NBA 2K12

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Egert »

--KingLeBron-- kirjutas:kas viga on minu meeskonnas või on teistel ka nii , et , kui sa pingil oled ja simid siis su tiim hävib täielikult , 4 mängu järjest nii juba , et kui ma pingil olen saavad nad viigist mingi 10 minutiga 16-20 punktiga ette...
Mul sellist asja ei ole. Aga mul nii, et kui mängin tugevate meeskondadega, siis võidan alati, aga kui vastu tuleb Timberwolves, kaotan :D :D
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas korvpallur89 »

--KingLeBron-- kirjutas:kas viga on minu meeskonnas või on teistel ka nii , et , kui sa pingil oled ja simid siis su tiim hävib täielikult , 4 mängu järjest nii juba , et kui ma pingil olen saavad nad viigist mingi 10 minutiga 16-20 punktiga ette...
Mul oli 2k11-ga nii ja sellest peale ei simmi enam ja mängud on päris tasavägised.
kris550
Kasutaja
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Apr 2010, 12:06

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas kris550 »

Mul on tavaliselt seis vastupidi :D
Kui mängin on seis tasavägine, aga kui pingile tulen läheb minu tiim kohe mingi 15-20 punktiga juhtima :D
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

Tõmbasin ka rookie rosteri ja panin nba 2k12 kausta, aga ei teki rookiesid, millega ma selle faili avama peaks, praegu salvestab litsalt winrar failina.
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Selline tunne oli vahepeal juba, et nädal aega ei viitsi enam mängida, aga kohe kui õnnestus buzzerile kohtunike replayd vaadata tuli uuesti isu peale :D
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Sanro »

Rocketsis My Playeriga samuti pingil istudes tegid vastased alati spurdi. Lakersis on aga asi kas umbes võrdne, või lakersi kasuks.
Pakun et siin sõltub kui hea meeskond sul ja su vastastel on.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Ma olen ise ka Rocketsis niiet asi on siis lihtsalt tiimis :D
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas korvpallur89 »

Ma just alustasin My Playerit uuesti ja just valiti Rocketsi poolt. Eks vaatab kuidas minema hakkab :D
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Sanro »

Ma mängin SF.
5mins quater
Esimene hooaeg rocketsis: Play key games
Langesime playoffi esimeses ringis 4-0

Teine hooaeg nõudsin trade ja olen nüüd Lakersis. hetkel win/loss on 25/11, kuid lakers trades ära Kobe, Gasoli, Bynumi. Vastu sai: Iguodala, Odeni ja W.Chandleri.
Ühe mängu oleme sellise koosseisuga mängind (chandler on PF põhis) ning võitud (väga pingelise lõpuga - lõpuks jäi kolm punkti vahe, kuid vabakaid sai hulganisti harjutada). Laud on meganõrk hetkel ja kui visked ei taba läheb ilmselt hapuks.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

mnajh , lakers tradeb kobe ja gasoli ära , väga reaalne , mingi patch pidi vist tulema , et see trademine normaalsemaks saada , keegi teab millal välja tuleb?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Stennu »

Võiks tulla PC peale kas patch või eraldi mäng kohe mingi BBL või Euroliiga, see oleks tase :)
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas -NBA- »

Teab keegi rääkida, milline näeb välja NBA 2k12 Ipod'il/Iphone'l ?? Kas seal saab ka MyPlayerit mängida??
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kasutaja avatar
Heat
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 15 Juul 2011, 22:55

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Heat »

Stennu kirjutas:Võiks tulla PC peale kas patch või eraldi mäng kohe mingi BBL või Euroliiga, see oleks tase :)

Üldjuhul on mingid fännid teinud neid Euroleague patche. Natuke peab ootama ja siis guugeldama, praegult pole veel minu teada ühtegi Euroleague oma ja vaevalt et keegi üldse viitsib BBLi oma teha.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas korvpallur89 »

Ma hakkasin siin mõtlema, et huvitav kas see kasulikuse tegur ka midagi loeb või mitte.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Stennu »

Mõni tootjafirma võiks teha üldse euroopa kossumängu midagi. Oleks ka päris huvitav :)
Vasta