Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Tweets from reporters on scene suggest that talks have ended for the day, with no resolution. Split of revenue again has stalled negotiations.
Hang on …
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

League source said talks broke when players wouldn't accept less than 52% of BRI. No talks scheduled. More cancellations today.
Asjapulgad panid kõik lennujaamade poole ajama, uusi kohtumisi kokku ei lepitud. Ei midagi uut siis, hooaeg ei hakka veel niipea.
Lisaks tühistati nüüd kõik novembrikuu mängud.
Goodbye November games. Goodbye 82-game schedule.
“Yes. Our games are canceled through Nov. 30,” said Commissioner David Stern. And then he completely, and finally, doused any thoughts that an 82-game schedule still could be squeezed into a time-shortened season.
“It’s not practical, possible or prudent to have a full season now. There will not be a full NBA season under any circumstances,” Stern said.
The league had a 50-game season in 1999. That season didn’t begin until early February. Owners and players did not agree on a new collective bargaining agreement until early January.
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

niipalju minu heast tundest siis...-.- well ma hakkan ss lockouti ajal college basketballi jälgima, cya NBA
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Usun, et Heat tahab kindlasti C omale kuskilt, aga tehinguid ei saa teha Lockoudi ajal.

http://ohtuleht.ee/450147" onclick="window.open(this.href);return false;
Liiga tõmbab praegu igast august endale raha juurde. Mina olen mängijate poolt, mitte nende kuradi ahnete omanike poolt.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Usun, et Heat tahab kindlasti C omale kuskilt, aga tehinguid ei saa teha Lockoudi ajal.

http://ohtuleht.ee/450147" onclick="window.open(this.href);return false;
Liiga tõmbab praegu igast august endale raha juurde. Mina olen mängijate poolt, mitte nende kuradi ahnete omanike poolt.
Päris hea loogika- omanikud on ahned, aga mängijad on Zola söekaevurid. Ma pigem usun (!) Mürkat.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:
Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Usun, et Heat tahab kindlasti C omale kuskilt, aga tehinguid ei saa teha Lockoudi ajal.

http://ohtuleht.ee/450147" onclick="window.open(this.href);return false;
Liiga tõmbab praegu igast august endale raha juurde. Mina olen mängijate poolt, mitte nende kuradi ahnete omanike poolt.

50 : 50 oleks õiglane ka ju .. saavad kõik võrdselt..
ja ei saa õelda , et omanikud ahned on kuna need , kes ilustu ära majandavad ja kasumis on need oleks lockoudi juba ammu ära lõpetanud aga enamus klubisi on ju miinuses ja nad tahavad saada sellest august välja kuna ei suuda enam palku ja asju maksta..

Ahnuseks saab nimetada sellist asja nagu meil siin kodumaal on Eesti Energia.. kelle kasum on nagunii 100 milli ja siis muudkui tõstavad elektri hinda :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Soho kirjutas:
Egert kirjutas:
Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Usun, et Heat tahab kindlasti C omale kuskilt, aga tehinguid ei saa teha Lockoudi ajal.

http://ohtuleht.ee/450147" onclick="window.open(this.href);return false;
Liiga tõmbab praegu igast august endale raha juurde. Mina olen mängijate poolt, mitte nende kuradi ahnete omanike poolt.

50 : 50 oleks õiglane ka ju .. saavad kõik võrdselt..
ja ei saa õelda , et omanikud ahned on kuna need , kes ilustu ära majandavad ja kasumis on need oleks lockoudi juba ammu ära lõpetanud aga enamus klubisi on ju miinuses ja nad tahavad saada sellest august välja kuna ei suuda enam palku ja asju maksta..

Ahnuseks saab nimetada sellist asja nagu meil siin kodumaal on Eesti Energia.. kelle kasum on nagunii 100 milli ja siis muudkui tõstavad elektri hinda :)
Ahnuseks nimetan ma seda, et mängijad on juba igas teises lepingu punktis järgi andnud peale selle tulude jagamise. Nii ikka asjad ei käi, et liiga teeb mis tahab.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:
Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Usun, et Heat tahab kindlasti C omale kuskilt, aga tehinguid ei saa teha Lockoudi ajal.

http://ohtuleht.ee/450147" onclick="window.open(this.href);return false;
Liiga tõmbab praegu igast august endale raha juurde. Mina olen mängijate poolt, mitte nende kuradi ahnete omanike poolt.
Mina olen liiga poolt, mitte nende ahnete mängijate poolt.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

KalevForever kirjutas:
Egert kirjutas:
Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heatis jätkavad kõik samad mängijad kes eelmine aasta peale Big Z ???
Usun, et Heat tahab kindlasti C omale kuskilt, aga tehinguid ei saa teha Lockoudi ajal.

http://ohtuleht.ee/450147" onclick="window.open(this.href);return false;
Liiga tõmbab praegu igast august endale raha juurde. Mina olen mängijate poolt, mitte nende kuradi ahnete omanike poolt.
Mina olen liiga poolt, mitte nende ahnete mängijate poolt.
Pigem tuleks tõesti hoida pöialt sellele, et asjad tasakaalu saaksid, sest uus leping peaks kestma nüüd kümme aastat. See tähendab, et klubid kui ka mängijad peaksid mõlemad tulu teenima. Praegusel hetkel kaotavad mõlemad raha korralikult. Ise ei usu eriti, et omanikud palju mängijatele järele annavad. Personaalselt kaotavad asjast kõige rohkem mängijad ise, kes ei saa mängupraktikat. Eks näis mis saab. Mina ennustada ei julge midagi enam.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Praegu tundub, et kõige paremas seisus on need mängijad, kes läksid euroopasse ja panid sinna klausli sisse et lokaudi lõppedes nad NBA'sse tagasi saavad. Suht win-win olukord neil pappi tuleb ja mängupraktikast ka puudust ei ole, samas kohe võimalus tagasi NBA klubisse minna kui vaja.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Asjad lähevad karmiks. Mängijad ei võtnud Sterni ultimaatumit vastu ning edasi hakatakse asju arvatavasti läbi kohtu ajama. Hooaega siin oodata on nüüd juba mõttetu. Ootan Sterni kommentaari ka mängijate loobumise osas. Stern esimese asjana vast tühistab kõik 2011 aastasse plaanitud mängud. Need, kes siin arvasid, et tegu on reklaamitrikiga, on lollid.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Ma ei tea miks, aga mul sisetunne ütleb et Fisher and Hunter ajavad ise ka liiga jäigalt seda rida. Ma olen enam kui kindel, et rohkem kui pooled liiga mängijad oleksid ka sellise pakkumisega nõus mille Stern nädalavahetusel lauale pani.
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Aiiaa bljäääd... Kas tõesti üks võimalus tiitlile jälle vähem?? Täna päeval lugesin küll ,et suht paljud mängijad olid pakkumisega nõus... nüüd siis niimoodi , kurat.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mina üldse ei saa aru, miks need mängijad peavad niipalju saama. Palgad neil niigi kõrged. Fisher on üldse üks tobe monstrum seal ja ma nõustun ka sellega, et asja aetakse liiga jäigalt. Kõige rohkem kaotavad mängijad ise sellest jamast.
Fisher juba ise vana ja väeti ka :)

Paistab, et selle aasta ainukese NBA elamuse annab mulle 2K12, kahju.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta