Videod

Muud jutud (sh arvutimängud)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Videod

Postitus Postitas xrip55 »

mai tea kas olnud aga igastahes see hea :D

http://www.collegehumor.com/video/64978 ... -space-jam" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

Asko Paade on pull vana :D Saatis mulle YouTube-i kirja, et kui ma temast tehtud videosid maha ei võta, siis kaebab kohtusse :D :D
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Videod

Postitus Postitas xrip55 »

Egert kirjutas:Asko Paade on pull vana :D Saatis mulle YouTube-i kirja, et kui ma temast tehtud videosid maha ei võta, siis kaebab kohtusse :D :D
Muidugi ära võta :D
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Re: Videod

Postitus Postitas brendokas »

Egert kirjutas:Asko Paade on pull vana :D Saatis mulle YouTube-i kirja, et kui ma temast tehtud videosid maha ei võta, siis kaebab kohtusse :D :D
Pane sellest kirjast mingi pilt ülesse :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

brendokas kirjutas:Pane sellest kirjast mingi pilt ülesse :D
Asko Paade kirjutas:Kle inimene,kes iganes sa ka poleks!Kõik need videod mida sa minu nimega oled postitanud,paluksin sul koheselt maha võtta ja mitte neid enam kuhugi üles postitada.Kui sa veel ei tea,siis kolmandate isikute avalikustamine ilma nende enda loata on keelatud ja kui vaja annan asjale ka ametliku käigu.See video olgu siit kadunud ja soovitaksin sul tõsiselt edaspidi mõelda,mida sa teed ja kas sulle ikka see teiste inimeste mustamine väga kasuks tuleb!!!
Asko Paade
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Videod

Postitus Postitas gasol2 »

Njh eelmisel nädalvahetusel Rakveres toimunud suvemängudel sai Asko Paade taaskord nii mõnegi ilusa ässaga hakkama. Parim neits oli vabaviske äss :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas marxx762 »

Huvitav kas Oskarile pole janar talts kirja saatnud? Oli see vist Oskar, kes postitas janar taltsi airball'i YT.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

marxx762 kirjutas:Huvitav kas Oskarile pole janar talts kirja saatnud? Oli see vist Oskar, kes postitas janar taltsi airball'i YT.
Ma ise mõtlesin esimese asjana kohe sama :D
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Videod

Postitus Postitas korvpallur89 »

gasol2 kirjutas:Njh eelmisel nädalvahetusel Rakveres toimunud suvemängudel sai Asko Paade taaskord nii mõnegi ilusa ässaga hakkama. Parim neits oli vabaviske äss :D
Mis korvpallur sa oled kui isegi vabaviske joonelt saadad ässa teele. Nüüd ma saan täitsa aru, miks rock tahab Veskit palgata :D. Kui Paade samamoodi jätkab siis arvan, et rockis tal pikka pidu ei ole.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Videod

Postitus Postitas gasol2 »

Njh selle vabaviske ässa eest sai ta suurima aplausi terve turniiri peale :D. Ja muideks finaalmängus jäi Asko ka nulli peale :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Videod

Postitus Postitas TDK »

Egert kirjutas:
brendokas kirjutas:Pane sellest kirjast mingi pilt ülesse :D
Asko Paade kirjutas:Kle inimene,kes iganes sa ka poleks!Kõik need videod mida sa minu nimega oled postitanud,paluksin sul koheselt maha võtta ja mitte neid enam kuhugi üles postitada.Kui sa veel ei tea,siis kolmandate isikute avalikustamine ilma nende enda loata on keelatud ja kui vaja annan asjale ka ametliku käigu.See video olgu siit kadunud ja soovitaksin sul tõsiselt edaspidi mõelda,mida sa teed ja kas sulle ikka see teiste inimeste mustamine väga kasuks tuleb!!!
Asko Paade

Hahaha Egert, it made my day :D
Ma hakkasin nii kõvasti naerma, et kliendid teisel pool letti vaatasid imelikult :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Videod

Postitus Postitas Karl »

Egert, miks siis maha võtsid need?:D
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Videod

Postitus Postitas maik »

Ju siis asku tundub nii hirmus :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

Karl kirjutas:Egert, miks siis maha võtsid need?:D
Mis ma ikka hakkan jamama, pärast see lambaaju annabki menti asja :D Kuigi tõendeid tal poleks erilisi olnud, kuna need olid avalikus kohas filmitud kaadrid. Las elab oma elu, korvpalluriks ei saa ta kunagi. Küll varsti saab temast pikema mixi kokku teha :D
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Suletud