Bamba Fall

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas michaelEP »

Tekkis väike teooria, miks Fall nii hilja kohale jõudis meile. Kuuldavasti oli Kalevil septembri alguses FIBA poolt peale pandud mängijate registreerimise keeld (seoses võlaga Krabbendammile). Seetõttu ei saadud äkki Falli oma meeskonda registreerida ning seetõttu oli rase talle ka Eestis tööluba/viisat anda?
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas toivo »

michaelEP kirjutas:Tekkis väike teooria, miks Fall nii hilja kohale jõudis meile. Kuuldavasti oli Kalevil septembri alguses FIBA poolt peale pandud mängijate registreerimise keeld (seoses võlaga Krabbendammile). Seetõttu ei saadud äkki Falli oma meeskonda registreerida ning seetõttu oli rase talle ka Eestis tööluba/viisat anda?
Teooria on hea, aga väike ebakõla on ikka sees.
Ohtuleht.ee arhiiv andis tulemuseks, et uudis Falli lepingu kohta tuli 10.08 ning uudis Uljanko värbamise kohta tuli 23.08 ja Uljanko on samuti non-EU mees.

http://www.ohtuleht.ee/438762" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ohtuleht.ee/440432" onclick="window.open(this.href);return false;
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas michaelEP »

Klubiga lepingu sõlmimine ja korvpalliliidus registreerimine peaksid erinevad asjad siiski olema. Leping tähendab nagu seotust klubiga - aga registreerimine annab õiguse liigas/meeskonnas mängida
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Relektro »

michaelEP kirjutas:Klubiga lepingu sõlmimine ja korvpalliliidus registreerimine peaksid erinevad asjad siiski olema. Leping tähendab nagu seotust klubiga - aga registreerimine annab õiguse liigas/meeskonnas mängida
Aga siis oleks ju Bamba ka Kiievis olnud? :?:
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas michaelEP »

Relektro kirjutas:
michaelEP kirjutas:Klubiga lepingu sõlmimine ja korvpalliliidus registreerimine peaksid erinevad asjad siiski olema. Leping tähendab nagu seotust klubiga - aga registreerimine annab õiguse liigas/meeskonnas mängida
Aga siis oleks ju Bamba ka Kiievis olnud? :?:
Nagu ma ütlesin, tegu lihtsalt teooriaga, mingit tõde siit otsida ei ole mõtet:D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Oskar8 »

Tundub, et bambaga oli nagu Parmerigagi, julgesin nende kasust meeskonna jaoks kahelda juba peale mõnda üksikut mängu ja pool foorumit sõimas mind lolliks.
Seekord naerdi välja kui ütlesin, et Varbanovis on oluliselt rohkem kvaliteeti kui Bambas, nüüdseks võib ilmselt öelda, et mul oli õigus. Pikkuse ja liikuvuse pealt paneb mõned ära,muidu ka tubli poiss, aga kvaliteet puudub selles mehes.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

teiseks C oleks Bamba kalevile küll väga hea , ei saa aru miks ta Kuusmaale ei meeldi , täitsa korralik mängumees ju tegelikult , kaitse on suht normaalne ja niipalju , kui ta palli saanud on on enamus ära pannud , vähemalt niipallju , kui mina näinud olen
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Oskar8 »

