Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas #15 »

Rock tegi oma ära ,mis pidi .
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Akira »

Ma olen seda juba eelmistelgi hooaegadel täheldanud, et peaaegu 90% juhtudest saab Tartu meeskond Balti liiga mängukavast abi sellega, et enamus kodumänge peetakse nii, et vastane mängib päev varem kõigepealt Kaleviga. Ehk siis tõesti alati on vastased värsked Kalevi vastu ja veidi väsinult (+ kui Kalevile kaotatakse siis on ka meeleolu all ja jälle väike eelis Tartul juures) lähevad siis Tartu vastu platsile.

Ma ei tea kuidas on see ajakava iga aasta nii tehtud, et alati peab Kalev selle esimese löögi vastu võtma ja teisel päeval saavad siis Tartlased rusikaga rinnale taguda ja öelda, et vat kus tehti hea mäng. Selle aasta ajakavas on aga isegi seda, et võõrsil mängudel peab Kalev esimesel päeval vastasega mängima ja järgmisel siis Tartu.

Vat selline tähelepanek minu poolt.
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas jasson2 »

Ma olen täheldanud, et Kalevil puudub kambavaim nagu seda on Rockis.. kõik toetavad kõiki ja eksimuste pärast ei kutsuta pingile.
Kalevis kardab iga mängija, et kui mäng ei lähe siis kukub pingile
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas kalevcramo »

ilmselt seetõttu on nii, et tallinn on baltiriikide põhjapoolseim linn ning siis sõidetakse enne siia ning siis tartusse, kuna sealt juba tagasitee lühem. see kõige loogilisem variant.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kui nii on nagu eelnev kommenteerija ütles, siis on ikka väga madala tasemega liiga...
KML-EUROCUP-VTB
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas barons »

Äkki keegi, kes siin nn.Cramo manageri, või muu asjapulgaga suhtleb, küsiks Cramo poolset seletust/selgitust, et miks just nii ja kas nad on sellega rahul ja kui on, siis miks?
Akira kirjutas:Ma olen seda juba eelmistelgi hooaegadel täheldanud, et peaaegu 90% juhtudest saab Tartu meeskond Balti liiga mängukavast abi sellega, et enamus kodumänge peetakse nii, et vastane mängib päev varem kõigepealt Kaleviga. Ehk siis tõesti alati on vastased värsked Kalevi vastu ja veidi väsinult (+ kui Kalevile kaotatakse siis on ka meeleolu all ja jälle väike eelis Tartul juures) lähevad siis Tartu vastu platsile.

Ma ei tea kuidas on see ajakava iga aasta nii tehtud, et alati peab Kalev selle esimese löögi vastu võtma ja teisel päeval saavad siis Tartlased rusikaga rinnale taguda ja öelda, et vat kus tehti hea mäng. Selle aasta ajakavas on aga isegi seda, et võõrsil mängudel peab Kalev esimesel päeval vastasega mängima ja järgmisel siis Tartu.

Vat selline tähelepanek minu poolt.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas seeker »

Akira kirjutas:Ma olen seda juba eelmistelgi hooaegadel täheldanud, et peaaegu 90% juhtudest saab Tartu meeskond Balti liiga mängukavast abi sellega, et enamus kodumänge peetakse nii, et vastane mängib päev varem kõigepealt Kaleviga. Ehk siis tõesti alati on vastased värsked Kalevi vastu ja veidi väsinult (+ kui Kalevile kaotatakse siis on ka meeleolu all ja jälle väike eelis Tartul juures) lähevad siis Tartu vastu platsile.

Ma ei tea kuidas on see ajakava iga aasta nii tehtud, et alati peab Kalev selle esimese löögi vastu võtma ja teisel päeval saavad siis Tartlased rusikaga rinnale taguda ja öelda, et vat kus tehti hea mäng. Selle aasta ajakavas on aga isegi seda, et võõrsil mängudel peab Kalev esimesel päeval vastasega mängima ja järgmisel siis Tartu.

