Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

nojah kirjutas:Lisaks ilmselt ka see, et Tartu jääb n.ö tagasiteele ja sealt on pärast mängu vähem koju sõita. Ilmselt enamik meeskondi läheb veel samal õhtul koju tagasi.
Amatööride liiga, kui selline on põhjus. Ei jaksa nüüd bussiga sõita. Kuidas kommenteerid olukorda, et Kalev leedus mängib päev varem Pasvalyses ning siis Prienais, kuigi Pasvalys on lähemal kodule?
Kalevpoiss kirjutas:Minu arust on see ülimalt loogiline. See on kulude kokkuhoid. Ühe reisiga 2 mängu. Kalevi järgi pannakse mängud paika kuna nemad mängivad ka VTB liigat, mille ajakava tehakse esimesena. Tartu saab valida, kas mängivad päev enne või pärast, kuna nende kalender on BBL-i ajakava tegemisel täiesti tühi. Loomulikult valivad nad mängu päev hiljem. Eestikad pannakse paika viimasena.
VTB ei puutu siin küll üldse asjasse, kui mängud on kahel järjestikusel päeval.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas kalevif2nn »

Endale teeb muret vähese resultatiivsete söötude arv. Sokul 1, Skelel 2... nagu see nr peaks vastavalt kahekordne neil olema vähemalt. Näitab, et playmakeri ja keskmängija koostöö ja ärakasutamine jätab soovida :S
KML-EUROCUP-VTB
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:
nojah kirjutas:Lisaks ilmselt ka see, et Tartu jääb n.ö tagasiteele ja sealt on pärast mängu vähem koju sõita. Ilmselt enamik meeskondi läheb veel samal õhtul koju tagasi.
Amatööride liiga, kui selline on põhjus. Ei jaksa nüüd bussiga sõita. Kuidas kommenteerid olukorda, et Kalev leedus mängib päev varem Pasvalyses ning siis Prienais, kuigi Pasvalys on lähemal kodule?
Kalevpoiss kirjutas:Minu arust on see ülimalt loogiline. See on kulude kokkuhoid. Ühe reisiga 2 mängu. Kalevi järgi pannakse mängud paika kuna nemad mängivad ka VTB liigat, mille ajakava tehakse esimesena. Tartu saab valida, kas mängivad päev enne või pärast, kuna nende kalender on BBL-i ajakava tegemisel täiesti tühi. Loomulikult valivad nad mängu päev hiljem. Eestikad pannakse paika viimasena.
VTB ei puutu siin küll üldse asjasse, kui mängud on kahel järjestikusel päeval.
Kuidas ei puutu??? Kui BBL-i kalendrit hakatakse tegema on Kalevil VTB mängud kalendris ju olemas, seega peavad BBL-i kalendritegijad seda arvestama. See, et mängud on kahel päeval järjest pole muidugi seotud VTB liigaga (ma ei tea kuidas sa selle mu postitusest välja lugesid???) vaid kulude kokkuhoiuga, Kalev ja Rock käivad samamoodi, et ühe reisuga 2 mängu.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Relektro »

huh im kito

Kasutaja

Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33
Postitusi: 190
Re: Balti Liiga 2011/2012
Vaatasin siis täna BBL -i kodukalt mängude graafiku üle, ja mis nägin . Nägin ,et Kõik kodumängud Cramol on päev enne Tartu mänge. Ehk siis nt algul cramo mängib ära kellegiga, ja siis järgmine päev Tartu .

