Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kris »

Päris sellist mixi Veskist just ei saa. Mida videost näha on et mehel nr4-le omast kiirust on, ja päris kobakäpp ta pole. Statistika on väga korralik, milles silma paistab eriti just 2,2 blokki mängu kohta (ka 7,8 lauapalli mängu kohta pole paha, näitab et ikka lauas käib ka, ning 15,2 punkti mängu kohta näitab et ülikoolis oli ta ka meeskonnas üks skooritegijatest).

Minuarust selge nr4, nagu ka Pastak mainis Õhtulehe artiklis. Aga ehk on tal piisavalt jõudu et mängida ka osaliselt tsentrit, nendes youtube klippides oli ta selgelt nr4 rollis (väljakul oli ka keskmängija). Ei saa aru mis seal Delfis toimub et pikkuseks 210cm pandud, ja ikka veel õhtuks asja parandatud ei ole, 6'9 on selgelt 205cm, ja nagu palju ka maininud et ameerikas mõõdetakse pikkusi tavaliselt jalatsitega, vaevalt ta üle selle on. Muidugi Tartul mõlemat nii nr4 ja nr5 tarvis. Peale nädalavahetust oleme kõik targemad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Sellest videost jäi päris palju silma olukordi, mis Eestis kindlalt jooksuks võetakse.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kris »

Natuke omapärast triviat Amise kohta, http://www.warriorinsider.com/2011/02/m ... bill-amis/" onclick="window.open(this.href);return false; :
In addition to his communications degree, Amis has a pretty big connection to Hollywood. His uncle is James Cameron – director of such mega-movies as Avatar, Titanic and The Terminator.

“He’s married to my dad’s sister,” Amis said.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Bawse »

Kris kirjutas:Natuke omapärast triviat Amise kohta, http://www.warriorinsider.com/2011/02/m ... bill-amis/" onclick="window.open(this.href);return false; :
In addition to his communications degree, Amis has a pretty big connection to Hollywood. His uncle is James Cameron – director of such mega-movies as Avatar, Titanic and The Terminator.

“He’s married to my dad’s sister,” Amis said.
Nice... Olgem ausad, eks ta näeb ka veits sellise filmistaari moodi välja. Äkki oskab sama hästi näidelda ka nagu näiteks Dorbek või Timmu.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Oskar8 »

nii väga kui ma ka seda öelda ei tahaks, siis ma olen täiesti veendunud, et see mees on parem mängija kui pavel uljanko.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kris »

Oskar8 kirjutas:nii väga kui ma ka seda öelda ei tahaks, siis ma olen täiesti veendunud, et see mees on parem mängija kui pavel uljanko.
Päris võimalik. Aga Amis tundub rohkem sellise nr4-na kes suudab vajadusel ka natuke tsentrit mängida, Uljanko pigem selline nr4 kes rohkem väikse ääre poole.

Muidugi loodan et mõlemad oleks väga head mängijad, milles ma pole hetkel nende mõlema puhul üldsegi mitte kindel. Ning jällegi peale nädalavahetuse mänge oleme natuke targemad.
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas MinaRainz »

Kris kirjutas:
Oskar8 kirjutas:nii väga kui ma ka seda öelda ei tahaks, siis ma olen täiesti veendunud, et see mees on parem mängija kui pavel uljanko.
Päris võimalik. Aga Amis tundub rohkem sellise nr4-na kes suudab vajadusel ka natuke tsentrit mängida, Uljanko pigem selline nr4 kes rohkem väikse ääre poole.