--KingLeBron-- kirjutas:teiseks C oleks Bamba kalevile küll väga hea , ei saa aru miks ta Kuusmaale ei meeldi , täitsa korralik mängumees ju tegelikult , kaitse on suht normaalne ja niipalju , kui ta palli saanud on on enamus ära pannud , vähemalt niipallju , kui mina näinud olen
Me mängime VTB liigat, meie eesmärk on jõuda BBL-s final fouri ja tulla Eesti meistriks. Me ei peaks olema rahul välisjõuga kes varu C-ks kõlbab küll, kes valfa vastu võtab 10 lauda ära...
Saan Kuusmaast täielikult aru, kui tal on valida kas anda need 14 minti Kitsingule või Fallile, siis ta annab need loomulikult Kitsingule. Kui Toome tuleb tagasi, siis täpselt sellise valiku ees ta ongi ja võib karta, et Fall langeb täitsa pingile.
Ärge saage must valesti aru, mul ei ole ta vastu midagi, lihtsalt need irvhambad kes mind agendiks saatsid ja muidu lõõpisid võiks teinekord madalamat profiili hoida kui nende järeldused mängijatest piirduvad statistika lugemise või ühest dongist vaimustumisega.
Gopher
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 27 Nov 2007, 16:50

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Gopher »

--KingLeBron-- kirjutas:teiseks C oleks Bamba kalevile küll väga hea , ei saa aru miks ta Kuusmaale ei meeldi , täitsa korralik mängumees ju tegelikult , kaitse on suht normaalne ja niipalju , kui ta palli saanud on on enamus ära pannud , vähemalt niipallju , kui mina näinud olen
Ei tea milliseid mänge oled näinud, kuid niipalju, kui mina olen mänge jälginud siis kaitse on Bamba üks nõrgemaid külgi. Samas ei saa öelda, et temast midagi saada ei võiks kui aasta läbi euroopalikke mängumaneere Müürsepa abil pähe tampida. Mis mind Bamba juures kõige rohkem häirib on katete panemine. Siiani ei ole ta üheski mängus ühtegi korralikku katet pannud. Ta küll imiteerib katte panemist kuid lahkub alati enne kontakti kaitsemängijaga.

Mis mulle Varbanovi osas meeldib on just see, et ta vähemalt paneb korralikke katteid. Kui nendele hakkaksid tagamängijate poolt järgnema ka normaalsed söödud korvi alla siis tõuseks oluliselt ka Varbanovi kasulikkus. Üle kahe meetrisele mehele ei saagi põlvedesse sööte jagada ja arvata, et selliste söötute pealt peaks räige dongi panema.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas nojah »

Minu arust on Bambat vaja küll meeskonda, sest nii Toome kui Kitsing peaks (vähemalt väljaspool Eesti liigat) ikkagi harjuma pigem nr 4 rolliga ja keskmängijale on ka vahetust vaja. Ja kui meil ühtegi oma pikka võtta pole, siis miks mitte leegionär. See on ammu vananenud lähenemine, et leegionärid peavad olema kindlasti kõik põhitegijad, see kehtis siis, kui oli arvuline piirang neile. Nüüd vaadatakse üldist komplekteeritust ja igale positsioonile on vähemalt kahte varianti vaja. Ja kui Bamba ka üheltki eestlaselt mänguaega ära ei võta (kellelt? Veskilt?) siis minu arust on tema palkamine ka õigustatud. Ega ta hetkel küll veel tõesti ei ole suuremaks rolliks võimeline aga ta saigi ju pikema perspektiiviga palgatud. Seega siin ma küll hetkel probleemi ei näe. Ei selles, et selline mees on meeskonnas, ega ka selles, et tema mänguminutid on täpselt sellised nagu tase hetkel lubab.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas vaim564 »

