Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Bawse kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/440914

Nevežise mängija eelistab Tartu Ülikoolile Itaalia II liigat, nohjah ... raskeks läheb niimoodi.
Kuule poiss, Itaalia tugevuselt teisel liigal pole häda midagi. Mäletad, eelmine hooaeg oli ka Keeeeeeeru (!!) lähedal sama liiga väljalangemisohus klubisse siirdumisele.

Ja see aasta eelistas ta Kalev/Cramot Saksamaa tugevuselt teisele liigale.

Heasüdamlik soovitus sulle, võta oma pea tagumikust välja ja näita talle päiksesevalgust ka vahel, mõtted peaks siis sul lõpuks ometi selgemaks minema.
Jou-jou Keerles on üldse mõttetu mees. Koondist ei esinda ja toksib palli Saksamaa II liigas. Kle vana, saa sellest Keerust üle nüüd, jou-jou. Jou, peaks jah pea su ema suurest ja haisvast tagumikust välja tõmbama, jou.
Teistele:
Olen täiesti kindel, et Dimsa oleks eelistanud Cramos mängimist Itaalia II liigale. Kui sa oled ennast juba BBL-s tõestanud tahaks nagu edasi liikuda, mitte vahetada Leedu liiga Eesti oma vastu ja nõrgenenud BBL-s edasi toksida.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Bawsel on õigus.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas seeker »

Mis see Cramo siia puutub, ma ei saa aru? TÜ'st oli ju jutt.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:Jou-jou Keerles on üldse mõttetu mees. Koondist ei esinda ja toksib palli Saksamaa II liigas. Kle vana, saa sellest Keerust üle nüüd, jou-jou. Jou, peaks jah pea su ema suurest ja haisvast tagumikust välja tõmbama, jou.
???
Kalevpoiss kirjutas:Olen täiesti kindel, et Dimsa oleks eelistanud Cramos mängimist Itaalia II liigale. Kui sa oled ennast juba BBL-s tõestanud tahaks nagu edasi liikuda, mitte vahetada Leedu liiga Eesti oma vastu ja nõrgenenud BBL-s edasi toksida.
Muidugi lambist võetud väide. Itaalia II liiga on väga hea hüppelaud kõrgemale, on seda juba ammu olnud. Kohe kindlasti tuleks seda eelistada Tartus mängimisele, Kalevi puhul... sõltub juba lepingu tingimustest ja mängija soovidest. Karjääriredelil on Itaalia teisest liigast esimesse tõusmine lihtsam, seda on võimalik saavutada kahel viisil: a) meeskonnaga ise meistrisarja tõusta, b) mängida väga hästi ja saada leping kõrgema divisjoni klubiga.
VTB ja Kalevi puhul on Venemaa ja Ida-Euroopa tõeliste tippklubidega lepingu saamine ülimalt raske. Reaalne maksimum oleks VTB keskmikud a la VEF ja Azovmash. See pole paha, aga Itaalia kõrgliiga > VTB keskmikud.

Muidugi alguses rääkisid sa üldse, et Tartu on nii jama, et seda eelistatakse lausa Itaalia II liigale. Paistab, et su arvamus Tartu võistkonnast on ka ikka päris kõrge sel juhul.
seeker kirjutas:Mis see Cramo siia puutub, ma ei saa aru? TÜ'st oli ju jutt.
Ega otseselt ei puutugi, aga tahtsin lihtsalt selgitada, et Itaalia II liiga on kõva ja kõige lihtsam oli teha seda Cramo endiste mängijate ja nende saatuste kaudu.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Miks siis Keerles Itaalia II liiga asemel siiski Cramosse jäi??? See, et ta see aasta Saksamaa esiliigasse suundus on selgelt ainult raha küsimus. Ta saab ka ise väga hästi aru, et mingit suuremat kala ta enam ei püüa ja on vaja hakata tulevikku finantsiliselt kindlustama.
Minu point oli see, et mängija, kes on eelmisel aastal BBL-s teinud hea hooaja ei taha Tartusse minna, kuna see oleks pigem väike samm tagasi, kuna BBL on nõrgenenud veel ühe meeskonna võrra. Kui juba Dimsa sugust meest ei suudeta oma meeskonda meelitada siis on ikka väheke jama lugu küll.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kui Dimsa sugust meest?Arvad ,et tegu on kehva mehega?Cramole kuluks isegi selline mees ära , eelistaksin näiteks seda meest Varbanobile
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

--KingLeBron-- kirjutas:Kui Dimsa sugust meest?Arvad ,et tegu on kehva mehega?Cramole kuluks isegi selline mees ära , eelistaksin näiteks seda meest Varbanobile
Tema positsioon on nr 4 ja ma ei usu, et ta kõvem vend on kui Uljanko.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:Miks siis Keerles Itaalia II liiga asemel siiski Cramosse jäi???
Alguses oli probleem rahas, aga siis said need asjad korda. Lõplik avalikuks tulnud põhjus oli see, et Itaalia liiga oleks varsti ära lõppenud ja ta oleks seal liiga vähe mänge pidada saanud.

