Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »



Vaadake, kui vaba Chalmers viimase rünnaku ajal oli, ta oli ka ju just eelmisel rünnakul kolmese sisse pannud, viies mängu 93-93 viigini. Minu arvates oleks aega jagunud seal küll, et talle edasi sööta... Aga ei, mulle - kes ei fänna kumbagi neist võistkonnast, kuid selles seerias pooldan ikkagi rohkem Mavsi - meeldis tänane mängi ikka väga, lahing viimase hetkeni. Kogemustega mehed tulid ja võitlesid lõpuni ja võtsid mängust kõik. Super. Vaadates neid viskeid, mis LeBron seal lõppus ikka mööda pani....
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Noh, kui ülinapp võit käes, küll on mõnel siin palju öelda ja arutada, kaotuse kohta visati mokaotsast üks lause 2 päeva hiljem.
Mulle tundub endiselt, et see seeria on Miami võita või kaotada, siinsetest ajugeeniustelt kuulsime täna "Lebron on isekas ja peata", Bosh on mõtetu jne jne. Kogu see mõttetu tiim kaotas 2 punktiga tänu viimaste sekundite viskele? Hmm, et siis Dallas suutis nii mõttetu tiimi vastu 15ga taha jääda ja peaaegu ära kaotada?
Miami mängust viimastel minutitel oli selgelt näha, et tüübid arvasid: hoiame lihtsalt palli, võit käes ja mõni neist kolmestest ikka läheb. Panid mööda, võidetud mäng läks loteriiks, see kaotatu. kehv lugu. Teist korda seda ei juhtu. Nagu ka ESPN ütles, Miami kõik halvad klisheed realiseeriti täna. ja hoolimata sellest 15ga juhtida ning napilt lutti saada? Sounds pretty good title-chances for me. Eks Dallases selgub.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

raido41 kirjutas:Dirk+Terry võttis küll jälle asja üle aga Shawn Marion oli kindlasti kõige alahinnatum mängija täna öösel. Suurepärane kaitse ja hoidis Mavericksi ikka mängus selle ajani, millal Heat natuke uinus/tähistama juba hakkas ning eelpool nimetatud kaks venda ründele asusid. Selle playoff'ide teema on küll läbi vigastuste suurepärase mänguga lagedale ilmumine. Wade vist ka veel täitsa korras ei ole aga -lõpp, siis väga hea mäng.

Mavericksi puhul üldse naljakas lihtsalt mõelda, mis seisus on hooaja alguses arvatud põhikoosseis + peamine pingi jõud:

Haywood - puus põrutatud
Nowitzki - sõrme vigastus
Butler - jalaga arvatavasti eemal hooajaks
Baubois - põlvega arvatavasti eemal hooajaks
Kidd

Terry - viskekäsi põrutatud

Ei ole midagi öelda, miski legend igatahes see seeria sünnib. Eks näis milline täpselt.

EDIT: Päris huvitav statistika järgmiseks mänguks:

ESPN Stats & Info: Since Finals went to 2-3-2 format in '85, series has been tied 1-1 11 times. Winner of Game 3 has won all 11 Finals.

