Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevif2nn »

Ära nüüd päris unistuste maal ka ela ;)
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Järgmine nädal siis uus Meeting.. pöidlad pihus siis , et midagi ka suudetakse ära teha.. Tahaks ikka , et hooaeg tuleks :)
See ka veits imelik Miks tiimid avaldavad mingeid pre-season mängude ajakavasid ja asju juba . kui pole kindel , et üldse midagi sellist toimub sel ajal ..
Lugesin just Thunderi esimene mäng Jazziga 12 okt.. isegi kella aeg paigas :D
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

Soho kirjutas:Järgmine nädal siis uus Meeting.. pöidlad pihus siis , et midagi ka suudetakse ära teha.. Tahaks ikka , et hooaeg tuleks :)
See ka veits imelik Miks tiimid avaldavad mingeid pre-season mängude ajakavasid ja asju juba . kui pole kindel , et üldse midagi sellist toimub sel ajal ..
Lugesin just Thunderi esimene mäng Jazziga 12 okt.. isegi kella aeg paigas :D
Liiga teeb igaks juhuks kava ära, et kui mingil imelisel kombel on kokkulepe sõlmitud, saab kuskil mänge pidada. Hallid, kus mängitakse "broneerivad" mängupäevad ära.
Ise tahan ka, et hooaeg toimuks. Mängijad tahavad, Stern tahab. Eelmine hooaeg oli üks parematest hooaegadest viimase 10 aasta jooksul. Korvpall populaarsus on Ameerikas väidetavalt väga suur. Varem oli koss nii popp kui mängis veel MJ.
Aga ma lihtsalt ei näe seda kokkulepet kuskilt tulemas. Erinevused on nii suured nii paljudes punktides, et...
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Zog »

Ausalt öeldes minu meelest oleks eriti pull, kui nimelt ei toimuks hooaega... oleks lootust, et m6ni k6vem nimi ka euroopasse mängima satub ning noh... üleüldse, spordihuvilisena on tsirkus ja tobedused alati naljakad, v.a. siis kui nad oma koduriigis toimuvad.

Samas tegelikult on mul muidugi kahju ameeriklastest, nii mängijatest kui ka publikust, kelle jaoks hooaja ärajäämine oleks ikkagi meeletu pettumus.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

The Chinese Basketball Association will restrict contracted NBA players from playing for domestic teams in the event the NBA season is canceled, but still will allow free agents, state media reported Friday.

Nii, et Hiina on nüüd suletud.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Paras pilukatele.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

mavs kirjutas:The Chinese Basketball Association will restrict contracted NBA players from playing for domestic teams in the event the NBA season is canceled, but still will allow free agents, state media reported Friday.

Nii, et Hiina on nüüd suletud.
Positiivne uudis :) Peaks veits soodustama neid lock out kõnelusi ..
Aru ma ei saa , kui raske on siis teha neil see vahepealne Diil kus mõlemad kaotaks ja võidaks midagi,..
Lihtsalt mõlemad tahavad maksimumi.. arvestamata sellega , et kui hooaeg ära jääb kaotavad mõlemad pooled rohkem , kui kasu saavad :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

omanikud kaotavad alati :D neil lihtsalt igav ja ei ole rahaga muud teha. (eks on ka neid kindlasti, kes kasumiga teevad)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

jyrgen kirjutas:omanikud kaotavad alati :D neil lihtsalt igav ja ei ole rahaga muud teha. (eks on ka neid kindlasti, kes kasumiga teevad)

Nuh see peaks olenema Võitudest :) Positiivne stats.. jne .. mida rohkem võite seda suurem sissetulek.. vähemalt Euroopas on nii :D
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Eks see oleneb suuresti ka sellest turust, kus nad mängivad. Näiteks ma olen täiesti kindel, et NY Knicks on iga hooaeg palju sisse toonud vaatamata sellele, et nad suurema osa eelmisest dekaadist olid võitude suhtes NBA tagumises osas. Ja üdsegi ma ei usu eriti, et keegi NBA omanikest kahjumiga tegutseb. Pigem tahavad nad lihtsalt oma tulu suurendada selle uue CBAga.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mihkel111 kirjutas:Eks see oleneb suuresti ka sellest turust, kus nad mängivad. Näiteks ma olen täiesti kindel, et NY Knicks on iga hooaeg palju sisse toonud vaatamata sellele, et nad suurema osa eelmisest dekaadist olid võitude suhtes NBA tagumises osas. Ja üdsegi ma ei usu eriti, et keegi NBA omanikest kahjumiga tegutseb. Pigem tahavad nad lihtsalt oma tulu suurendada selle uue CBAga.
Kinicks tõesti kõige suurema kasumiga klubi NBA-s. Suur linn, palju inimesi, kes ostavad nänni, kallimad piletid ja nii see läheb.
Forbes ilusti välja tooduda ka, kuidas majanduslikult tegelikult olukord klubides on. Seda ma võin öelda, et Cubanile on see 7 miljonit miinust küll kommiraha..

http://www.forbes.com/lists/2011/32/bas ... _land.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/nba ... d=56111228

Barbosa lockouti lõpuni Brasiiliasse
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

suvakas kirjutas:Eelmine hooaeg oli üks parematest hooaegadest viimase 10 aasta jooksul.
Nõus 100%, super elamuse sai playoffides :)
Pilt
Pilt
Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

minu arust oli isegi parim hooaeg üldse NBAs, mis kunagi olnud, aga eks mul väiksed oma huvid mängus :)
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Soho kirjutas:Järgmine nädal siis uus Meeting.. pöidlad pihus siis , et midagi ka suudetakse ära teha.. Tahaks ikka , et hooaeg tuleks :)
See ka veits imelik Miks tiimid avaldavad mingeid pre-season mängude ajakavasid ja asju juba . kui pole kindel , et üldse midagi sellist toimub sel ajal ..
Lugesin just Thunderi esimene mäng Jazziga 12 okt.. isegi kella aeg paigas :D
hooaeg tuleb raudselt aga kust seda lugesid ,et uus meeting? :)
Pilt
Pilt
Pilt
Vasta