Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

xrip55 kirjutas: Aga ma siiski ei saa aru miks nad poolale kaasa elavad ?:D
Eesti mängis tsehhiga ju.
TRAAA, sorri ma ei saanud aru ise ka mida ma kirjutasin :D See suur vahe ajas lolliks juba. :D
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

tegelt lõppseis ei olnudki väga hull
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kaitse on hea, aga masendav vaadata, kuidas II veerandil kõik tagamängijad, Sokk, Veideman, Saage järjest täiesti vabaks jäetuna mööda põmmutavad. Talts ainus, kes kaugviske sisse sai.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Patrioot »

Must mees kiskus Toomel püksid maha.
Hea, et pesu ikka seljas oli..
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Au ja kiitus ETV-le , ei suudeta uudiseid 2 minutit edasi lükata
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalevpoiss »

--KingLeBron-- kirjutas:Au ja kiitus ETV-le , ei suudeta uudiseid 2 minutit edasi lükata
Ma ei saa aru miks on neil selline kanal nagu ETV2??? Äkki selle jaoks, et saaks AK ja muu jama ajal otseülekandeid näidata. A noh kuidas sa ikka David tahab lennata filmi äkki ära katkestad.
Kasutaja avatar
Heat
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 15 Juul 2011, 22:55

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Heat »

No sitt muidugi, aga selleks ajaks oli juba selge et Eesti võitnud. Erandina muidugi siis kui neil oleks Tracy Mcgrady tulnud ja 35 sekiga 13p pannud + ülejäänud aeg.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Heat kirjutas:No sitt muidugi, aga selleks ajaks oli juba selge et Eesti võitnud. Erandina muidugi siis kui neil oleks Tracy Mcgrady tulnud ja 35 sekiga 13p pannud + ülejäänud aeg.
Jah aga kui oleks olnud põnev lõpp, siis oleksid nad samamoodi ülekande kinni keeranud. Seepärast olekski näidata ülekannet ETV2 kanalil, et mingeid tähtsaid saateid peale ei tuleks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

kuradi sitapeade pärast ei saanud mängulõppu salvestada ka. tuleb hakata kirjadega pommitama etv-d. isegi sääritsa lõpukõnet ei olnud. :D
homme tuleb kokkuvõte sellest, mis on. niikaua vaadake seda :D
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kasutaja123 »

Egert kirjutas:kuradi sitapeade pärast ei saanud mängulõppu salvestada ka. tuleb hakata kirjadega pommitama etv-d. isegi sääritsa lõpukõnet ei olnud. :D
homme tuleb kokkuvõte sellest, mis on. niikaua vaadake seda :D
Kas sa trollid või sa oledki nii rumal ?
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

http://sport.postimees.ee/535934/korvpa ... rgi-otsus/

täiesti nõus selle vennaga , kossu lõpp ei ole nii oluline , kui AK kus olid võimsad elektriautod
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

kasutaja123, mis sulle nüüd ette jäi?

Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Soho »

[quote="Egert"]kasutaja123, mis sulle nüüd ette jäi?

Ah vb ta lihtsalt uudiste fänn rohkem, kui kossu :D
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis

Postitus Postitas kasutaja123 »

Egert kirjutas:kasutaja123, mis sulle nüüd ette jäi?
Oeh.

See tuleb sulle ilmselt üllatusena, aga korvpall ei ole maailma naba.

Eesti koondise B-divisjoni kohtumise mittemidagiotsustavate lõpuminutite näitamine või siis AK uudised ?

ETV uudiseid vaatab igapäevaselt umbes kümnendik Eesti rahvastikust. Suur osa inimestest näevad, et kell on üheksa ning panevad teleka tööle, et Eesti kõige adekvaatsemat ja professionaalsemat uudistesaadet vaadata. Ning need inimesed teavad, et saade algab täpselt kell üheksa ning ei minutitki varem ega hiljem. Saati siis veel mingisuguse (olgem ausad, päris mõttetu) kossuülekande pärast. Kui ETV lükkaks uudistesaate alguse edasi, siis kannataksid ka kõikide järgnevate saadete algusajad (jah, kuna päev liikus juba õhtusse, siis ei olnud neid just palju, aga siiski) ning see kõik tähendaks tavavaataja jaoks ETV maine langemist. Egerti-sugused inimesed peavad lihtsalt aru saama, et riigitelevisioonil peavad prioriteedid päris kõvasti paigas olema ning kossuülekande näitamine ei ole võrreldes pool sajandit eetris olnud uudistesaatega võrreldav.

Jah, ka mina olin natuke pettunud ning tahtsin mängu lõppu otseülekandes näha, kuid mu silmaring on siiski nii lai, et ma saan aru, miks ülekanne sellise koha pealt lõpetati. Nii madalalaubaline ei saa ju olla, et arvata, et see, mida sina vaatad, on püha ja puutumatu.

Sellest postitusest ei peaks järelduma, et ma kaitsen ETV-d või midagi taolist. Kui korvpalliülekande ajaks märgitakse kavasse alates mängu algusest tund ja kolmveerand, siis on ju juba eos midagi mäda. Aga kui mäng oleks olnud tuline ja lõpuni välja punkt-punkti heitlus ?

Tagantjärele tark olles oleks kõige õigem lahendus olnud mängu näitamine ETV2-s. Eriti juhul, kui oli selgelt näha, et mängu lõppu põhikanalil ei näe ning AK tuleb vahele. Jah, ka ETV2-l on omad nišiuudistesaated (viipekeelsed uudised ja venekeelsed uudised), kuid neid on ju varemgi spordiülekannete vaheaegadel näidatud.

ETV2-s jooksid ülekande ajal mainitud uudistesaated, paar lühisaadet ning film "David tahab lennata". Need mõned lühisaated oleks vajaduse korral saanud paigutada kossuülekande vaheaegadele või pärast seda ning filmi oleks üldse ju mõnel muul päeval võinud näidata. Samal ajal ei tohiks unustada, et kossuülekande tõttu jättis ETV oma põhikanalilt ära paar tavaliselt sel ajal jooksvat seriaali (kuulsin kuskilt, et "Maahaigla" ja "Tuulepealne maa" jäid ära, võib-olla veel midagi).

Nii ETV kui ka ETV2 on hetkel üle Eesti vabalevis ning nagu näha, oleks kossuülekande tõstmine teisele kanalile jätnud kavasse nii haiglaseriaali kui ka "Tuulepealse maa", samal ajal oleksid spordisõbrad korvpallimängu lõpuni saanud vaadata. Hundid söönud, lambad terved. Minule näiteks käib väga pinda, kuid telekanalid mõne muu asja näitamise tõttu oma muidu sellel ajal jooksva seriaali järgmisesse nädalasse lükkavad. Ainsa asjana oleksid vist puudutada saanud need nišiuudised ning lühisaated, mis oleksid nõudnud lihtsalt ümberpaigutamist.

Nii et Egert, kui sa tõepoolest ETV-le kirja saadad, siis ära sõima neid AK näitamise eest, vaid küsi hoopis, miks ei oleks tervet kossuülekannet võinud ETV teisel kanalil näidata. Kui ETV2 tehti, siis ju minu mäletamist mööda reklaamiti, et seal hakkame sporti näitama.
Vasta