Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kuskil pole seda treeneri komöödiat videole jäänud?
Imestasin, et ETV spordiuudised seda ei näidanud.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Alex »

Kalev4ever kirjutas:Kuskil pole seda treeneri komöödiat videole jäänud?
Imestasin, et ETV spordiuudised seda ei näidanud.
FB 'Basketi' lehel oli sellest lahe pilt. Irw. hommik helgem!

a ja mõni võiks valgustada miks Mckee' esimesel poolajal mänguminuteid nappis?
Morrison
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 14 Mär 2010, 16:40

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Morrison »

michaelEP kirjutas:Olge õnnelikud, et ka Eesti klubidel vahest kodueelis on. Eestlane muidugi imelik olend. Vingume, et lätlastel-leedukatel on koduvile eelis, ja kui nüüd ühel korral on meil koduvile (pole ise mängu näinud, ei oska kommenteerida) siis on ka see kehv?

Ja väited, et BBL on mõttetu ja naljanumber, võiks asjad kokku pakkida - selle kohta ühtlaks vaid LAPSESUU
Ma kindlasti ei süüdistaks eesti kohtunikke koduviles.Nad annavad küll oma parima aga kahjuks lihtsalt ei oska paremini.
Ja siis kui mäng juba käest lastud jooksevad juhtmed kokku ja hakkavad näitama kes on platsil peremees.
Selle asemel , et rääkida - miks ta nii vilistas , rehmatakse treenerile käega - ära sega ja kui veel segad saad tehnilise.
Ja nii need konfliktid tekivad ...
Aga eks see mäng näitas ära ka miks eesti kohtunikud väljaspool vabariiki väga vilistama kutsutud pole.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

Chomicius on ikka kettas
Intervjuust siis tuleb välja, et teadlikult läks Triumf oma poistega mängima ning et teine mäng oli füüsiliselt raske. Seda enam siis ta nn röövitud võidust muidugi kettasse läks.
Kaasa ei tunne, oleks oma kahurväge kasutanud, oleks...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

http://tartukorv.postimees.ee/609942/vi ... le-selili/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajab ikka kettasse küll, kui selline ründeviga võetakse, ajal mil sul on võimalus mäng ära otsustada.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas japs »

Egert kirjutas:http://tartukorv.postimees.ee/609942/vi ... le-selili/
Ajab ikka kettasse küll, kui selline ründeviga võetakse, ajal mil sul on võimalus mäng ära otsustada.
Soovitn vaadata ka Visnapuu intervjuud (http://tartukorv.postimees.ee/609458/vi ... mentaarid/" onclick="window.open(this.href);return false;). Viga ei võetud mitte katte tegijale vaid enne seda Saage küünarnukiga lükkajale. Kogu Venelaste treeneripink ja ka mängijad ise said sellest olukorast valesti aru.

Selles osas muidugi nõus, et kohtunikud peavad peale vea vilistamist ikka selgitama, kellele viga vilistati :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:
Egert kirjutas:http://tartukorv.postimees.ee/609942/vi ... le-selili/
Ajab ikka kettasse küll, kui selline ründeviga võetakse, ajal mil sul on võimalus mäng ära otsustada.
Soovitn vaadata ka Visnapuu intervjuud (http://tartukorv.postimees.ee/609458/vi ... mentaarid/" onclick="window.open(this.href);return false;). Viga ei võetud mitte katte tegijale vaid enne seda Saage küünarnukiga lükkajale. Kogu Venelaste treeneripink ja ka mängijad ise said sellest olukorast valesti aru.

Selles osas muidugi nõus, et kohtunikud peavad peale vea vilistamist ikka selgitama, kellele viga vilistati :)
No kohtunik näitab ju lauale mängija numbri. Tegelikult vahet ei ole, fantoomviga on see igal juhul (ÕL videost). Kuid selliseid asju juhtub, kohtunikud eksivad, selle peale nii ketaase minna, et sisuliselt meeskonnale kaotus sellega tuua, see läheb juba peatreeneri vigade hulka.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
japs kirjutas:
Egert kirjutas:http://tartukorv.postimees.ee/609942/vi ... le-selili/
Ajab ikka kettasse küll, kui selline ründeviga võetakse, ajal mil sul on võimalus mäng ära otsustada.
Soovitn vaadata ka Visnapuu intervjuud (http://tartukorv.postimees.ee/609458/vi ... mentaarid/" onclick="window.open(this.href);return false;). Viga ei võetud mitte katte tegijale vaid enne seda Saage küünarnukiga lükkajale. Kogu Venelaste treeneripink ja ka mängijad ise said sellest olukorast valesti aru.

