Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Egert kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mängijad võiksid ise vähe tagasi tõmmata. Võiksid õppida rahaga ümber käima selle asemel, et vinguda, et omanikud pakuvad halba kokkulepet. Tänu omanikele on NBA ja tänu neile on ka mängijatel töökoht olemas. Veel ajab närvi see, et peamised niiditõmbajad on mingised veteranid(Bonner, Fisher, E.Thomas) kes pole enam mingised tegijadki NBA-s. Kahju, tõotas tulla isegi põnevam hooaeg kui eelmine aasta. Minu respect langes mängijate vastu tohutult.
Mida sa ajad? Sa ei kujuta ette, kui palju on mängijad juba järgi andnud. Selle uue lepingu kohaselt kaotaks nad 3,5 miljardit!!! (+ süsteemis järgiandmised). Selle papi saab kõik endale NBA ja omanikud. Loe Jason Richardsoni twitterit, seletab väga hästi kõik ära mängijate seisukohast. Ja kelle süü on, et mängijate palgad on suured? Omanikud maksavad neile palku. Las nüüd ise siplevad ennast välja ka sellest.
Igal pool mujal on küll mängijad rahl mida klubide omanikud neile pakuvad. Ainult USA-s polda. Kui nad väidetavalt seda mängu nii väga armastavad, siis nad peaksid olema nõus kasvõi tasuta mängima. Tundub, et USA-s ollakse raha teenimise peal väljas.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Arvatavasti Griffi hakkab peale neid domineerima sellel positsioonil.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Seda , et NBA-d see aasta pole ütlesin juba väga ammu ja ega ei pannudki mööda :)
Nu eks näeb mis saab kas jääb 1 aasta vahele või 2
varsti Kobe-d ja wade-d vanad kännud juba ... ja Lebron sõrmust ei paista ka kusagilt :D
Huvitav paljud karjäärile nüüd punkti panevad
Ei tahaks nagu uskuda , et G.Hill ikka edasi laseb 39-selt ..jne
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Stat kirjutas:Arvatavasti Griffi hakkab peale neid domineerima sellel positsioonil.
Seoses sinu nimega, siis ehk nüüd tuleb Stoudemirei hiilge aeg vahepeal vast? Ja siis Griffin peaks juba oma kaitsemänguga piisaval tasemel olema. Love ja Smith on küll minu arust ühelt pool platsi või teiselpool platsi liiga piiratud potentsiaaliga.

Anthony Davise juures mulle just meeldib see, et tüübil tundub ikka olevat tohutu instinkt laua ja blokeeringute peale. Atleetlikust jagub ka igasse suunda ning kaitses on juba ikka väga heal tasemel. Nüüd suudab massiga ka natuke tööd teha ja kasvuprobleemiga seotud vigastustest eemale hoida, siis tulevik on ikka väga helge. Kes ei tea, siis ikka vennaga juhtus nii mõnegi korvpalluri unistus "Was a 6'3" guard his junior year before a major 7-inch growth spurt, so he possesses good perimeter skills".
Pilt
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

raido41 kirjutas:
MrKilp kirjutas:Hakkasin jälgima college'i balli eelmise aasta Final Fourist kui UConn tuli meistriks, aga jah Davise debüüt küll suht hea, krt Knight ja Davis oleks ikka suht hea olnud :D enda lemmik on WVU muidu :)
WVU, täitsa huvitav. Võib küsida, miks? Lihtsalt kuidagi väga populaarne on WVU see aasta eestlaste seas. Mul kolm tuttavat eestlast läks sinna see aasta ja hästi mäletan, siis suvel nägin ühte tüüpi ka koorvpalli mängimas WVU särgiga.