Vastus ju lihtne- Juut võtab alati naha, ka kõige halvemal juhul
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Kalevpoiss kirjutas:
Egert kirjutas:
nojah kirjutas:Lisaks ilmselt ka see, et Tartu jääb n.ö tagasiteele ja sealt on pärast mängu vähem koju sõita. Ilmselt enamik meeskondi läheb veel samal õhtul koju tagasi.
Amatööride liiga, kui selline on põhjus. Ei jaksa nüüd bussiga sõita. Kuidas kommenteerid olukorda, et Kalev leedus mängib päev varem Pasvalyses ning siis Prienais, kuigi Pasvalys on lähemal kodule?
Kalevpoiss kirjutas:Minu arust on see ülimalt loogiline. See on kulude kokkuhoid. Ühe reisiga 2 mängu. Kalevi järgi pannakse mängud paika kuna nemad mängivad ka VTB liigat, mille ajakava tehakse esimesena. Tartu saab valida, kas mängivad päev enne või pärast, kuna nende kalender on BBL-i ajakava tegemisel täiesti tühi. Loomulikult valivad nad mängu päev hiljem. Eestikad pannakse paika viimasena.
VTB ei puutu siin küll üldse asjasse, kui mängud on kahel järjestikusel päeval.
Kuidas ei puutu??? Kui BBL-i kalendrit hakatakse tegema on Kalevil VTB mängud kalendris ju olemas, seega peavad BBL-i kalendritegijad seda arvestama. See, et mängud on kahel päeval järjest pole muidugi seotud VTB liigaga (ma ei tea kuidas sa selle mu postitusest välja lugesid???) vaid kulude kokkuhoiuga, Kalev ja Rock käivad samamoodi, et ühe reisuga 2 mängu.
Peab ikka puust ja punasest ette tegema? Ise sa ütlesid, et VTB pannakse esimesena paika, nii. Võtame näitena september-oktoober. VTB mängudest on paigas 29sept, 9okt, 13okt ja 30okt. Nende aegade vahemikku paigutati BBL mängud. 1okt(2okt tartu mäng), 23okt(24 okt tartu mäng), 27okt(28okt tartu mäng). BBL mängud ei puutu absoluutselt VTB-ga kokku, kui need esimesena on paika pandud. Lihtsalt on eelistatud BBLis ühte meeskonda rohkem. Ma rohkem sellel teemal ei aruta.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Egert, mul on tunne et sa ei saa eriti hästi aru sellest, mida Kalevpoiss sulle seletada üritab. Asi on lihtsalt selles, et VTB liiga tõttu pannakse Cramo graafik paika enne, kui Rock'i graafik. (Kuna Cramo'l on juba mõned ajad ette broneeritud.) Seega siis, kui Rock'i graafikut paika pannakse, on Cramo mängude ajad juba teada, ning võimaluse korral valivad Rocki tegelinskid ikka Cramo mängude järgse päeva.

P.S. Relektrole, rassistlikud jms kommentaarid võiks endale hoida, eksole?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas: Peab ikka puust ja punasest ette tegema? Ise sa ütlesid, et VTB pannakse esimesena paika, nii. Võtame näitena september-oktoober. VTB mängudest on paigas 29sept, 9okt, 13okt ja 30okt. Nende aegade vahemikku paigutati BBL mängud. 1okt(2okt tartu mäng), 23okt(24 okt tartu mäng), 27okt(28okt tartu mäng). BBL mängud ei puutu absoluutselt VTB-ga kokku, kui need esimesena on paika pandud. Lihtsalt on eelistatud BBLis ühte meeskonda rohkem. Ma rohkem sellel teemal ei aruta.
Oled loll või mängid lolli? Olgem ausad ega mul ka mingit isu peaga vastu seina joosta enam pole.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas vaim564 »

Rahunege nüüd maha veidi, võib küll öelda, et see graafik soosib Tartut, kuid samas ei saa väita, et ta nüüd Cramole liiga teeb. Võidud tuleb nii või naa ära võtta.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Relektro »

Zog kirjutas:Egert, mul on tunne et sa ei saa eriti hästi aru sellest, mida Kalevpoiss sulle seletada üritab. Asi on lihtsalt selles, et VTB liiga tõttu pannakse Cramo graafik paika enne, kui Rock'i graafik. (Kuna Cramo'l on juba mõned ajad ette broneeritud.) Seega siis, kui Rock'i graafikut paika pannakse, on Cramo mängude ajad juba teada, ning võimaluse korral valivad Rocki tegelinskid ikka Cramo mängude järgse päeva.

P.S. Relektrole, rassistlikud jms kommentaarid võiks endale hoida, eksole?

