki fännina oleks igatahes pettunud - vahetuvad särgid, klubi logo... aga edu uue nimega harjumisel!
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:
Egert kirjutas:Bock, Taurus või Limpa sobiks päris hästi :D
Hahaha! Vapustavalt naljakas, sul neid nimesid ikka tuleb - kohe näha, et Ehitustööriista fänn või nii.
Cramo juba palkab välismängijaid samas kui Rock otsib nimesponsorit? That must be hurts Asjaajaja :D :D :D
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Ütle üks välismängija kelle cramo on palganud? Väljaarvatud see, et Skelega pikendati lepingut. Ja Skele oli eelmine hooaeg selline Teini sugune, põhihooajal ja mujal oli mõttetu mees ja playoffides tegi oma ära.
Pilt

Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nub4you kirjutas:Ütle üks välismängija kelle cramo on palganud? Väljaarvatud see, et Skelega pikendati lepingut. Ja Skele oli eelmine hooaeg selline Teini sugune, põhihooajal ja mujal oli mõttetu mees ja playoffides tegi oma ära.
Ära nüüd ulu siin. Soovitus Tartu fännidele: kui oled kaelani pasas pole mõtet pead norgu lasta!
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Mis siin pasas on? :D
Pilt

Pilt
Vasta