Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Ja jälle on järgmine päev Tartu mäng Triumphiga... Viimases "mehed ei nuta" saates mainiti, et Loide olevat paar hooaeg tagasi päästnud Rocki eurosarjas alagrupimängudest ja tänu sellele saadi kohe põhiturniirile. Ei imesta, kui nüüd ka on tehtud ajakavad kõik eelistega ühele meeskonnale.
Sellest oli juba kunagi siin foorumis juttu. See on niimoodi terve esimene pool aastat ja kõigi meeskondadega, kes siin käivad. Eriti ei usu muidugi, et Loide selle niimoodi sättis. Pige ma arvan, et esimesena pandi paika VTB mängud, Seejärel Cramo mängud BBL-s ja anti Tartule valida, et kas mängite enne või pärast. Loomulikult, kui Tartul graafik tühi valib ta kõik mängud päev hiljem, eestikad pannakse ju paika kõige viimasena.
Mannike9
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Okt 2011, 20:25

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Mannike9 »

Kalevpoiss kirjutas:
Egert kirjutas:Ja jälle on järgmine päev Tartu mäng Triumphiga... Viimases "mehed ei nuta" saates mainiti, et Loide olevat paar hooaeg tagasi päästnud Rocki eurosarjas alagrupimängudest ja tänu sellele saadi kohe põhiturniirile. Ei imesta, kui nüüd ka on tehtud ajakavad kõik eelistega ühele meeskonnale.
Sellest oli juba kunagi siin foorumis juttu. See on niimoodi terve esimene pool aastat ja kõigi meeskondadega, kes siin käivad. Eriti ei usu muidugi, et Loide selle niimoodi sättis. Pige ma arvan, et esimesena pandi paika VTB mängud, Seejärel Cramo mängud BBL-s ja anti Tartule valida, et kas mängite enne või pärast. Loomulikult, kui Tartul graafik tühi valib ta kõik mängud päev hiljem, eestikad pannakse ju paika kõige viimasena.
Minumeelest on veidi jabur arvata, et üks mäng suudab professionaalsed korvpallurid nii läbi võtta, et järgmine päev keegi endast enam maksimumi anda ei suuda.
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas treze »

Minu meelest on veidi jabur see, et sa ei saa aru - tegemist on professionaalsete mängijatega, kes on samuti inimene.

Inimvõimetel on piirid ja kaks päeva jutti mängida 110% on suhteliselt võimatu. Keha vajab puhkust.
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Mannike9
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Okt 2011, 20:25

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Mannike9 »

treze kirjutas:Minu meelest on veidi jabur see, et sa ei saa aru - tegemist on professionaalsete mängijatega, kes on samuti inimene.

Inimvõimetel on piirid ja kaks päeva jutti mängida 110% on suhteliselt võimatu. Keha vajab puhkust.
Et siis suurturniiride finaalides ei anta endast 110%, sest lühikese aja jooksul on peetud palju kohtumisi?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mannike9 kirjutas:
treze kirjutas:Minu meelest on veidi jabur see, et sa ei saa aru - tegemist on professionaalsete mängijatega, kes on samuti inimene.

Inimvõimetel on piirid ja kaks päeva jutti mängida 110% on suhteliselt võimatu. Keha vajab puhkust.
Et siis suurturniiride finaalides ei anta endast 110%, sest lühikese aja jooksul on peetud palju kohtumisi?
No ega keegi ei väidagi, et kui mängid vastasega, kellel on eile mäng olnud, siis tuleb võit niisama ära. Samas kui sul on valida kas mängid värskete meestega või Tallinnast mängult tulnud meestega Tartus, siis loomulikult eelistad ju teist varianti. Eelmise päeva mäng ja bussisõit Tartusse vaevalt, et mängijatele suureks plussiks on.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas AAAA »

Aga Kaleviga mängule tulevad Triumfi mehed otse reisilt. Tartu mänguks saavad hotellis end välja magada ja väikse hommikuse viske trennigi teha.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kalevpoiss »

AAAA kirjutas:Aga Kaleviga mängule tulevad Triumfi mehed otse reisilt. Tartu mänguks saavad hotellis end välja magada ja väikse hommikuse viske trennigi teha.
Rääkisid nendega? Nad ei tulegi päev varem vaid otse lennuki pealt?
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas treze »

Mannike9 kirjutas:
treze kirjutas:Minu meelest on veidi jabur see, et sa ei saa aru - tegemist on professionaalsete mängijatega, kes on samuti inimene.

Inimvõimetel on piirid ja kaks päeva jutti mängida 110% on suhteliselt võimatu. Keha vajab puhkust.
Et siis suurturniiride finaalides ei anta endast 110%, sest lühikese aja jooksul on peetud palju kohtumisi?
Olen ma seda väitnud? Ma väidan seda, et kui mehed mängivad 2 mängu järjest, siis teisel päeval toimuval mängul ei ole enam värskus see, mis esimesel.

Mine rassi täna korralikult trenni teha ja pane sama võhmaga homme edasi.

