Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas -NBA- »

Väga hea!!!!
Võitle, Kalev, Võitle !!!
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas reigo94 »

Ära seda õlle lakui pühap. Siis võib-olla saad kunagi ka mõne viske sisse!! Ma arvan et sobiksid Saksa vahetus meheks mitte põhiviisikusse!!! Ära sina mängus viksa. Las Dorbek, Sokk, Ulyanko või mida iganes mees las viskab! Esimene veerand kohe kolmesed 5/0 Neist läx üks või kaks veel ässa kah... Ilus... :D
Morrison
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 14 Mär 2010, 16:40

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Morrison »

reigo94 kirjutas:Ära seda õlle lakui pühap. Siis võib-olla saad kunagi ka mõne viske sisse!! Ma arvan et sobiksid Saksa vahetus meheks mitte põhiviisikusse!!! Ära sina mängus viksa. Las Dorbek, Sokk, Ulyanko või mida iganes mees las viskab! Esimene veerand kohe kolmesed 5/0 Neist läx üks või kaks veel ässa kah... Ilus... :D
Tubli poiss.Aga ära rohkem peale võta.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Tõesti ära rohkem peale , võta , tuleb 1 sitt mäng ja sa juba räägid , et sobib Saksa vahetuseks...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas reigo94 »

Mehe BBL kolmeste pross on 30% Vabakad 58% + 2 lauda ja üx sööt mängu kohta. Kui mehel kümnest 1 mäng välja tuleb on hästi. Head taset näitab meie Staar kaitsemängija hr. Arbet!!! Pange ta pingile ja kui mängu panna siis ainult velje või pärnu vastu... See on minu arvamus selliest staar mängijast!!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

reigo94 kirjutas:Mehe BBL kolmeste pross on 30% Vabakad 58% + 2 lauda ja üx sööt mängu kohta. Kui mehel kümnest 1 mäng välja tuleb on hästi. Head taset näitab meie Staar kaitsemängija hr. Arbet!!! Pange ta pingile ja kui mängu panna siis ainult velje või pärnu vastu... See on minu arvamus selliest staar mängijast!!
Pole BBLis veel kümmet mängu peetudki, juba siin mõned kirevad. Võiks siis juba VTB liiga mängud ka arvesse võtta, vt, mis pilt seal avaneb.
Ühe ebaõnnestunud mängu järel siin kriiskama tulla on suht-koht imelik. A jõudu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas huh im kito »

Inimestele on raske selgeks teha,et Arbet on mees,kes lähtub rohkem kaitsest ! Tema trump ON KAITSE mäng .
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

Samas.. kui sa oled juba esimese 5mindiga 3 kolmest mööda pannud, siis sellest võiks omad järeldused teha, mitte pidevalt edasi laduda. On ka teisi mängijaid peale Arbeti, kes suudavad visata, eriti arvestades et tema põhitöö on vastaste mängujuhte ja staare takistada.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

kalevif2nn kirjutas:Samas.. kui sa oled juba esimese 5mindiga 3 kolmest mööda pannud, siis sellest võiks omad järeldused teha, mitte pidevalt edasi laduda. On ka teisi mängijaid peale Arbeti, kes suudavad visata, eriti arvestades et tema põhitöö on vastaste mängujuhte ja staare takistada.
Võiks ikka arvestada, mis olukorras ned visked tehti. Kas loogilise liikumise järel (mängiti viskele), rünnakuaja lõppedes või siis tõesti isetsedes rünnaku algul. Niisama pole mõtet lihtsalt livescore'i järgi lahmida siin.
See nüüd ei olnud ainult eilse mängu kohta, vaid kehtib üldisemalt, kuidagi puusalt lastakse kommentaare kohe, kui miski ei õnnestu, mängu nägemata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas huh im kito »

[quote="kalevif2nn"]Samas.. kui sa oled juba esimese 5mindiga 3 kolmest mööda pannud, siis sellest võiks omad järeldused teha, mitte pidevalt edasi laduda. On ka teisi mängijaid peale Arbeti, kes suudavad visata, eriti arvestades et tema põhitöö on vastaste mängujuhte ja staare takistada.[/quote
Olid kohapeal vaatamas? Kui ei siis, pole mõtet küll sellist juttu ajada ju .
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

Tunnistan ausalt, ei olnud. Aga kas tõesti need 5 kolmest mis ta viskas, olid vabalt positsioonilt? Kui olid, siis vabandage mu eksimust. Kui üle käe, siis ma nagu ei saa aru sellest pildumisest, aga vahet pole. Las jääda.
KML-EUROCUP-VTB
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas väike-tamma »

Nendest 5st kolmesest oli ainult 1 rünnakuaja lõpus üle käe. Ülejäänud kõik olid tema visked ja täiesti vabana. Lihtsalt ei olnud tema päev.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Invisibl3 »

kalevif2nn kirjutas:Tunnistan ausalt, ei olnud. Aga kas tõesti need 5 kolmest mis ta viskas, olid vabalt positsioonilt? Kui olid, siis vabandage mu eksimust. Kui üle käe, siis ma nagu ei saa aru sellest pildumisest, aga vahet pole. Las jääda.
Istusin Kalevi treenerite pingi taga, ja kuulsin kui omavahel ka rääkisivad nad nendest visetest, siis Kuusma ütles, et õiged visked, aga kahjuks ei lähe..
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

Sel juhul hästi :)
KML-EUROCUP-VTB
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas reigo94 »

Aga mix ei lähe? Arbet ju iskab. Dorbek või Sokk või uljanko sellisele kohale parem mängida!
Vasta