Kas on juba allaandmismärke näha? Kui peaks juhtuma, et Heat võidab, siis pole mõtet neid põrutusi ja asju vabanduseks tuua.
Heat on mänginud see aasta võõrsil päris hästi. Nii, et loodan parimat:)
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mr. Aff kirjutas:Noh, kui ülinapp võit käes, küll on mõnel siin palju öelda ja arutada, kaotuse kohta visati mokaotsast üks lause 2 päeva hiljem.
Mulle tundub endiselt, et see seeria on Miami võita või kaotada, siinsetest ajugeeniustelt kuulsime täna "Lebron on isekas ja peata", Bosh on mõtetu jne jne. Kogu see mõttetu tiim kaotas 2 punktiga tänu viimaste sekundite viskele? Hmm, et siis Dallas suutis nii mõttetu tiimi vastu 15ga taha jääda ja peaaegu ära kaotada?
Miami mängust viimastel minutitel oli selgelt näha, et tüübid arvasid: hoiame lihtsalt palli, võit käes ja mõni neist kolmestest ikka läheb. Panid mööda, võidetud mäng läks loteriiks, see kaotatu. kehv lugu. Teist korda seda ei juhtu. Nagu ka ESPN ütles, Miami kõik halvad klisheed realiseeriti täna. ja hoolimata sellest 15ga juhtida ning napilt lutti saada? Sounds pretty good title-chances for me. Eks Dallases selgub.
Miks mulle tundub, et sa ei suuda ise kohe üldse mõelda ja ainult kirjutad ümber mingeid välismaa foorumitest loetud ideid? Saad ikka aru, et enamus inimesi siin just rääkiski kuidas Heat ise oma edu maha mängis? Mis „mõttetu“ meeskonna juttu sa siin genereerid? Sinu kuulutatud Dallase chokerite vastu chokeiti ise LeBroni ja Boshi poolt, ei ole siin vaja mingit matemaatikat genereerida. Ütle mulle milline peaga mängija üritaks palli hoida sellises olukorras, mis täpselt sarnaneb paar mängu tagasi nähtud Thunderi olukorrale ja mängida on veel niivõrd palju aega? Ehtne korvpalliõpiku näide, kuidas iseendale jamasid korraldada. Oleks pall hoos Wadeile antud ja ta oleks viimase viie minuti jooksul kindlasti 2-3 korvi toonud ja mäng oleks tehtnud olnud. Ja sinu halvade klisheede peale ütleks nii, et Dallas ei ole veel oma tavapäraseid viskeid sisse saama hakanudki, mis Heati jaoks halbadest olukordadest me räägime. Sa siin ESPNi „eksperte“ näiteks tood, siis palju õnne! Mis see nende selle tasavägiste playoff seeriate ennustusprotsent oli? 25% ehk?
Mr. Aff kirjutas:kaotuse kohta visati mokaotsast üks lause 2 päeva hiljem.
Tõesti sulle nii võrd korda läks see, et ma sulle tähelepanu ei pööranud, siis ehk 10 minutit leian. Tahate minuga puberteedi süsteemis mängida mängu, kes teab NBA-st rohkem, siis palun, jääb ehk su süda rahule. Ma olen hobi korras teeninud arvestatavaid summasid NBA ekspert arvamuste ja artiklite kirjutamisega, kasvõi telekommentaatoritele eksperdina kõrval olemise/harimisega või kuni selleni välja, et kirjutanud 100lk pika uurimistöö ülikoolis Mavericksi teemadel või juba alaealisena aitasin nba.com peal ajaloo materjalide faktivigasid parandada jne. Endal on küll kahtlane tunne sellist asja siia kirjutada aga leian, et mõne puhta idiootse postituse võtan ikka kinni oma teadmistega ja julgen seda kritiseerida.

Tore, et sa mu tegemisi nii väga jälgid aga tahad nii väga teada miks ma ei vastanud 2 päeva? Lihtne, ma elan Pärnus ja suve saabudes ei ole siin kellelgi aega väga foorumites istuda kui samal ajal rand ja peod ootavad. Lisaks mul on ettevõttega sada asja teoksil ja ma lihtsalt ei näinud esimest mängu ning ei pidanud vajalikuks siis box scorei põhjal seletama tulla. Oli tore ja ehk mõistad ka selle jutu peale, et kõik ei ole nii must ja valge. Nüüd rohkem ei ole tõesti enam aega sinuga rääkida.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Flash3 kirjutas:Kas on juba allaandmismärke näha? Kui peaks juhtuma, et Heat võidab, siis pole mõtet neid põrutusi ja asju vabanduseks tuua. Heat on mänginud see aasta võõrsil päris hästi. Nii, et loodan parimat:)
See jutt tuleb Heati fännidelt, kes pool hooaega seletasid Haslemi ja Milleri vigastustest? Tahad öelda, et kui teil näiteks oleks puudu praegu Bosh, Haslem, Bibby ja Chalmersi viskekäsi oleks vigastatud, et siis Heati fännid ei mõtiskleks vahepeal, mis siis kui kõike seda ei oleks? Mavericksil on praegu umbes selline seis.

