Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

MrKilp kirjutas:kas siin keegi NFL'i huviline ka on? :D
siin on üks. Rohkem pesapall tglt. Mul on ESPN kodus ja suvel hea mänge vaadata öösel.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas hans »

ma ka rohkem pesa kui ameerika jalka, aga siiski vaatan seda, mida ESPN America parajasti näitab...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Karl »

hans kirjutas:ma ka rohkem pesa kui ameerika jalka, aga siiski vaatan seda, mida ESPN America parajasti näitab...
Olen ka sattunud MLB'd jälgima ja kui nüüd võrrelda kossu või jalkaga, siis on see tõsiselt haigutamapanev. Paari tunni peale näed heal juhul paari strike'i ja punkti.

Ameerika jalgpall on aga teistpidi kentsakas, sest seal on iga 5 sekundi tagant mõttepaus & reklaamipaus :koss:
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas MrKilp »

jyrgen kirjutas:
MrKilp kirjutas:kas siin keegi NFL'i huviline ka on? :D
siin on üks. Rohkem pesapall tglt. Mul on ESPN kodus ja suvel hea mänge vaadata öösel.
Ise hakkasin jälgima NFL'i pärast 2010 Superbowli, täitsa meeldima hakkas. See suvi hakkasin ka MLB'd suht jälgima, septembris saan ESPN America ka :)
Pilt
Pilt
Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

pesapall on tegelikult äärmiselt huvitav. Ise käisin ka ükskord USAs vaatamas ja elamus oli metsik. Vb ka sellepärast, kus ma istusin, aga siiski. NFLis see jama, et pause nii tihti, aga see ka äärmiselt huvitav mäng. ESPN America on kanal mis mul kogu öö jookseb :)
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas hans »

mis mängu vaatamas käisid ja kus istusid?
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas MrKilp »

väga loodan ,et NBA hooaeg hakkab november-jaanuar vahel , siis lähen raudselt USA'sse ja nii NBA'd kui NFL'i vaatama
Pilt
Pilt
Pilt
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas suvakas »

jyrgen kirjutas:
MrKilp kirjutas:kas siin keegi NFL'i huviline ka on? :D
siin on üks. Rohkem pesapall tglt. Mul on ESPN kodus ja suvel hea mänge vaadata öösel.
sama siin. espn america ikka fucking hea kanal...
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

jyrgen kirjutas:pesapall on tegelikult äärmiselt huvitav. Ise käisin ka ükskord USAs vaatamas ja elamus oli metsik. Vb ka sellepärast, kus ma istusin, aga siiski. NFLis see jama, et pause nii tihti, aga see ka äärmiselt huvitav mäng. ESPN America on kanal mis mul kogu öö jookseb :)
Kogu USA spordimajandus on show`le ülesse ehitatud. Show on see, mis meelitab rahva saali ja teleka ette, ning seetõttu ka meeletus koguses reklaame. Olgu selleks siis NFL, NHL, NBA või Wresling.
Näiteks NHL-is on ju kaklused see, millepärast suur osa inimesi seda üldse vaatab. Ja olgem ausad, ega kohtunikud kohe vahele ka ei hakka minema - rahvas peab ju saama seda mida vaatama on tulnud. Sama kehtib ka NBA kohta. Mitte ükski kohtunik ei vilista sulle jooksu kui ta näeb, et sa näiteks kiirrünnakus dongi peale oled minemas. Olgugi, et sa juba kolmese joone taga palli sülle võtad ja samme hakkad sättima. Üldiselt eurooplased ei saa sellest aru, kuid ameeriklaste jaoks on sport ikkagist meelelahutus.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

hans kirjutas:mis mängu vaatamas käisid ja kus istusid?
Red Sox-Seattle. Mul on sugulased Ameerikas(Bostonis) ja nad päris rikkad, neil on kokku kahe pere peale 4 hooajakaarti, mis on esimeses reas. Muidu pidid piletid sinna umbes 100-200 dollarit maksma. Kahjuks, aga Red Sox kaotas, kuid alates sellest ajast niiöelda tuline Red Soxi fänn :D See oli eelmine suvi, siis oli Red Soxil päris kohutav aasta. See aasta aga võitlevad Yankeedega divisoni esimese koha pärast ja kokkuvõttes kolmandad, loodan parimat !

Patrioodile: kahjuks on ja nii. See on ka põhjus miks jalgpall on nii ebapopulaarne mäng Ameerikas, kuigi viimasel ajal aina kasvab selle populaarsus.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

sorri topeltposti eest.

Aga MrKilp kas NFLi piletid mitte kõik välja pole müüdud ? Sinna pidi väga väga raske olema pileteid saada. Või on sul käpp sees kuskil ? :)
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas MrKilp »

jyrgen kirjutas:sorri topeltposti eest.

Aga MrKilp kas NFLi piletid mitte kõik välja pole müüdud ? Sinna pidi väga väga raske olema pileteid saada. Või on sul käpp sees kuskil ? :)
tuttavad elavad Miami's ja nad suured NFL'i fännid, neil ka hooajapiletid olemas, niiet mingile Dolphinsi mängule peaks saama :D
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas raudsik »

Bolt tegi valestardi, kahju temast...
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Fixer »

raudsik kirjutas:kahju temast...
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

Väga kahju. Minu jaoks MM-i tipphetk läks aia taha :(
Viimati muutis Egert, 28 Aug 2011, 15:20, muudetud 1 kord kokku.
Suletud