Ma praegu näen probleemi isegi selles, et Uljankole pole korralikku vahetust ja Toome sobiks sinna ideaalselt. Kitsingul oleks samuti rohkem potentsiaali nelja peal. Fall oli ju toodudki arenema ja vahetustsentriks sobib ta küll, vastavat eestlast pole lihtsalt kusagilt võtta.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:teiseks C oleks Bamba kalevile küll väga hea , ei saa aru miks ta Kuusmaale ei meeldi , täitsa korralik mängumees ju tegelikult , kaitse on suht normaalne ja niipalju , kui ta palli saanud on on enamus ära pannud , vähemalt niipallju , kui mina näinud olen
Me mängime VTB liigat, meie eesmärk on jõuda BBL-s final fouri ja tulla Eesti meistriks. Me ei peaks olema rahul välisjõuga kes varu C-ks kõlbab küll, kes valfa vastu võtab 10 lauda ära...
Saan Kuusmaast täielikult aru, kui tal on valida kas anda need 14 minti Kitsingule või Fallile, siis ta annab need loomulikult Kitsingule. Kui Toome tuleb tagasi, siis täpselt sellise valiku ees ta ongi ja võib karta, et Fall langeb täitsa pingile.
Ärge saage must valesti aru, mul ei ole ta vastu midagi, lihtsalt need irvhambad kes mind agendiks saatsid ja muidu lõõpisid võiks teinekord madalamat profiili hoida kui nende järeldused mängijatest piirduvad statistika lugemise või ühest dongist vaimustumisega.
Esiteks sa peaksid ju Kalevi tegemistega piisavalt kursis olema, et teada seda et Bamba toodigi siia ju varutsentriks.Seda rõhuytati kohe kui tema palkamisest juttu käis.Selle koha täidab ta minu arust ka korralikult ära praeguse koosseisu juures.
See, et sa suur asjatundja oled ja kohe ära tajud kelles on ''kvaliteeti'' ja kelles mitte ajab lihtsalt naerma.10 minutilise mngu järel ei tee ükski kogenud treener ka lõplike järeldusi, aga samas võibolla sina oled neist targem ja oskad öelda peale 10 minutit kellel on kvaliteeti.
Mida kuradit sa üldse selle kvaliteeti all silmas pead?
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas tonii »

Ma usun, et Oskar on piisavalt kursis Kalevi tegemistega. Võtame vähe vabamalt ja vaatame paari kuu pärast, mis siin võistkonnas toimub. Küll siis jõub kritiseerida ja hinnata mängijate kvaliteeti.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas And »

Pole mõtet siin vaielda ja ennast ja oma teadmisi korvpallist üle haipida. Kes mida teab või kes mingite asjadega kursis on. Ja rahalistest võimalustest on siin kedratud aastaid. Pole rohkem raha ja just selliste meestega me VTB-d mängime ning kogu lugu. Siin pole midagi arutada. Kõik me võime unistada ja fantaseerida kui kõvad vennad me siia kokku ostaks, aga praegu on valikud sellised tehtud ja tuleb võtta mehest viimane välja, mitte nutta ja halada.
Fall on igati korraliku potentsiaaliga mängija, seda eriti 3 aasta perspektiivis. Kindlasti ei ole nii, et Kuusmaale ta ei meeldi ja lihtsalt ei anna mänguaega. Ju siis selles mängus ei täitnud Fall talle antud juhiseid ja jäigi pingile. Kindlasti Toome lisandumisel ei jää Fall 5 minuti meheks. Pigem oleneb Falli puhul kõik temast endast. Kui innustunud ja motiveeritud ta on, et treenerite juhised ja Euroopa stiil omaks võtta. Kiirust tal on, pikkust, viset, liigutused on korralikud. Keha on vaja juurde treenida ja kaitses õpetatakse talle jalad maas mängimist, mitte kohe bloki peale minemist.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas mikoza »

Õhtuleht kirjutab:

Toomet oleks Kalev/Cramol aga hädasti tarvis, kuna meeskonda kuuluv Senegalist pärit keskmängija Bamba Fall ei saa proosalistel põhjustel Balti liiga võõrsilmängudes üldse kaasa teha - nimelt ei luba Läti Senegali passiga kodanikel riiki siseneda ning kuna ka Leetu sõidetakse teatavasti läbi Läti, siis ei saa aafriklane ka nendes mängudes Kalevit aidata.

Kuusmaa sõnul küll üritatakse Falli paberi-asju Lätiga korda ajada, kuid suurt optimismi tal asja positiivseks lahendiks ei olnud.


Ainult üks küsimus - WTF, Läti riik!?
Vasta