Ma tahaks näha, kas teisel päeval on kergem/värskem mängida kui esimesel ilma puhkamata.

Väidan, et teisel päeval vastasega mängimine on TÜ kindlaks eeliseks.
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

Eelmine aasta oli kaks head näidet, mida ise vahetult kogesin, mõlemad B Liigas. Esiteks, Rudupis, kes mängis Cramoga ja järgmine päev Tartuga. Juhtus, et nägin mõlemat mängu kohapeal ning see Rudupis, kes Tartus väljakul oli, oli siiski hoopis teine Rudupis- mehed ei suutnud kaitses üks ühele mängus jalgadest liikuda ning esimese poolaja lõpuks olid surnud mis surnud. eelmine päev oli olnud väga vihane, intensiivne ja tasavägine mäng Cramoga, kus jäädi napilt alla. tartus saadi ikka päris korralik kolakas, mänguks pärast esimest 10 minutit ei läinudki. Pärast mänge nentisid ka vastase treener ja mängijad, et ei suutnud taastuda.
Teine näide oli kurikuulus Lauvas, kes eelmisel päeval sai TTÜ käest ka pingelises mängus tappa aga järgmisel päeval võideti Cramot Rakveres. TTÜ mängis muidugi üsna sellist aeglast mängu ning Cramo omakorda mingit vabsee imelikku mängu, mis korvpalli väga ei meenutanud. Kuid Lauvas muidugi tabas ka Cramo vastu hästi, nende ameeriklane oli end eelmisel päeval lahti mänginud.

Kokkuvõtteks vast nii palju, et sõltub väga palju eelneva mängu intensiivsusest ja ka reisist- 2,5 tundi pärast kell 20-21 lõppevat mängu Tartusse ja järgmine päev uuesti kõrge tempoga mängida, päris raske. Eeldusel, et teises mängus see tempo muidugi üldse üles võetakse. Rock eelmisel aastal suutis aga nt Leedu turneel ühe võidu teisel päeval välja pigistada, vist oli Rudupise vastu, mis sai ka otsustavaks.

Üldiselt olen üsna kindel, et eelis on. Iseasi, kas suudetakse seda alati ära kasutada. Igatahes on kodumängudes tartule kõva trump kätte mängitud, kuid midagi ei ole teha- VTB ja B. Liiga ajakavasid on raske paremini ühildada ning on loogiline, et turneed alustatakse Tallinnast ja liigutakse Tartusse, kodule lähemale. tegemist ei ole NBA-ga, kus liigutakse lennukitega, Balti Liiga on sel aastal korralik säästuliiga.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

No Triumph nüüd kindlasti ei liigu Tallinnast Läti-Leedu poole. Olen suht kindel, et nemad liiguvad lennukiga.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:No Triumph nüüd kindlasti ei liigu Tallinnast Läti-Leedu poole. Olen suht kindel, et nemad liiguvad lennukiga.
Vaevalt neil tšarter on, siin võib olla lihtsalt küsimus lennugraafikus (sõidavad Tartust nt Riiga ja sealt Moskvasse).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:No Triumph nüüd kindlasti ei liigu Tallinnast Läti-Leedu poole. Olen suht kindel, et nemad liiguvad lennukiga.
Vaevalt neil tšarter on, siin võib olla lihtsalt küsimus lennugraafikus (sõidavad Tartust nt Riiga ja sealt Moskvasse).
No okei, aga eelmine aasta Dolphins mängis ka päev varem Kaleviga ning siis Tartuga. Ei usu mina, et nad Lätis laeva peale läksid. Ühesõnaga ei ole mõtet meod näiteid tuua, mängugraafik on tehtud ühele meeskonnale väga soodsalt.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Rix kirjutas:
Egert kirjutas:No Triumph nüüd kindlasti ei liigu Tallinnast Läti-Leedu poole. Olen suht kindel, et nemad liiguvad lennukiga.
Vaevalt neil tšarter on, siin võib olla lihtsalt küsimus lennugraafikus (sõidavad Tartust nt Riiga ja sealt Moskvasse).
No okei, aga eelmine aasta Dolphins mängis ka päev varem Kaleviga ning siis Tartuga. Ei usu mina, et nad Lätis laeva peale läksid. Ühesõnaga ei ole mõtet meod näiteid tuua, mängugraafik on tehtud ühele meeskonnale väga soodsalt.
Nad võisid ka vabalt Lätist lennukiga minna Rootsi.
Üldiselt, oleme vales teemas suht selle vaidlusega. Nõus, et hetkel on ajakava Tartule kindlasti soodsam, no doubt about it. Kuid ma ei näe siin vandenõud, üsna pragmaatilised-rahalised põhjendused, millest on siiski kahju. Eelmine aasta oli veel TTÜ pundis, andis kuidagi kolme peale neid asju teha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

Rapla video tuleb ka varsti.

kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas kalevif2nn »

Väga meeldiv, et sel aastal on igat mängu võimalik kokkuvõttes vaadata. Varbanov hakkab ka järjest paremini sisse sulanduma :)
KML-EUROCUP-VTB
Vasta