Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

AAAA kirjutas:Esimest korda olen ma Egertiga ühel nõul. See et stastika enamvähem hea oli tähenda, et ta ka hea oli. Ma olen 3 Varbanovi mängu näinud ja asi pole nüüd küll ainult selles, et esimene välisklubi, uus elukeskond jne. Ta võib küll natuke paremaks muutuda, aga sellise põhikeskmängijaga tuleb kehvem hooaeg kui eelmine. Ja naljakas on see kuidas te tujud koguaeg muutuvad. Peale järgmist mängu kirute te teda jälle :D
Kalevi eelarve on jäänud praktiliselt samaks, mis ta oli eelmine hooaeg. Selge on, et kui teha mängijatega lepingud juba suvel, mitte oodata novembrini, siis selle eelarve juures sellist meest nagu Dunigan juba ei palka. Vähemalt minu tujud pole siiani Varbanovi osas muutunud. Meie eelarve juures tuleb mängida nendega kes on ja võtta meestest maksimum.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas japs »

Olen juba seda meelt et las jääda nii nagu on! Saab Kitsing ka võimaluse areneda, ei meeldi selline poole hooaja pealt tõmblemine. Kõige taravam pliiats Vrbanov pole, aga päris kasutamatu tundub et ka mitte. Oleme ausad VTBs suuri lootusi pole, 1-2 võitu max ning Balti liigas peab ka olemasoleva meeskonnaga etteotsa jõudma. Eesti meistritiitel on emotsionaalselt küll tore, kuid laias laastus kui muid tulemusi pole jääb igaaastane Kalev-Tartu vastasseis ikka lahjaks. Seega vähemalt isiklikult pean Kalevi enese tõestuskohaks Balti liigat, kui seal jääb koht sarnaseks eelmise aastaga on asi ikka kurjasti!

Sammuti kiidan väga Tartu otsust ühe võõrmängijaga hooaeg ära pidada, kui tänu sellele saab Raadikust mängumeest olen mina poolt.
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Juku »

Ma niiväga ei kiidaks seda otsust, sest kui nt. Allingu või Amis peaks vigastada saama, on seis ikka väga hapu.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas infomees »

japs kirjutas:Sammuti kiidan väga Tartu otsust ühe võõrmängijaga hooaeg ära pidada, kui tänu sellele saab Raadikust mängumeest olen mina poolt.
"Raadikust saab mängumees" - see juhtub täpselt mitte kunagi! Poisi suhtumine on juba vale. Noorteklassides sai talendi peal liugu lastud, edasi tuleb aga teha ränka rutiinset tööd. Ei näe poisil seda viitsimist.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas japs »

infomees kirjutas:
japs kirjutas:Sammuti kiidan väga Tartu otsust ühe võõrmängijaga hooaeg ära pidada, kui tänu sellele saab Raadikust mängumeest olen mina poolt.
"Raadikust saab mängumees" - see juhtub täpselt mitte kunagi! Poisi suhtumine on juba vale. Noorteklassides sai talendi peal liugu lastud, edasi tuleb aga teha ränka rutiinset tööd. Ei näe poisil seda viitsimist.
Nogu ütlesin KUI saab mängumees:) Aga igaljuhul proovima peab ja selle eest Tartu treeneritel müts maha. Sammuti nagu Kitsinguga, kui pole nii peajagu üle tegelasi meeskonnas saab rohkem mänguaega. Nig loodetavasti näpsatakse järgmine aasta Tartu või Kalevi poolt ka Pärnu Toomas Raadik ära - viimane aeg mehel tõsiste vastastega mürama hakata.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Samas Raadiku kohta on n2iteks Tiit Sokk v2ga positiivseid s6nu r22kinud, ning tema suust sellist kiitust tuleb v2ga harva... seega kui ta Tartus korralikult t88d teeb v6ib ta veel kuhugi j6uda kyll.
Maaster
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 13 Okt 2008, 14:09

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Maaster »

Need kes Varbanovile juba lennupiletid ära ostsid võiksid pigem ise Bulgaarias ära käia. Pidavat ilus riik olema.
Nikolaist võib veel asja saada :roll:
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kris »

Täna suurepärane mäng temalt. Olin ka vahepeal teda juba peaaegu maha kandmas, aga tänane väga positiivne.

Mis tänase puhul eriti välja paistis oli et kaua ta ei jaksa veel - natuke mängis, siis paar minutit puhkust, ja selline tsükkel kuni lõpuni. Mind hämmastab mis tööd seal Bulgaaria koondise juures tehti et mees sellises füüsilises vormis septembri alguses oli. Ehk näitab tänane ka et füüsis iga mänguga paraneb. Füüsise pealt tuleb ka suurem enesekindlus, ja sealt tuleb ka vähem tehnilist praaki (ka täna pudistas palju, küll ei saanud palle kätte või tegi jookse, need tema kindlad puudused koos aeglusega, aga mulle vähemalt tundub et parem füüsiline vorm + enesekindlus aitavad tal neid praake palju vähendada).

Eraldi märgiks ka seda et kuigi jäi sageli aeglaseks, siis kaitses oli väga tubli. Tänane lisas palju lootust et teda saab ka kiiremate tsentrite vastu kasutada.

Kokkuvõttes minu point see, et tuleb tema positiivseid külgi rohkem välja tuua et maskeerida nõrkusi (näiteks ei tasu teda iga pallikaotuse peale kohe välja võtta, vaid mängukindlust tekitada jne jne).
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Loodetavasti ei olnud tänane mäng väike sähvatus ja suudab edaspidigi sellist mängu mängida
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Asjaajaja »

Veski on ka parematel päevadel Žalgirise (oli vist Žalgiris?) vastu kolmeseid ladunud. :lol:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:Veski on ka parematel päevadel Žalgirise (oli vist Žalgiris?) vastu kolmeseid ladunud. :lol:
Ilgelt humoorikas postitus.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:Veski on ka parematel päevadel Žalgirise (oli vist Žalgiris?) vastu kolmeseid ladunud. :lol:
Ma mõistaks su võrdlust kui Varbanov oleks tna kolmeseid loopind mitte lauas kunn olnud, kaitses hästi mänginud ja vastaseid korviall lüpsnud.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas michaelEP »

Eks see võrdlus Veskiga ole mingil määral asjakohane. Ka tema on vahest sähvatanud. Aga kui objektiivselt mängijtatele pealevaadata, siis on ikka selge, et Veskist mingit mängumeest enam ei tule, Varbanov iga mänguga samas ülespoole liikunud. Ja mis põhiline, ta on tsenter, ehk mängib korvi all, mitte Hallik-Veski style keskmängija
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas kalevif2nn »

OT natuke rääkides, siis Hallik on kindel 4
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Egert »

kalevif2nn kirjutas:OT natuke rääkides, siis Hallik on kindel 4
Paberipeal jah. Aga mulje jätab kui 2 :D
Vasta