Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas cramo »

tonii kirjutas:Ma vihkan seda klubi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Eesti keeles kõlab sõna "vihkama" väga naljakalt. Kui kuulen kusagilt, et keegi ütleb "ma vihkan...." siis meenuvad kohe 16 aastased tüdrukud Viru Keskuse pinkide peal :D

Ja kui antud asja Rocki poolt vaadata, siis minuarust ju just positiivne, et taheti talendikas noormängija enda tiimiga siduda!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

michaelEP kirjutas:Eesti keeles kõlab sõna "vihkama" väga naljakalt. Kui kuulen kusagilt, et keegi ütleb "ma vihkan...." siis meenuvad kohe 16 aastased tüdrukud Viru Keskuse pinkide peal :D

Ja kui antud asja Rocki poolt vaadata, siis minuarust ju just positiivne, et taheti talendikas noormängija enda tiimiga siduda!
+1

"Vihkama" kõlab eesti keeles võrdlemisi kummaliselt tõesti. Ühest küljest pillavad seda Viru tiinekad, teisalt on tegu sõnaga, mis väljendab ülimat ja kirglikku sallimatust kellegi või millegi suhtes. Päris kummaline mõelda, et leidub inimesi, kes *vihkavad* korvpallimeeskonda. Ei tahaks nagu arvata, et tegu on kirgliku vihaga. Pigem ikka tiinekatega, kes ei ole saavutanud piisavat emotsionaalset küpsust ja/või seletanud enda jaoks lahti teatud terminoloogia.

Minu arust on ka pigem positiivne, et pakkumisi tehti. Võib ju oletada, et Rock või Kalev rikkus ühe või teise noormängija ära. Samas on täpselt samasuguseid näiteid nendest noortest, kes lähevad 16-aastasena võõrsile. Eestis meedia kirjutab ja raketid välguvad. Mõne aasta pärast aga pakib nooruk kotid taas kokku ning mängib edasi Võrus või Pärnus.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Ma arvan ka, et üks meeskond ikka head mängijat ära rikkuda ei suuda. Hea näide on ju kasvõi Kristjan Kangur, kes suutis/tahtis Kalevist välja murda ja nüüd mängib mees ka Euroopa mõistes väga korralikul tasemel. Klubi klubiks, mees peab ise ka individuaalset trenni tegema. Ka Heino Enden ju ütles Kanguri/Arbeti kohta, et kahjuks jõudis neile meestele alles 2 aastat tagasi kohale, et individuaalset trenni peab ka tegema.

Ja nüüd kui mõelda Tartu eluaegsete noormängijate peale (Leppik-Doronin-Paade) või Kalevi talentide (Sokk, Dorbek) peale, siis kas keegi arvab, et välismaal oleks neist tõelised tegijad saanud?

Kui siin keegi kritiseeris Rocki sellepärast, et nad üritavad sõlmida noormängijatega pikki lepinguid, siis reaalses asjad nii käivadki. Pigem on need olukorrad, kus mängiajtega sõlmitakse vaid hooajalised lepinug, siiski erandlikud. Pikk leping just tagabki selle, et kui tuleb mõni välisklubi, kes soovib talenti endale, ei saa ta lihtsalt sinna üle minna, vaid peab maksma kompensatsiooni. Selle nõudmine endise klubi poolt on aga igati mõistetav. On nemad ju mängijat kasvatanud, miks peaks laskma tal vabalt lahkuda konkurendi ridadesse?
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Charly »

Tartlased otsivad uut keskmängijat: http://sport.postimees.ee/560742/tartla ... kmangijat/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ega see kondibukett just eriti hiilgavat mängu Rakvere turniiril ei näidanud küll...kaitses jalutati temast paremalt ja vasakult mööda.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Noh, kus need jutustajad nüüd on, kes juba mehe nime kuuldes kilkasid, et Tartu jälle tsentriga kümnesse pannud.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Stennu »

Kilkasid , sest ta nimi on Famous :D Tõlkisid ära ja mõtlesid et wow, tegija mees :D
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas korvpallur89 »

Ei juhtunud teda Cramoga mängus nägema, kuid Tarvaga mängus ei saanud ta küll mitte millegagi hakkama.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Ma annaks talle veel natuke aega enda tõestamiseks
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

--KingLeBron-- kirjutas:Ma annaks talle veel natuke aega enda tõestamiseks
Mina soovitaks Tartul temaga teha 5 a leping ja panna sinna sisse punkt, mis ei luba lepingut ennetähtaegselt lõpetada. Ma oleksin väga rahul.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Ma annaks talle veel natuke aega enda tõestamiseks
Mina soovitaks Tartul temaga teha 5 a leping ja panna sinna sisse punkt, mis ei luba lepingut ennetähtaegselt lõpetada. Ma oleksin väga rahul.
PiltPilt
lol
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Nii, arvamusega Famouse kohta panin puuse, et Tartu kümnesse pani. Nüüd võiks Varbanoviga ka vastupidine tomuda minu arvamusega.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

--KingLeBron-- kirjutas:Ma annaks talle veel natuke aega enda tõestamiseks
Mina saingi nii aru, et mees jääb veel võistkonna juurde. Ka Eziukwu ei kujutanud ju endast alguses mitte midagi, hiljem oli aga täitsa korralik mängumees. Sellessuhtes talitavad tartlased hästi, et ei saada meest enne minema, kui uus/parem olemas. Kuidas see nüüd oligi, et parem varblane peos kui.....
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalevpoiss kirjutas:Noh, kus need jutustajad nüüd on, kes juba mehe nime kuuldes kilkasid, et Tartu jälle tsentriga kümnesse pannud.
Kalev/Cramol oleks ka viimane aeg Varbanovi asemel mõni oskajam mängija hankida.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

Asjaajaja kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Noh, kus need jutustajad nüüd on, kes juba mehe nime kuuldes kilkasid, et Tartu jälle tsentriga kümnesse pannud.
Kalev/Cramol oleks ka viimane aeg Varbanovi asemel mõni oskajam mängija hankida.
tõesti rohud võtmata, nagu Rix mainis siin
Vasta