Vabandust kui solvasin su naturaalset omapära! Aga antud juhul oli võrdluseks Juut=Kaval, kui tundsid ennast puudutuna, siis anna andeks, eks valin järgmine kord teist rahvust puudutava.
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Juku »

Ei saa ka aru sellest pahameelest. Võidud tuleb ju ikka ise välja võidelda.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Relektro kirjutas:
Zog kirjutas:Egert, mul on tunne et sa ei saa eriti hästi aru sellest, mida Kalevpoiss sulle seletada üritab. Asi on lihtsalt selles, et VTB liiga tõttu pannakse Cramo graafik paika enne, kui Rock'i graafik. (Kuna Cramo'l on juba mõned ajad ette broneeritud.) Seega siis, kui Rock'i graafikut paika pannakse, on Cramo mängude ajad juba teada, ning võimaluse korral valivad Rocki tegelinskid ikka Cramo mängude järgse päeva.

P.S. Relektrole, rassistlikud jms kommentaarid võiks endale hoida, eksole?

Vabandust kui solvasin su naturaalset omapära! Aga antud juhul oli võrdluseks Juut=Kaval, kui tundsid ennast puudutuna, siis anna andeks, eks valin järgmine kord teist rahvust puudutava.
?! Ei mina küll juut ei ole. Ning sry, sinu väljend jättis lihtsalt mulje nagu sa üritanuks öelda "juut=ihne" mitte "juut=kaval"...
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Relektro »

Zog kirjutas:
Relektro kirjutas:
Zog kirjutas:Egert, mul on tunne et sa ei saa eriti hästi aru sellest, mida Kalevpoiss sulle seletada üritab. Asi on lihtsalt selles, et VTB liiga tõttu pannakse Cramo graafik paika enne, kui Rock'i graafik. (Kuna Cramo'l on juba mõned ajad ette broneeritud.) Seega siis, kui Rock'i graafikut paika pannakse, on Cramo mängude ajad juba teada, ning võimaluse korral valivad Rocki tegelinskid ikka Cramo mängude järgse päeva.

P.S. Relektrole, rassistlikud jms kommentaarid võiks endale hoida, eksole?

Vabandust kui solvasin su naturaalset omapära! Aga antud juhul oli võrdluseks Juut=Kaval, kui tundsid ennast puudutuna, siis anna andeks, eks valin järgmine kord teist rahvust puudutava.
?! Ei mina küll juut ei ole. Ning sry, sinu väljend jättis lihtsalt mulje nagu sa üritanuks öelda "juut=ihne" mitte "juut=kaval"...
No nüüd siis vabandame, mille üle, et sa nii vähetaibukas oled? Kui sa ei oska mõista vahet rassismil ja headel rahvus ütlustel, siis pigem vaiki ja analüüsi oma mõtet (kui oled üldse võimeline)! Olin piisavalt viisakas ja delikaatselt õige, seega sinu ?! postituse alguses on mõttetu tegelase koht; sest ma vabandasin; selle pärast sa oled LOL- võta kuidas mõistad!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Meie jaoks läheb asi nutuseks, kui kaotus tuleb ka Juventusele. Siis võib BBL hooaja samasuguseks lugeda nagu eelmine hooaeg. Juventus ei ole üldse mitte nõrk tiim, neil jäid 1 punkt vaid puudu Siauliai võitmisest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Meie jaoks läheb asi nutuseks, kui kaotus tuleb ka Juventusele. Siis võib BBL hooaja samasuguseks lugeda nagu eelmine hooaeg. Juventus ei ole üldse mitte nõrk tiim, neil jäid 1 punkt vaid puudu Siauliai võitmisest.
Selge see, et kui sealt ka kaotus tuleb võib asjad Baltis kokku pakkida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Vaatasin siin hetk tagasi Chomiciuse intekat. Nende hetke mängugraafik suht hea. Kuue nädala jooksul 23 kohtumist ehk teisisõnu 4 mängu nädalas + pidev reisimine, tase.

Noh ja meie halame, kui lähme kahepäevase turneele ja tüdrukud on teiseks päevaks väsinud. no comments.
http://sport.err.ee/korvpall/68b148dc-5 ... 759e41af86" onclick="window.open(this.href);return false;
Suletud