Keerles: "Oleks tulnud võimalus varem, siis usun, et võtnuks pakkumise vastu. Iseenesest pakuti häid tingimusi ja liigal pole ka häda midagi."
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Bawse kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Miks siis Keerles Itaalia II liiga asemel siiski Cramosse jäi???
Alguses oli probleem rahas, aga siis said need asjad korda. Lõplik avalikuks tulnud põhjus oli see, et Itaalia liiga oleks varsti ära lõppenud ja ta oleks seal liiga vähe mänge pidada saanud.

Keerles: "Oleks tulnud võimalus varem, siis usun, et võtnuks pakkumise vastu. Iseenesest pakuti häid tingimusi ja liigal pole ka häda midagi."
Noh ega Eesti Meistriliigal pole ka häda midagi, häda pärast käib kah :D
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Ehk on asjalik ja üks võimalik mees ka ATM SPORTS MANAGEMENT 2011 TOUR TEAM'is Eestit tuuritava võistkonna tsenter Kenneth Cooper - 23 aastane 6'10 ehk 208cm pikk ja kaalu 260lbs . Peale keskkooli 2005 aastal oli hinnatud Rivals lehekülge poolt #5 tsentriks selles aastakäigus.

http://espn.go.com/mens-college-basketb ... eth-cooper" onclick="window.open(this.href);return false; - statistika
http://blog.al.com/offthevine/2010/01/k ... _he_h.html" onclick="window.open(this.href);return false; - üks niisama artikkel viimasest ülikooliaastast

Peale ülikooli mängis mõnda aega Portugalis.

Ehk on mees piisavalt tasemel et olla üks potentsiaalne kandidaat. Muidugi ka kui see Kenneth Cooper on sama Kenneth Cooper kelle kohta internetis infot oli.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas väike-tamma »

Keegi siin ütles et Sõber on rahaahne. Ma lisaks sellepeale seda, et Veideka siirdumine Hispaaniasse jäi sp ära kuna Tartu Ülikool mõtles, et võiks küsida Veideka eest väga suurt summat, mis oli sellele klubile liiga suur.
Viimati muutis väike-tamma, 27 Aug 2011, 09:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

väike-tamma kirjutas:Keegi siin ütles et Sõber on rahaahne. Ma lisaks sellepeale seda, et Veideka siirdumine Hispaaniasse jäi sp ära kuna Liinat otsustas tema eest küsida tervet hooaja eelarvet ehk siis umbes 1,2 mln eurot. Kes nüüd rahaahne on?
Kui see on tõsi, siis on Tartu kossuklubi eesotsas Liinatiga idiootide kari. Siis veel räägitakse, et lepingus on punkt, mis lubab lahkuda. Sellise papi eest ei osta keegi Veidemani ära.
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

väike-tamma kirjutas:Keegi siin ütles et Sõber on rahaahne. Ma lisaks sellepeale seda, et Veideka siirdumine Hispaaniasse jäi sp ära kuna Liinat otsustas tema eest küsida tervet hooaja eelarvet ehk siis umbes 1,2 mln eurot. Kes nüüd rahaahne on?
Kui tegu poleks Liinatiga, siis tunduks see lugu uskumatuna ja ilmvõimatuna. Kui suure tõenäosusega on see jutt siiski usaldatav?
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas väike-tamma »

Ekuuuu kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Keegi siin ütles et Sõber on rahaahne. Ma lisaks sellepeale seda, et Veideka siirdumine Hispaaniasse jäi sp ära kuna Liinat otsustas tema eest küsida tervet hooaja eelarvet ehk siis umbes 1,2 mln eurot. Kes nüüd rahaahne on?
Kui tegu poleks Liinatiga, siis tunduks see lugu uskumatuna ja ilmvõimatuna. Kui suure tõenäosusega on see jutt siiski usaldatav?
No suht usutav. Ma küll ei tea kas see summa oli nii suur aga see küsitav summa olevat olnud ikka liiga suur Veideka kohta.
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

Nojah, muidu 1,2 mln on tervelt poolteist hooaja eelarvet.

Aa, kas tegu oli Hispaania meistriliiga või madalama liigaga?
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Vasta