Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

kasutaja123 kirjutas:
zero0 kirjutas:Ma ei tea, kas oli asi minus, aga Londak tundus hulga kindlam olevat väravapostide vahel, supertõrjed mehelt!
Iirimaa värava võib aga küll tema arvele panna - väravavaht peaks sellise palli kas püüdma või siis eemale tõrjuma, mitte selle enda ette pudistama.
Mina kirjutaks kaitse korstnasse selle - ikka ei ole õpitud standardolukordi lahendama, lastakse vastastel vabalt tegutseda.
BCKLV kirjutas:Neid kiired vendi meil ju tegelikult on lisaks Zenjovile ...Kink, Puri, Kostja, Saag, Purje, isegi Oper olnuks kiirem, kui Ahjupera/Vosko, kelle kasutamine tipuründajatena oli täiesti kasutu neis kahes mängus.
Loe tähelepanelikumalt, rääkisin kiirest ja täpsest ning mõtlesin ikka tipuründajat. Peale Zenjovi ei ole kedagi seal ees, kel oleksid väledad jalad, täpne löök ning individuaalne meisterlikkus.
Hädasti oleks vaja ühte sellist meest veel, Vassiljevi kauglöökidele ei saa lootma jääda, esimeses mängus ei antud üldse talle ruumi.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Provotseerime?! Võtke välja sinised :)
ps. Jürka peaks mõtte läbi närima.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

uuuh super magus :) käisin pubis vaatamas ja pärast 1-1 soovisin juba kodus magada, sest midagi head enam ei paistnud. Aga pärast 2-1 võiks siiani pidutseda :D

Alati võib välja võtta sinised : )
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Patrioot »

Alex kirjutas:Provotseerime?! Võtke välja sinised :)
ps. Jürka peaks mõtte läbi närima.
Ei ole küll kursis, kuid tundub, et Liverpool võitis täna :D
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Real juhib Dinamo vastu 22 minutiga 4-0 :D
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Invisibl3 »

Egert kirjutas:Real juhib Dinamo vastu 22 minutiga 4-0 :D
Lõpuks siis 6:2 :)

city siis suutis kaodata Napolile 2:1, neil seis läks natuke halvaks nüüd..
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

homme e. täna siis juba barca ja Milani mäng eelmine oli 2:2 viik loodame siis Milani võitu seekord aitab kõll barcast xd
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Patrioot »

Invisibl3 kirjutas:
Egert kirjutas:Real juhib Dinamo vastu 22 minutiga 4-0 :D
Lõpuks siis 6:2 :)

city siis suutis kaodata Napolile 2:1, neil seis läks natuke halvaks nüüd..
Kas ma olen ainuke, kellele Napoli meeskond on sellel hooajal muutunud ääretult sümpaatseks?
Olgugi, et enne selle aasta CL-i ei teadnud ma nendest mitte midagi.

Järjekordne tõestus, et pelgalt rahakoti pealt ei võida.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Tundub, et see on kuldne reegel, et Barca peab igas mängus vähemalt ühe penalti lööma.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Egert kirjutas:Tundub, et see on kuldne reegel, et Barca peab igas mängus vähemalt ühe penalti lööma.
Jälle peksad oma fantaasiat siia? Kui elad oma Barca viha välja siis tee seda vähemalt faktide põhjal.
Meistrite liigas 5 mängus 2 penaltit. La Ligas 12 mängus 1 penalt.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Chelsea-Leverkusen oli ikka kõva mäng. Oleks Ballack oma käärlöögi ära löönud oleks seda keritud järgmised 2 nädalat igas kanalis söögi alla ja peale aga Cech päästis ikka 2 korda totaalselt värava ära.
1 tähelepanek veel, ei tea miks Schürrlet kohe algkooseisu ei pandud, nagu ta sisse tuli hakkas Leverkusenil midagi toimuma.

Btw meeldis kommentaatori tähelepanek, et täiesti võimalik, et peale järgmist vooru hakkavad MANU, Chelsea ja City Euroopa liigas a laMaribori ja FC Vaslui vastu mängima, selle asemel et CL play offi saadakse :D:D
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Jalgpall

Postitus Postitas korvpallur89 »

Sten kirjutas:
Egert kirjutas:Tundub, et see on kuldne reegel, et Barca peab igas mängus vähemalt ühe penalti lööma.
Jälle peksad oma fantaasiat siia? Kui elad oma Barca viha välja siis tee seda vähemalt faktide põhjal.
Meistrite liigas 5 mängus 2 penaltit. La Ligas 12 mängus 1 penalt.
Olgem ausad, et penalti olukord jäin nii mulle kui ma arvan ka paljudele teistele arusaamatuks. Sellega olen ma nõus, et vea tegi Aquilani, kuid kaardi sai Nesta ja seega ei oleks tohtinud penaltit tulla kuna Nesta ei olnud karitusalas sees kui temal viga nähti.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Jalgpall

Postitus Postitas TDK »

korvpallur89 kirjutas:
Sten kirjutas:
Egert kirjutas:Tundub, et see on kuldne reegel, et Barca peab igas mängus vähemalt ühe penalti lööma.
Jälle peksad oma fantaasiat siia? Kui elad oma Barca viha välja siis tee seda vähemalt faktide põhjal.
Meistrite liigas 5 mängus 2 penaltit. La Ligas 12 mängus 1 penalt.
Olgem ausad, et penalti olukord jäin nii mulle kui ma arvan ka paljudele teistele arusaamatuks. Sellega olen ma nõus, et vea tegi Aquilani, kuid kaardi sai Nesta ja seega ei oleks tohtinud penaltit tulla kuna Nesta ei olnud karitusalas sees kui temal viga nähti.
Nesta sai ilmselt suupruukimise eest selle kollase üldse :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Alex kirjutas:Provotseerime?! Võtke välja sinised :)
ps. Jürka peaks mõtte läbi närima.
teeme vol2 ka ? Eriti ilus oli eile Stamford Bridgel mängida, nagu koduväljakul, hea töö 'Pool !!!!!! :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

jyrgen kirjutas:
Alex kirjutas:Provotseerime?! Võtke välja sinised :)
ps. Jürka peaks mõtte läbi närima.
teeme vol2 ka ? Eriti ilus oli eile Stamford Bridgel mängida, nagu koduväljakul, hea töö 'Pool !!!!!! :)
Eh, peab meeldima. Vahet pole, et tegemist Carling Cup'ga. Sinised sobivad meile. Peaks vist olema 4 järjestikune võõrsil võit nende üle. A jaa, laul oli asjalik: Torres you can't score ...
Vasta