Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Demarr kirjutas:
gasol2 kirjutas:BigMac kus muidu võtad seda ,et uued mängijad tulemas ma ple kuskilt mingit uudist leidnud äkki saad mingit linki anda
''Kalevi serblasest treener kirjutas mängu eel riietusruumis tahvlile kaks asja: "lauapallid" ja "korvi alla". "Esimesel veerand-ajal pall Reedini õieti ei jõudnudki. Midagi on viga ja see pole esimene kord. See peab muutuma," kurjustas Matic.

Midagi võib muutuda – sel nädalal ootab Kalev kaht ameeriklasest tagameest testimisele''.

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=262231
loodame, et nemad on ka midagi...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma ei saa aru, miks seda Toomet üldse meeskonnas hoitakse? Tema koos Pelkici, Frieriga minema..Viiask võiks jääda sellele kohakle, kus Toome oli enne, ehk siis 100% pingile. :D selliseks eesti liiga meheks pigem.
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Mis see Toome nüüd segab? Ta on noor ja väga võimsa kehaga, ka Matic on teda kiitnud. Praegu on palju suuremaid probleeme, kui see, et Toome mängu ajal platsi ääres istub
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

miks see toome sulle nyyd nii ette jäi????
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no jäi lihtsalt..mul ei ole midagi tema vastu, aga ma ei pea teda nii andekaks, kui st sokku, venet, kurbas & co'd..paneksin ta rohkem ühte patta sellise venna nagu Raido Villersiga. Las läheb Toome kuhugi, kus ta mängida ka saab, muidu mõttetu ju..kalevis ta ei saa TTÜ mängudesgi platsile.
PointGuard
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Nov 2007, 11:01
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas PointGuard »

BigMac kirjutas:2003 aastal mängis ju Coleman ka kalevis , see oli väga haige shooter , kas ta hetkel mängib ja vana ta on , keegi teab ?
see Coleman mängis eelmine aasta Buducnostis,muideks koos belkiciga.
aga jah,Troy Coleman oli siis mehe nimi,tuli kalevisse mingist aadria liiga meeskonnast,kus oli väga kõva käsi.mäletan veel siiani ühest finaalseeriast TTÜ vastu,et tuli väljakule, ja viskas kaks viset alustuseks mööda.Sõber veel pärast lausus:Ma võinuks ta ju peale esimest viset välja võtta,aga kohe tundisn,et tal hakkab minema.Mängu lõpus olid kaugvisked 10/6 ja kalevi võit.
aga mis sellest Nate Jonhssonist ka sai?ta ju isegi vist ei mängind ühtegi mängu
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

PointGuard kirjutas:
BigMac kirjutas:2003 aastal mängis ju Coleman ka kalevis , see oli väga haige shooter , kas ta hetkel mängib ja vana ta on , keegi teab ?
see Coleman mängis eelmine aasta Buducnostis,muideks koos belkiciga.
aga jah,Troy Coleman oli siis mehe nimi,tuli kalevisse mingist aadria liiga meeskonnast,kus oli väga kõva käsi.mäletan veel siiani ühest finaalseeriast TTÜ vastu,et tuli väljakule, ja viskas kaks viset alustuseks mööda.Sõber veel pärast lausus:Ma võinuks ta ju peale esimest viset välja võtta,aga kohe tundisn,et tal hakkab minema.Mängu lõpus olid kaugvisked 10/6 ja kalevi võit.
aga mis sellest Nate Jonhssonist ka sai?ta ju isegi vist ei mängind ühtegi mängu
Nate mängis kyll isegi mingi 2-4 mängu vist.. aga ta polnud kyll keegi
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

nate näol oleks olnud tegemist vähemalt pealtpanemisvõistluse võitjaga :D
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Coleman oli tollal vist juba 35 kui ta Eestist lahkus ja sellest on vist oma kolm aastat möödas juba.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

mais peaks saama 38.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Patrik kirjutas:Coleman oli tollal vist juba 35 kui ta Eestist lahkus ja sellest on vist oma kolm aastat möödas juba.
Ise mäletan küll ta mänge , haige püss oli mees küll .
Ta naine luges alati vastastribüünil raamatut ja siis sõber rääkis temaga igakord :)
Hull showmees oli , igakord heas tujus , ja lahe sell , hullu käega ;)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

coleman mängis suht kaua siin ju... kas ta mitte a le coqis ka polnud?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

oli küll..peale kalevit mängis ttü a. le coqis mingi 2 v 3 a isegi mu arust..
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

greystone kirjutas:oli küll..peale kalevit mängis ttü a. le coqis mingi 2 v 3 a isegi mu arust..
algul mängis dorbeku ehitustööriist/kalevis,siis soonik vana kunn tõi mehe kohe "duublist" põhisse.kalev tuli ka meistriks kevadel.
järgmise hooaja algul oli ta ka veel kalevis,aga kevadepoole läks endeni a.le coqi üle. peale seda hooaega enam eestis EI MÄNGIND!
Süstal

Postitus Postitas Süstal »

2006. aastal kaheaastase dopingukeelu tõttu korvpalli poksi vastu vahetanud jätnud lätlane Kaspars Kambala pidas Las Vegases esimese profimatši ja viigistas vähetuntud vastase Alvaro Moralesega.

Üks kohtunik andis neljaraundilises matšis 40:36 paremuse Kambalale, kuid kaks kohtunikku lugesid kohtumise 38:38 viigiks. Otsustas häälteenamus. 29-aastane Kambala ütles, et ei kavatse pärast kaheaastase keeluaja lõppemist korvpalli naasta.

Korvpalli on Kambala mänginud mitmes tuntud klubis, näiteks Madridi Realis, Istanbuli Efes Pilsenis ja Kaasani Uniksis. Ta mängis ka 2002. aastal Saku Suurhallis Eesti koondise vastu ning 2005. aastal Istanbuli Fenerbahce koosseisus Kalevi vastu.
Vasta