Vat selline tähelepanek minu poolt.
Püha jumal, no mida veel? Sisuliselt tuleb su jutust välja, et oleks TÜ esimesena Zalgirise duubli vastu mänginud, siis Cramo oleks usutavasti võitnud.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Asjaajaja »

Minu jaoks kõlab ka see vabandus väga odavana. Samas, kui keegi saab sellest mingi hingerahu, siis mis minul saaks selle vastu olla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Täpselt sellel põhjusel ei hakanudki ma oma arvamust selle kahepäevaliste mängude kohta kirjutama, et siin hakatakse kohe rääkima, et hale vabandus jne. See on loogiline, et füüsiliselt ei ole meeskond võimeline 2 päeva täie rauaga panema. Ma ei ürita muidugi sellega vabandada Kalevi viimast kaotust, mis oli kergelt öeldes masendav.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas vaim564 »

Mängugraafikuga võib seletada Tartu võitu, kuid mitte vabandada Kalevi kaotust.
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Sanro »

Mängugraafikuga võib seletada Tartu võitu, kuid mitte vabandada Kalevi kaotust.
Kuldsed sõnad selle situatsiooni kohta. Võidu keeras kalev selgelt ise nahka.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Akira »

Sanro kirjutas:
Mängugraafikuga võib seletada Tartu võitu, kuid mitte vabandada Kalevi kaotust.
Kuldsed sõnad selle situatsiooni kohta. Võidu keeras kalev selgelt ise nahka.
Kas ma mainisin oma postituses midagi selle kohta, et see ajakava oli põhjuseks/vabanduseks Kalevi kaotusele? See oli puhtalt tähelepanek, mille välja tõin ajakava koostamise kohta.

Kalevi kaotusel ei ole sellega mingit. Kalevi kaotuse põhjused peituvad igal pool mujal - (1) varane komplekteeritus, mis päädis sellega, et osteti põrsas-kotis ilma katseajata (2) varajane komplekteeeritus ilma, et mehed ise oleks tegelikkuses jõudnud enne hooaja algust kõik kohale, et kokkumängu harjutada (3) Dorbekule ja Arbetile hakkab vist väheke mõjuma koondises mängimine - ma ei tee neid siinkohal üldsegi välja, lihtsalt on näha, et nad on veidi omast elemendist väljas (4) kombinatsioone Arbeti viskele mängimiseks eriti pole ja need kohad, mis siiski suudetakse talle kätte mängida jäävad hiljaks - ehk siis ta peab viskama siis kui vastane juba korralikult peal (5) ebakõlad ees- ja tagaliini vahel (6) Skele on liiga kaua platsil (7) Uljanko pole kaitses Keerles ja samas rünnakul on - ehk siis sarnaselt väga ebastabiilne ja hakkab pigem kohtunikega maid jagama (8) keskmängijad ei vea välja - Vrbanov on aeglane, kohmakas, ei hüppa vaid ootab pigem, et pall kätte kukub ning joosta ei jõua/ Fall pole veel suutnud liikumisi selgeks teha ning talle ei osata ka palle anda, kuid vb on siin probleem selles et ta ei oska ka kohta valida/ Kitsing on näidanud et on hetkel neist isegi parem, kuigi kaitses jääb hätta (9) jne jne jne .. ei viitsi siin monoloogi pidama hakata, sest niikuinii järgneb postitusele mingit sorti materdamine. Head kütmist!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Loomulikult ei saa vabandada Kalevi kaotust. Samas ei saa ka vinguda, et näe Kalev kaotas ja Rock võitis. Kui kahe mängu vahele jääb ca 21 tundi, mille sisse kuulub ka bussisõit Tallinnast Tartu, siis meeskonna värskusele see kasuks kindlasti ei tule. Ja see ei ole ainult Cramo fännide kujutelm vaid seda möönis ka Vene oma ETV-le antud intervjuus.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas japs »

Samas on see ikkagi natuke offtopic. Tasub ikka vaadata, kes olid Tartu parimad punktitoojad ja siis on valus põhiprobleem veelgi teravam.

Kui nüüd sellest mängude järjestusest rääkida, siis teatavasti on Kalevi kalendri koostamisel olulisel kohal Idaliiga mängude ajakava st Balti liiga mängud on tähtsuselt teine (ja kuskil kaugel veel eesti liiga). Seega esmalt lepiti mäng kokku Kaleviga tulenevalt sellest leiti hiljem aeg Tartuga mänguks.

Ning ega see 2 päeva järjest mängimine nüüd treenitud sportlasele ka ülejõu käiv ole, vaadakem kasvõi Tartu eelmise aasta tulemusi - nii mõnelgi korral saadi välisreisidelt kahel päeval järjest võit kätte.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Aga mina teeks hoopis sellise t2helepaneku, et seniste m2ngude p6hjal oleks Kalev ehk pidanud yritama endale tsentriks tuua hoopis Vallo Allingut 8)
Suletud