Bamba Fall

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Egert »

Täiesti masendav, kui nüüd 3 hooaega selline pull jätkub. Me mängime oma enamus võõrsilmängud Lätis-Leedus ja siis nüüd üks mees saab ainult kodumänge mängida. Kivi ka Kalevi kapsaaeda, et nad varem sellest midagi ei teadnud. Balti liiga hooaeg on *****, pole midagi muud öelda. VTB-s vaja ka veel VEFi ja Žalgirisega mängida võõrsil. Huvitav, kas Bamba ei saanud sellepärast Budivelniku mängule ka, et sinna mindi Läti lennujaamast...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas theundertaker »

On vaja juurde ikka 1 pikka ei jää midagi üle kahjuks! kui 3 aastat peaks see jama kestma siis pole ju mõtet sellel!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas nojah »

1. Kas mehel ei ole siis Schengeni viisat vms dokumenti mis võimaldab tal kõigis EL riikides liikuda?
2. Kui see on olemas, siis kas Läti saab takistada kedagi tulemast kodakondsuse põhjal, kui sellel inimesel on EL vabaks liikumiseks õiguslik alus (on see siis viisa, elamisluba vms)?
Minu arust see asi pole päris õige. Ma saaks aru, kui Venemaa midagi sellist ütleks, aga Läti on ju samuti EL liige....

Seda ma isegi ei ajaks väga meeskonna juhtkonna süüks, ükski inimene ei oska eeldada, et Lätil võib olla mingi probleem Senegali kodanikega.... eks omamoodi õppetund see ka eksootiliste riikide kodanike kohta aga ikkagi, sellist asja eeldada tänapäeva maailmas... selleks peab ise ka peast natukene lätlane olema.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Sten »

Bamba saab liikuda vabalt Schengeni ruumis va Lätis kuna seal ei tunnistata Senegali kodanike passi. Siit tekib küsimus, mis kuradi dokumendi alusel saab Senegali kodanik siis Lätis liikuda?
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Karl »

Sten kirjutas:Bamba saab liikuda vabalt Schengeni ruumis va Lätis kuna seal ei tunnistata Senegali kodanike passi. Siit tekib küsimus, mis kuradi dokumendi alusel saab Senegali kodanik siis Lätis liikuda?
Tuleb välja et vist ei saagi:D
Bambale Eesti pass kätte ja kõik oleks korras:D::D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Egert »

Tuleks teha nii, et lätlased enam läti passiga eestisse ei saa :D
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Kris »

Keda huvitab, siis Bamba pole oma perekonnas ainuke korvpalliga tegelev inimene. Tema onu, Amadou Gallo Fall (kes ka NBA Aafrika osakonna juhataja, olnud pikaajaline Dallas Mavericksi scout), juhatab SEEDS programmi mis tegeleb Senegali korvpalli edenemisega.

http://www.seedproject.org/programs.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=3268122" onclick="window.open(this.href);return false;
http://espn.go.com/blog/truehoop/post/_ ... hannesburg" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:Tuleks teha nii, et lätlased enam läti passiga eestisse ei saa :D
tuleks teha nii, et lätlased tartust edasi ei pääseks, siis oleks väga hea:D
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas kalevif2nn »

Ses suhtes, ise arvan et siin enam muud varianti pole kui leping lõpetada. Nagu Kuusmaagi intekas ütles, et ta väga positiivset lõppu ei näe asjale. Ja nende koduste mängude eest pole küll mõtet meest meeskonnas hoida.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Karl »

kalevif2nn kirjutas:Ses suhtes, ise arvan et siin enam muud varianti pole kui leping lõpetada. Nagu Kuusmaagi intekas ütles, et ta väga positiivset lõppu ei näe asjale. Ja nende koduste mängude eest pole küll mõtet meest meeskonnas hoida.
Samas äkki saadakse need passiasjad ikak korda, sest ainult varbanoviga oleks ikka väga sitt seis, kui toome veel katki ka on.
Venemaal oleks me ilma fallita mingi 20 punktise paki saanud ma arvan.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas nojah »

Ikkagi on minu arust kahtlane, kas see läheb Euroopa Liidu reeglitega kokku, et kui igal pool mujal euroopas selle viisaga saab reisida, siis Lätti ei lubata? Selles mõttes kas Schengeniga ühinenud riikidele ei ole selles suhtes mingeid ühiseid reegleid vms? Minu arust midagi on siin mäda... Kui EL seda passi tunnustab ja Schengeni viisa sinna pannakse, kuidas siis saavad lätlased öelda, et ei saa tulla...
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Astana vastu ka mees ei mängi siis arvatavasti

http://sport.err.ee/korvpall/a3ffcc91-f ... 291265b779
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Patrioot »

Krt see Bamba viisateema hakkab juba naeruväärseks muutuma.

Läti ka kummaline - senegaallast ei lase aga nigeerlasega ei olnud eelmine hooaeg küll probleeme.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas tonii »

No need 2 siiski erinevad riigid.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Oot, aga Schengeni ruumis ei ole ju piiri peal passikontrolli? Või olen ma millestki valesti aru saanud?
Vasta