Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

oi oi! peksab pärast mängijatel näod sisse!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

lätil oleks teda kyll vaja, aga lätlane on lätlane!!!!!!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

:D tra poksijaks ikka ei hakkaks :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kalev/Cramo on lõpetamas ühe tagamängija ja ühe keskmängija valikut, lootes palgata lisajõudu.

Kalevi juhi Ivar Valdmaa sõnul peaksid mõlemad korvpallurid veel sel nädalal Tallinna jõudma, kui nende agentidega kokkuleppele jõutakse. Värvatavate nimesid ei soostunud ta veel avaldama.

“Kalevi koosseis pole lõplikult täis ja tahame seda võimalikult ruttu teha,” ütles Valdmaa. “Kuigi eurosari hakkab meile ilmselt lõppema, on ees tähtsad mängud Balti liigas, kus tahame jõuda võimalikult kõrgele.”

Täna ULEB Cupil võõrsil Ludwigsburgiga kohtuval Kalevil säilib võidu korral veel teoreetiline võimalus jõuda teisele etapile. See eeldab, et Kalevi viimase vooru vastane Wroclawi Slask kaotaks võõrsil Villeurbanne’ile.


Krt 6 välismeest :S Pelkici võiks kyll Kraftile appi saata! Pelkic saaks siis elu teha! :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:Kalev/Cramo on lõpetamas ühe tagamängija ja ühe keskmängija valikut, lootes palgata lisajõudu.

Kalevi juhi Ivar Valdmaa sõnul peaksid mõlemad korvpallurid veel sel nädalal Tallinna jõudma, kui nende agentidega kokkuleppele jõutakse. Värvatavate nimesid ei soostunud ta veel avaldama.

“Kalevi koosseis pole lõplikult täis ja tahame seda võimalikult ruttu teha,” ütles Valdmaa. “Kuigi eurosari hakkab meile ilmselt lõppema, on ees tähtsad mängud Balti liigas, kus tahame jõuda võimalikult kõrgele.”

Täna ULEB Cupil võõrsil Ludwigsburgiga kohtuval Kalevil säilib võidu korral veel teoreetiline võimalus jõuda teisele etapile. See eeldab, et Kalevi viimase vooru vastane Wroclawi Slask kaotaks võõrsil Villeurbanne’ile.


Krt 6 välismeest :S Pelkici võiks kyll Kraftile appi saata! Pelkic saaks siis elu teha! :D
ohoh kas ma loen välja, et keskmängija tuleb w
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

juhu siis! :D loodame, et on asjalik :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ei jaksa enam neid tulekuid lugeda.See on nagu Britney ooper.Teeb või ei tee.Meil on kas tuleb või ei tule ja nii mitu kuud.Väsind sellest.Kaks kuud on juba näha kus kohast köis lohiseb.Ei pea olema mingi tuumafüüsik,et sellest aru saada.Lehtedes on õieti kirjutatud,et Kangur ja Reed on võrreldes nov,det.'ga oma sära kaotanud.Viimases mängus oli ka nende koostöö null.<<Tegelikult on mul neist kahju natuke.Rocki mängu ajal oli veel publik lõpuni aga asveli mängu ajal hakati lahkuma juba 6min enne mängu lõppu.Masendav publikule,et peab seda jama vaatama ja masendav mängijale,et peab seda nägema.
Viimati muutis Alex, 15 Jaan 2008, 06:43, muudetud 1 kord kokku.
YNWA
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

#18 kirjutas:Mis see Toome nüüd segab? Ta on noor ja väga võimsa kehaga, ka Matic on teda kiitnud. Praegu on palju suuremaid probleeme, kui see, et Toome mängu ajal platsi ääres istub
Tore poiss ju! Viiask ka passib pingil,kuigi võiks ju ka mängida juba!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma ei saa ikka viiaski mõttest aru meeskonnas, eelmine aasta tegi rocki eest korralike mänge ja nyyd toodi siia pingile w??? :S võiks ikka rohkem mänguaega saada, samas saan kh aru, et tema positsioonil head mehed ees...
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Matic lootis, et Viiaskit saab kasutada Reedi vahetuseks, aga Viiask ei mänginud C kohal välja!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

6 on palju..saatke Pelkic ja Frier palun minema ükskord..aga väga hea uudis, et nii tsenter kui ka tagamees korraga tuuakse, see on hea uudis :D
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Viiask on ju vigastatud, mida te ulute? Kui ei olnud vigastatud, siis ta ju mängis. Nüüd on lihtsalt Keerles tema aja omale võtnud ning arvan, et see on õigustatud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4283
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Rahu sõbrakesed, mina olen küll nõus vaatama 6 võõrmängijaga BC Kalev Cramot, pigem võitku nii kui kaotagu, mina olen nõus, pooleks on ju, ja pole hullu kes on vähegi mängumees saab niikuinii mängida, lihtsalt sats muutub veel võrdsemaks ja tugevamaks.
jaan

Postitus Postitas jaan »

Jep loodame, et nood uued vennad on asjalikud ja tehakse lepingud. Reedile oleks ikka hädasti vahetust vaja anda!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

minu meelest olgu kasvõi 8, tähtis et tulemus oleks jah...
Vasta