Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas cramokalev »

Ma olen väga uhke tegelikult selle üle,et ma olen kalevi fänn.Oli selline tunne,et kangur on kõva tüüp kes peaks mängima kuskil VÄGA HEAS liigas.Ja nagu talts ja kangur ütlesid,siis ongi nii,et meie parimad korvpallurid ei pea iga pakkumist vastu võtma(Jalgpallurid on pigem need tüübid kes peavad ennast armeenia liigast üles töötama).See tähendaks seda,et klubid teevad paremat tööd kui hetkel.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas marxx762 »

Ka mina olen väga rahul ja õnnelik.Kuigi hooaja algul olin pettunud varese'sse mineku pärast, siis praegu pean ma oma sõnu sööma. Siena spekulatsioonid on küll toredad ja oleks ülikõva kui K. sinna saaks-kuigi siena pole mulle eriti sümpaatne old. Aga eluaegse Kanguri fännina loodan/ ja soovin talle parimat. Ning sisimas tiksub lootus, et mu järgmine lemmik kalevis- Kitsing, astub tema jälgedes-kõik eeldused on talle loodud igatahes.
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas 343rg1z3r »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 1&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;
varsti saan jälle ülepikka aja tervet kanguri mängu näha
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas nub4you »

Leping Sienaga olemas ja Varesesse laenule siis see hooaeg.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Patrioot »

nub4you kirjutas:Leping Sienaga olemas ja Varesesse laenule siis see hooaeg.
Ametlikult seda veel minuteada kinnitatud ei ole.

Siena sõlmis lepingu Antonio Maestranziga ja jahib Panathinaikose viskajat Drew Nicholast.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas 343rg1z3r »

kinnitati ju ametlikult
Pilt
Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas jyrgen »

Kangur on sinna välja jõudnud, kuhu ta unistas. Meeletult õnnelik. Nüüd peab korraliku hooaja uuesti tegema Vareses ja kes teab, äkki saab Sienas ka häid minuteid.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Patrioot »

343rg1z3r kirjutas:kinnitati ju ametlikult
Ametlikult on kinnitatud ainult Andersoni liitumine. Kõik muu on eesti meedia copinud Sportando "naised saunas rääkisid" uudistest.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas zero0 »

Huvitav, et keegi polegi siia seda postitanud:"Naljatledes mainides, et kui kuskile mujale minna pole, siis tuleb tulla BC Kalev/Cramosse, selgus tõsiasi, et Eesti meisterklubi pole senini Kangurile vanu võlgu tasunud."

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=48765009" onclick="window.open(this.href);return false;
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas spartaklane »

zero0 kirjutas:Huvitav, et keegi polegi siia seda postitanud:"Naljatledes mainides, et kui kuskile mujale minna pole, siis tuleb tulla BC Kalev/Cramosse, selgus tõsiasi, et Eesti meisterklubi pole senini Kangurile vanu võlgu tasunud."

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=48765009" onclick="window.open(this.href);return false;
Jah seda on küll valus lugeda ,et pole mehele vanu võlgu ära makstud ja hoidutakse isegi sellest rääkimast.Eriti usaldusväärset pilku see klubile ei heida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Kalevpoiss »

spartaklane kirjutas:
zero0 kirjutas:Huvitav, et keegi polegi siia seda postitanud:"Naljatledes mainides, et kui kuskile mujale minna pole, siis tuleb tulla BC Kalev/Cramosse, selgus tõsiasi, et Eesti meisterklubi pole senini Kangurile vanu võlgu tasunud."

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=48765009" onclick="window.open(this.href);return false;
Jah seda on küll valus lugeda ,et pole mehele vanu võlgu ära makstud ja hoidutakse isegi sellest rääkimast.Eriti usaldusväärset pilku see klubile ei heida.
Noh eks sellest hooajast ollakse ilmselt kõigile kallimatele mängijatele midagi võlgu. Samas sellise raha eest, mis tol ajal mängijatele maksti, oleks võind midagi enamat korda saata kui Eesti meistriks tulemine. Siis võiks küll vastu rinda taguda, et kurat viisime Cramo eurosarjas edasi ja BBL final 4 ja lõpuks jäädi veel võlgu ka.
Loomulikult ma tean, et kui on lepingud, siis tuleb neid täita jne jne jne
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas tonii »

Häbi on küll ausalt öeldes. Õnneks paistab Kangur nii sümpaatne ja tore kutt, et võtab vabalt asja.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas jyrgen »

tonii kirjutas:Häbi on küll ausalt öeldes. Õnneks paistab Kangur nii sümpaatne ja tore kutt, et võtab vabalt asja.
tõesti, ka ma tunnen piinlikust. Kangur ju lõpetab karjääri Eestis ilmselt ükspäev ja kui me siis eksisteerime, siis võiks teda ju nagu omale tahta, aga kui võlad, siis me kindlasti ei saa.
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas 343rg1z3r »

ma arvan et karjääri läheb ta lõpetama nagunii pärnusse
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Egert »

Mees on oma karjääri parimas eas ja te räägite lõpetamisest..
Vasta