Dallasel jääb ilmselgelt atleetlikusest puudu Heati vastu. Bibby peaks vigastuste puudumisel hoopis tihtipeale ülikiiret Beauboisi ohjeldama või Butleri kaitse oskusi saaks Wadei vastu kasutada. Lihtsalt mõtisklus.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ossa raisk, kõik pandi paika praegu :D Ärge enam raidoga tüli norige, tema on professionaal. Kui tema ütleb, et Mavs võidab, siis võidab ka.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:Ossa raisk, kõik pandi paika praegu :D Ärge enam raidoga tüli norige, tema on professionaal. Kui tema ütleb, et Mavs võidab, siis võidab ka.
Pilt
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Messina liitus siis Lakersiga , eks paistab mis kasu sellest on uuel hooajal :)

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/nba ... 9&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Nonniii ,kes tegi võidukorvi ah? Nüüd kõigil suu kinni eksole

:yahoo: :yahoo:
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

mavs on nüüd paar päeva kadunud :)
Aga väga hea, et võit saadi, kuna kohtunikud ei lasknud sellel ikka üldse kergelt juhtuda. Masendav, kuidas neid vigu vilistati Heatile neljandal veerandajal. HEAT in 5!
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

See, et bosh minut enne mängu lõppu korvi tegi ja see juhuslikult viimseks jäi, ei tähenda, et tema mängu ära tegi. Minu jaoks on siiski boshi ja win'i seostamine naeruväärne!
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Nojah, Nowinski siis sedapuhku otsustaval viskel chokes edukalt ja kogupilt on: Heat veenvalt 1:0, Heat ja Dallas ebaveenvalt 1:1. Kokku päris hea seis, eriti arvestades, kuidas kohtunikud viimasel veerandil Heatile olematuid vigu laksisid ning Marioni double-hakkimist Jamesi viskel ignoreerisid.

Raido41 megalomaania kohta ei oska öelda muud, kui et most retarded ever on anonüümselt netis kõva meest mängida :D Hüsteeriline, lausa uurimistöö kirjutanud ja kõvatajast Dallase gloryhunter ei suuda kõikide tähtsate Pärnu pidude ning ranna kõrvalt aega leida, et isegi tagantjärgi oma meeskonda finaalis vaadata? Case closed.
Ilmselt nüüd on kaks päeva vaikust, y'know, suurfirmaga juhtimisega tegemist ja lisaks vaja NBA kommentaatorid aidata, kui nad rumalaks osutuvad, jah? Või on äkki koolis järeleksameid vaja teha hoopis?
Viimati muutis Mr. Aff, 06 Juun 2011, 08:56, muudetud 1 kord kokku.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ära hakka, Mavs on ok, acceptable face of perennial losers ;)
Egert kirjutas:mavs on nüüd paar päeva kadunud :)
Aga väga hea, et võit saadi, kuna kohtunikud ei lasknud sellel ikka üldse kergelt juhtuda. Masendav, kuidas neid vigu vilistati Heatile neljandal veerandajal. HEAT in 5!
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Bosh For The Win kirjutas:Nonniii ,kes tegi võidukorvi ah? Nüüd kõigil suu kinni eksole

:yahoo: :yahoo:
Jah panid suu kinni küll.. Play of the Year pole midagi öelda. :clap:
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Jah, selle võidukorvi eest, kui Miami peaks meistriks tulema, saab Bosh kindlasti Finaalide MVP tiitli.
Pilt

Pilt
Vasta