Selles osas muidugi nõus, et kohtunikud peavad peale vea vilistamist ikka selgitama, kellele viga vilistati :)
No kohtunik näitab ju lauale mängija numbri. Tegelikult vahet ei ole, fantoomviga on see igal juhul (ÕL videost). Kuid selliseid asju juhtub, kohtunikud eksivad, selle peale nii ketaase minna, et sisuliselt meeskonnale kaotus sellega tuua, see läheb juba peatreeneri vigade hulka.
Ega see ei olnud ainuke asi, mida kohtunikud Tartu kasuks tegid, kaugeltki mitte.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas zero0 »

Nüüd ma siis tean, kuhu Tartu teise leegionäri palgaraha läheb - kohtunikele altkäemaksu andmiseks.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas barons »

Ju see Saku õlletahse potensiaalne lahkumine oli niivõrd tõsiselt võetav/hirmutav, et nüüd kui neid keelitati jääma, on kellegi väga karvane käsi Tartut kõigi võimalike meetmetega aitamas, mõtlen ajakava ja eilset supertrio vägitegu?
Cramoga BBL-i mäng näitas ikkagi, et klassivahe Tartuga on olemas, kui Cramo vähegi pingutas läksid nad eest ja peale 8-9 punnist vahe lasti jalg sirgu ja Tartu imes järgi, aga lõpuni siiski ei kestnud...
Aga okey, enne kui lintsima hakkate, see oli vaid oletus;) Aga vanasõna, kus suitsu, seal tuld...seega kurat seda teab;)))
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas michaelEP »

Kle Egert ma ei saa aru mis krdi ora sul nüüd ***** on selle Tartu mänguga. Saan aru kui meie Kalev oleks Rockile niimoodi kaotanud. Aga Tarut võitis ju mingit suvalist Venemaa tiimi. Krt mina olen igatahes teise Eesti klubi poolt kui välismaa klubi poolt. Ja olegem ausad, üks kohtuniku eksimus mängu ei otsustanud. Oleks vastaste peatreener antud olukorras rahu säilitanud, oleks Triumph ehk võidu kätte saanud. Aga tõesti mida sa soiud nüüd - eesti klubi võitis kõik hästi ju. Nagu siin ennegi väljatoodud, on ka meie klubidel välismängudes vilega väheke liiga tehtud!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Kle Egert ma ei saa aru mis krdi ora sul nüüd ***** on selle Tartu mänguga. Saan aru kui meie Kalev oleks Rockile niimoodi kaotanud. Aga Tarut võitis ju mingit suvalist Venemaa tiimi. Krt mina olen igatahes teise Eesti klubi poolt kui välismaa klubi poolt. Ja olegem ausad, üks kohtuniku eksimus mängu ei otsustanud. Oleks vastaste peatreener antud olukorras rahu säilitanud, oleks Triumph ehk võidu kätte saanud. Aga tõesti mida sa soiud nüüd - eesti klubi võitis kõik hästi ju. Nagu siin ennegi väljatoodud, on ka meie klubidel välismängudes vilega väheke liiga tehtud!
+ see TÜ võit oli ka kindlasti Cramole kasulikum kui vastupidine tulemus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

michaelEP kirjutas:Kle Egert ma ei saa aru mis krdi ora sul nüüd ***** on selle Tartu mänguga. Saan aru kui meie Kalev oleks Rockile niimoodi kaotanud. Aga Tarut võitis ju mingit suvalist Venemaa tiimi. Krt mina olen igatahes teise Eesti klubi poolt kui välismaa klubi poolt. Ja olegem ausad, üks kohtuniku eksimus mängu ei otsustanud. Oleks vastaste peatreener antud olukorras rahu säilitanud, oleks Triumph ehk võidu kätte saanud. Aga tõesti mida sa soiud nüüd - eesti klubi võitis kõik hästi ju. Nagu siin ennegi väljatoodud, on ka meie klubidel välismängudes vilega väheke liiga tehtud!
Mind absoluutselt ei koti kas Tartu võidab välismaalaste vastu mõne mängu või ei.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas michaelEP »

No siis sa ei ole õige Eesti spordi fänn. Ma küll ei kujuta ette, et Eestis võiks tekkida midagi analoogset nagu Barca vs Real, kus ühe meeskonna pooldajad konkreetselt vihkavad teist klubi. Kui keegi minult küsib, siis lemmikklubi on Kalev. Kui aga ükskõik milline muu eestlaste klubi mängib välismaallaste vastu, olen alati meie klubi poolt!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas theundertaker »

Mina ntx ei seedi ei trt ega ka rocki ja ei hakka seda kunagi tegema!
Vasta