Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

"Detroit Pistons center Ben Wallace has been charged with drunken driving and unlawfully carrying a concealed weapon after a traffic stop, authorities in suburban Detroit say."


http://espn.go.com/nba/story/_/id/70343 ... en-driving" onclick="window.open(this.href);return false;
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

Alan kirjutas:"Detroit Pistons center Ben Wallace has been charged with drunken driving and unlawfully carrying a concealed weapon after a traffic stop, authorities in suburban Detroit say."


http://espn.go.com/nba/story/_/id/70343 ... en-driving" onclick="window.open(this.href);return false;
detroit lihtsalt nii gängsta linn, seal peakski igalühel relv laetud ja valmis olema
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Chris Paul Benefit Basketball Game @ Winston-Salem State University
Description
In addition to the New Orleans Hornets standout point guard, NBA stars LeBron James and Dwyane Wade of the Miami Heat, Carmelo Anthony of the New York Knicks, Kevin Durant of the Oklahoma City Thunder and John Wall of the Washington Wizards are also scheduled to particpate in the event.
Details
Start Time: 10/1/11 7:00 pm EST - Archived Video Broadcast - 1,653,032 Views
http://www.ihigh.com/cp3foundation/broa ... verlight=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kevin Durant scored 48 points and Chris Paul added 39 to lead the New Orleans guard's team to a 175-146 victory over Dwyane Wade and LeBron James' team in a charity game Saturday night.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

LeBroni kaks oop'i sellest mängust. Teine on eriti kena veel.



Siin pikem highlight reel:

Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

täna siis tähtis päev (teisipäev) vb selguda , kas sõlmitakse uus leping ja teine variant , et hooaja algus lükatakse edasi siis ... vähemalt asjad hakkavad kuhugi poole lõpuks liikuma muidu niisama peavad oma miitinguid seal..
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

Gasol-id treenivad barcas.

Hi friends! Today it's been made official: I'm joining the practices of FC Barcelona with my brother Marc. I'm so proud of going back to the place that saw me growing up as a player and train with the best team in Europe . I´ll contribute as much as possible to this excellent group of professionals.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

xrip55 kirjutas:Gasol-id treenivad barcas.

Hi friends! Today it's been made official: I'm joining the practices of FC Barcelona with my brother Marc. I'm so proud of going back to the place that saw me growing up as a player and train with the best team in Europe . I´ll contribute as much as possible to this excellent group of professionals.
Kui need "läbirääkimised" (ma kutsuks neid pigem vaidlusteks, mis eriti kuhugi ei vii) veel niimoodi edeasi kestavad, siis ma ei imestaks kui üks või isegi mõlemad liituvad hispaania klubidega. Nowitzki ei vahi ka vast tervet hooaega tühja vaid eriti vinge oleks, kui ta mõne saksa klubiga liituks... :roll:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Owens twitteris ütles, et oli kuulnud rumorit , et lock out läbi .. eks varsti tulevad ka ametlikut teated ,.. et kas ka tõele vastab see :)

Kahjuks ei vasta tõele... uusi meetinguid plaanis pole ja esmaspäeval tühistatakse hooaja esimese 2 nädala mängud... jube masendav ikka,,
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Soho kirjutas:Owens twitteris ütles, et oli kuulnud rumorit , et lock out läbi .. eks varsti tulevad ka ametlikut teated ,.. et kas ka tõele vastab see :)

Kahjuks ei vasta tõele... uusi meetinguid plaanis pole ja esmaspäeval tühistatakse hooaja esimese 2 nädala mängud... jube masendav ikka,,
sa istud mingi öösel üleval nende meetingute pärast?:D
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

MrKilp kirjutas:
Soho kirjutas:Owens twitteris ütles, et oli kuulnud rumorit , et lock out läbi .. eks varsti tulevad ka ametlikut teated ,.. et kas ka tõele vastab see :)

Kahjuks ei vasta tõele... uusi meetinguid plaanis pole ja esmaspäeval tühistatakse hooaja esimese 2 nädala mängud... jube masendav ikka,,
sa istud mingi öösel üleval nende meetingute pärast?:D

ei kuna ma olin umbes sel kella ajal üleval siis mõtlesin , et ootaks juba ka vastuse ära mis saab :D

Aga jah nüüd rahu veits :) ... NBA tühistas kogu pre-seasoni!
Naljakas on see, et omanikud halavad, kui nad kaotavad mingi 200 milli hooajaga...Aga nüüd, kui esmaspäev 2 nädala mängud ära jäetakse kaotavad sama raha 2 nädalaga :D
On ikka oinaajud küll seal Usa-s .
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tont »

Soho kirjutas:
MrKilp kirjutas:
Soho kirjutas:Owens twitteris ütles, et oli kuulnud rumorit , et lock out läbi .. eks varsti tulevad ka ametlikut teated ,.. et kas ka tõele vastab see :)

Kahjuks ei vasta tõele... uusi meetinguid plaanis pole ja esmaspäeval tühistatakse hooaja esimese 2 nädala mängud... jube masendav ikka,,
sa istud mingi öösel üleval nende meetingute pärast?:D

ei kuna ma olin umbes sel kella ajal üleval siis mõtlesin , et ootaks juba ka vastuse ära mis saab :D

Aga jah nüüd rahu veits :) ... NBA tühistas kogu pre-seasoni!
Naljakas on see, et omanikud halavad, kui nad kaotavad mingi 200 milli hooajaga...Aga nüüd, kui esmaspäev 2 nädala mängud ära jäetakse kaotavad sama raha 2 nädalaga :D
On ikka oinaajud küll seal Usa-s .
asi on ikka põhimõttes ka.
minu poolest jätku kogu hooaeg vahele
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

tont kirjutas:asi on ikka põhimõttes ka.
minu poolest jätku kogu hooaeg vahele
Sama siin. Kui juba hooaja algusest mänge ära jäetakse, ei ole minu silmis mõtet hooaega pidada. Las mõlemad osapooled mõtlevad, et nii nad ei jõua kuhugi.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:
tont kirjutas:asi on ikka põhimõttes ka.
minu poolest jätku kogu hooaeg vahele
Sama siin. Kui juba hooaja algusest mänge ära jäetakse, ei ole minu silmis mõtet hooaega pidada. Las mõlemad osapooled mõtlevad, et nii nad ei jõua kuhugi.
Ei saa päris nii ka minna ma arvan .. 50+ aastat on hooajad olnud ja nüüd siis jäetakse lampi vahele..
Ja seda kõike aind mingi raha pärast...
Aga samas jah ega see see nba on nagu wwe jt.. rohkem meelelahutus , kui sport :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Ma olen samuti NBA fänn, kuid kas ma tõesti olen ainukene, kes väga-väga-väga loodab, et vähemalt paar kuudki see lock-out kestaks? Ma tahaks lihtsalt näha kuidas mehed Euroopas hakkama saavad + ma ise taunin täielikult seda, et 500 miljonit krooni (summa, mille eest Eestis inimesed elaksid paar põlvkonda) teenivad staarid nõuavad samasuguseid ulmepalku ka Euroopas, selle asemel, et pulli teha nagu Parker ja Diaw ja minna kusagile Euroliiga keskmikusse ja lihtsalt panna kõikide korvpalli kriitikute ja fännide suud kinni sellega, kui nad oskavad ka Euroopas mängida.
Vasta