Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

seeker kirjutas:See vend oli Povilas Butkevicus, kes toodi siia kindlalt ainult sellepärast, et toona oli peatreeneriks leedukas Brazys. Minu mäletamise järgi tegi Leedus päris korralikke mänge.
:offtopic:
Butkevicius oli selline legendaarne rollimängija, kes minu mälu järgi sai ühes Balti liiga mängus platsile 10-ks sekundiks, kusjuures alustas algkoosseisus - hüppas lahtiviske Rockile ja suundus esimese mänguseisaku ajal pingile ning luges päevatöö tehtuks. :D
Brazys ta siia tõi ja suht suur poleemika oli tol ajal üleval, et milleks sellist kollanokka siia üldse vaja on(tüübil oli üheaastane leping ka ainult) ja et kas meil omal noori pingiotsale ei jätku. Sõber ütles veel midagi sellist, et "kui ma Žalgirise peatreeneriks saaksin, siis tahaksin ka Karl Vimbergi omale pingiotsale suure mängu lõhna nuusutama võtta, aga kardan, et normaalses klubis seda mulle ei lubataks."
:offtopic:
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas seeker »

Toivo - su mälu ei peta absoluutselt. Ja Andres Sõbraga olen ka 100% nõus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

mikoza kirjutas:
Kallis mees, ära nüüd ärritu. Kirjutasin ju ka, et loodan igal juhul, et mehest saab asja ja Allingu saab üle rünnaku korvi all näkku.

Laias laastus tundub korvialune jõud ilusasti paigas olevat, Arbeti jäämisel ootaks üht kvaliteetset meest veel Keerlese kohale ja nii võiks selle perioodi lõppenuks lugeda ja esimesi mänge ootama jääda.
Ega ma ei ärritugi. Ma lihtsalt ei saa aru, et kas sa tahad öelda, et peale Sergo lugu ei tasu enam kunagi ühegi nooremat sorti mängumehega katsetada? Rääkimata muidugi sellest, et neid kahte lugu ei tasu tõesti omavahel võrrelda.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas mikoza »

Sellise küsimuse peale ei ole ju muud järeldust, et sa päris täpselt ikkagi ei saanud aru, mida ma öelda tahtsin.. Antud eelmine stoori tegi vähemalt mind praeguses olukorras natukene ettevaatlikuks (mäletan hästi oma reaktsiooni pärast uudist, kus räägiti, et Cramo sõlmis lepingu 2.20 pika grusiiniga - ühesõnaga, ootused olid kõrged).

Vaatasin ka Cramo Facebooki lehele postitatud videolõigu üle ja nagu sealseteski kommentaarides öeldud, siis keerleb ja pöörleb korvi all päris ilusasti, aga parem käsi on vist ainult söögilauas noa hoidmiseks. Kuigi samas ilmselt on vasakukäelist veidi keerulisem ja harjumatum kaitses võtta.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Selle vasaku käega meenub mulle üks mees-Travis Reed!
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallur89 »

Eks jään ootama Tarva sünnipäeva turniiri Rakveres, kus saab ka meest mänguolukorras näha.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

korvpallur89 kirjutas:Eks jään ootama Tarva sünnipäeva turniiri Rakveres, kus saab ka meest mänguolukorras näha.
Peale seda Rakvere turniiri kohe BBL Cup ka, siis näeb tugevamate meeste vastu ka. Aga mina usaldan hetkel Kuusmaad ja ei usu, et mees mingi olematu tegelane on.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

korvpallur89 kirjutas:Eks jään ootama Tarva sünnipäeva turniiri Rakveres, kus saab ka meest mänguolukorras näha.
Nagu ma aru saan ei pruugi Varbanov selleks ajaks veel kohal olla.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallur89 »

Kalevpoiss kirjutas:
korvpallur89 kirjutas:Eks jään ootama Tarva sünnipäeva turniiri Rakveres, kus saab ka meest mänguolukorras näha.
Nagu ma aru saan ei pruugi Varbanov selleks ajaks veel kohal olla.
Ei usu, et Bulgaaria nii kaugele jõuab aga eks me näe.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

korvpallur89 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
korvpallur89 kirjutas:Eks jään ootama Tarva sünnipäeva turniiri Rakveres, kus saab ka meest mänguolukorras näha.
Nagu ma aru saan ei pruugi Varbanov selleks ajaks veel kohal olla.
Ei usu, et Bulgaaria nii kaugele jõuab aga eks me näe.
5 sept lõpevad alagrupi mängud ja Varbanov peab lepingu järgi 3 päeva pärast kohale jõudma - nii et väga napilt.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Keerlese asemele võiks selle Tornike Semgelia tuua :D
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Bawse »

Egert kirjutas:Keerlese asemele võiks selle Tornike Semgelia tuua :D
Kuigi see on ebareaalne, siis põnev oleks küll. Viimase viie aasta Cramo ja Tartu meeskonna vaheline mõõduvõtt ja folkloor visataks justkui kõverpeegli ette.
Esiteks oleks Kalevil selgelt tugevam tiim (pole ammu juhtunud), Tartu esindusklubi imeks totaalselt (pole ka juhtunud, kuigi sellele on lähedal oldud) ja Rocki fännid saaksid Tornikese vabavisete ajal määgida ja kitsepanemise plakateid lehvitada, mille peale Kalevi fännid süüdistaksid Tartu omasid rassismis ja madalalaubalisuses. Minu meelest täitsa tore stsenaarium.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kristo »

spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Ise arvan ,et ju on siis Kalev/Cramol keegi silmapiiril ,kes võiks Arbetit asendada ,miks muidu nii kiire korraga hakkas,et esitati ultimaatum ,et nädala lõpuks tuleks Arbetil otsustada.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten »

Ei usu keegi peab kindlast siis silmapiiril olema. Ilmselt tahetakse Arbetiga asjad selgeks rääkida ja tema loobumise korral jääks piisavalt aega leida talle asendus. Muidugi kui rahaline seis lubaks aga peaks ju lubama.
Pilt
Vasta