Muidugi loodan et mõlemad oleks väga head mängijad, milles ma pole hetkel nende mõlema puhul üldsegi mitte kindel. Ning jällegi peale nädalavahetuse mänge oleme natuke targemad.
Amise puhul on eelisex uljanko ees ee et on hea kaitsemängija, jagab omajagu koppasid per game, uljanko suurimad miinued ongi ta kaitse mida tunnistand ka kussa.
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas vaim564 »

Amise puhul ei maksa jälle eufooriasse sattuda. Elame-näeme. Tüüp on oma head statsid kogunud NCAA-s ja seal mängitakse veidi teistmoodi ja teistsuguste meeskondadega. Head statsid näitavad küll, et temas on potentsiaali. Ehk siis jälle - kuidas ta Euroopas kohaneb ja kohe ei maksa talt häid esitusi oodata. Ulyanko eelised on kogemused ja Euroopa ning ka VTB jaoks olulised Venemaa ja Ukraina korvpalli tundmine.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Famous tundus ka ülikõva tegelane olema ja kõik hõõrusid käsi, et Tartul palju kõvem tsenter kui Cramol. Amis tundub muidugi kindlam variant olema, tahtis ju suvel teda ka Kalev aga siis ole mehe hind kindlasti teine kui nüüd septembri lõpus. Samas ei saa kuldaväärt mehega tegemist olla, kui hinda ollakse sunnitud alla laskma ja sept lõpus ikka veel testitakse. Nagu Kussa ütles on igal mängijal omad head ja vead, enne ühtegi mängu nägemata on küll natuke vara hakata välja tooma mis on Amise eelised Uljanko ees jne. Eks aeg näitab. Esimene tõsine andmine tuleb 15 okt BBL-s omavahel, eks siis ole näha mis mehed Tartul üldse meeskonnas on ja kuidas Kalev on enda omad mängima saanud. Üldiselt on sel aastal ikka klubide rollid totaalselt vahetunud. Cramo komplekteerib meeskonna varakult ja läheb nö. kindla peale võtmata riski sügisel saada hea hinnaga väga hea mängija (a la Dunigan), samas kui Tartu ootab ja viivitab, et siis kui hinnad langema hakkavad mõni hea mees välja õngitseda. Siiani on elu näidanud, et sellise strateegiaga võivad untsu läinud hooaja algused hiljem valusalt kätte maksta. Arvestades, et Tartul pole siiani korralikku tsentrit ja signaalid Visnapuu poolt on sellised, et ega polegi kedagi võtta, siis võib hooaja algus raskeks minna.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Ma olen täiesti veendunud, et Toome on parem kui Emis.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas cramo »

Doronn jääb siis Ülikoolil pingile: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=58415774" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

cramo kirjutas:Doronn jääb siis Ülikoolil pingile: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=58415774" onclick="window.open(this.href);return false;

tore , see mees võiks väga pikaks ajaks sinna pingile jääda
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kris »

Keda huvitab siis Bill Amise twitter on http://twitter.com/#!/BAmis4" onclick="window.open(this.href);return false;

Paar huvitavat "tweeti" juba siinoleku kohta:
BAmis4 Bill Amis
its gonna be -30 degrees celsius in the winter in estonia... #nocleverhashtagforthat #justgonnasuck
27 minutes ago
BAmis4 Bill Amis
so when i woke up from my nap yesterday. i went into the living room, my roommate was watching little house on the prairie #easterneurope
1 hour ago
:D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Ei tea, kas leping juba taskus, et nii kindel on talvel siin olemises.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Bawse »

Kurat küll, isegi Väike maja preerias jääb talle ette. Mulle küll meeldib, Südameasja kõrval parim seriaal, mida siinmail näha saab.

Eks BBL Cup-i eelõhtul tundubki, et Emis on suht ebameeldiv vend võrreldes sümpaatse hiiglase Varbanovi ja meie täiesti oma mehe Uljanko kõrval.

Tähelepanu: Varbanov on ka autofänn, isegi on suuteline mahtuma pisikesse sidrunisse, samuti tundub, et toiduga ei pirtsuta. Arvan, et Havai mees tahab kohe ananassiga pitsat ja kui seda ei saa, siis on pill lahti. Aloha!
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Vasta