Aga UConnist rääkides, siis tuleb vist päris hea rebimine Davise ja UConni Andre Drummondi vahel, lisada veel Jared Sullinger ning 2012 võib ikka väga kena PF-ide aasta tulla draftis. Ja ma veel kartsin, et nüüd kui varsti Duncan, KG, Nowitzki ja siis varsti Gasol, Boozer, Randolph pillid kotti panevad, siis nagu järelkasvu väga palju alles ei jää PF-ide hulgas.
mdeagi miks mulle WVU meeldib, ilmselt sellepärast ,et esimene mäng kui ma vaatasin college ball'i oli mingi mitu aastat tagasi ESPN America pealt sattusin vaatama siis WVU mängis kellegiga :D see Wildcats-UConn mäng võiks küll päris hea olla tglt :D aga jhm õnneks tuleb neid PF'e juurde, hakkaski see PF'ide valik üsna väheseks muutuma NBA's, 2012 Drafti tahaks küll näha, kui seda üldse tuleb -.-
Pilt
Pilt
Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

raido41 kirjutas:
Stat kirjutas:Arvatavasti Griffi hakkab peale neid domineerima sellel positsioonil.
Seoses sinu nimega, siis ehk nüüd tuleb Stoudemirei hiilge aeg vahepeal vast? Ja siis Griffin peaks juba oma kaitsemänguga piisaval tasemel olema. Love ja Smith on küll minu arust ühelt pool platsi või teiselpool platsi liiga piiratud potentsiaaliga.

Anthony Davise juures mulle just meeldib see, et tüübil tundub ikka olevat tohutu instinkt laua ja blokeeringute peale. Atleetlikust jagub ka igasse suunda ning kaitses on juba ikka väga heal tasemel. Nüüd suudab massiga ka natuke tööd teha ja kasvuprobleemiga seotud vigastustest eemale hoida, siis tulevik on ikka väga helge. Kes ei tea, siis ikka vennaga juhtus nii mõnegi korvpalluri unistus "Was a 6'3" guard his junior year before a major 7-inch growth spurt, so he possesses good perimeter skills".
Jah.Tahaks loota ,et Stoudemire suudab oma mängu veel parandada.Kaitses ja lauas peaks ikka ruumi arenguks veel küllaga olema.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Relektro »

Sorry et küsin, võib olla loll küsimus teie jaoks, aga miks on NBA.comis märgitud esimeseks mänguks 15.12.2011 Memphis vs Clevland. Kui leppet ei saadud, siis miks nad üldse seal midagi adverdivad?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Relektro kirjutas:Sorry et küsin, võib olla loll küsimus teie jaoks, aga miks on NBA.comis märgitud esimeseks mänguks 15.12.2011 Memphis vs Clevland. Kui leppet ei saadud, siis miks nad üldse seal midagi adverdivad?
see oli enne seda tagasi lükkamist , nüüd mängud kuni 15-ndani tühistatud.. ja nii läheb edasi, kuu lõpus tühistatakse kõik Detsembrikuu mängud jne... kuni asi ära lahendatakse
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Vot nii :)
http://sport.err.ee/korvpall/73cfbd52-0 ... 16b76ca684" onclick="window.open(this.href);return false;
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ragles136 kirjutas:Vot nii :)
http://sport.err.ee/korvpall/73cfbd52-0 ... 16b76ca684" onclick="window.open(this.href);return false;
Väga õige kah!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Täiesti uskumatu mis seal toimub, minu pärast jäägu kas või 10 hooaega ära! Kohus rahuldab ja omanikud peavad 2 miljardi asemel 6 miljardit maksma? Anomaalia!!!
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Ei uskunud ,et seda kunagi ütlen aga kossu isu hakkab vaikselt kaduma selle lockouti pärast -.-
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Advokaadid on siis alustanud läbirääkimisi , et ehk saab jõuludeks Nba-le hoo sisse... aga ei usu mina eriti , et saavad kokkuleppele.. see asi on juba nii pees omadega.. selline tunne tekib juba , et Usasse uut liigat vaja ja Nba üldse elimineerida :)
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas korvpallur89 »

Ei ole NBA-ga päris kursis aga mille taga asi seisab? NBA bosside ahnuse?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

korvpallur89 kirjutas:Ei ole NBA-ga päris kursis aga mille taga asi seisab? NBA bosside ahnuse?
Kuidas kellelegi - on neid kes arvavad, et bosside ahnus ja on neid kes arvavad, et mängijate oma.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta