Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Kui sa veel ei tea siis Aminu on puhas SF.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Poleks uskunud, et siin foorumis leidub inimene, kes arvab, et Griffin on SF... :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Genuin kirjutas:Poleks uskunud, et siin foorumis leidub inimene, kes arvab, et Griffin on SF... :D
No ma ei väidagi et Griffin SF oleks, pigem seda et minu arvates on Kirilenko täpselt sama tüüpi mängija nagu seda on Griffin.
Mõlema mängija tugevuseks on tugev füüsiline mäng + võitlus + ründelauda minek. Isegi selle poolest on nad sarnased et ainult igal võimalusel pealt lajataksid.
Samamoodi võib öelda, et mõlemal mängijal pole just vise kõige tugevam külg.

Ehk siis: Mina arvan et Kirilenkol poleks mõtet Clippersisse minna, sest seal on ju põhimõtteliselt sarnase mängijatüübiga Griffin ees.

:smash:

vb jäi ennem natuke arusaamatuks, aga minu jutu point oli selles, et Kirilenko ei peaks minema meeskonda, kus tema tüüpi nooremad ja vihasemad mängijad juba ees on vaid talle sobiks ideaalselt selline spursi või sunsi sugune meeskond.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Kirilenko on ikkagi rohkem musta töö tegija NBA-s olnud. Griffin on aga rohkem selline go-to guy kellele mängitakse liikumised ja kes vajab rünnakul palli. Kirilenko võib vabalt ka rünnakul palli mitte saada. Griffin ei ole kaitses ka nii hea kui seda on Kirilenko. Mina igati pooldan tema liitumist Clippersiga.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas eqy2k »

kirilenko on utah s kogu aeg sf olnud.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Karl kirjutas:
Genuin kirjutas:Poleks uskunud, et siin foorumis leidub inimene, kes arvab, et Griffin on SF... :D
No ma ei väidagi et Griffin SF oleks, pigem seda et minu arvates on Kirilenko täpselt sama tüüpi mängija nagu seda on Griffin.
Mõlema mängija tugevuseks on tugev füüsiline mäng + võitlus + ründelauda minek. Isegi selle poolest on nad sarnased et ainult igal võimalusel pealt lajataksid.
Samamoodi võib öelda, et mõlemal mängijal pole just vise kõige tugevam külg.

Ehk siis: Mina arvan et Kirilenkol poleks mõtet Clippersisse minna, sest seal on ju põhimõtteliselt sarnase mängijatüübiga Griffin ees.

:smash:

vb jäi ennem natuke arusaamatuks, aga minu jutu point oli selles, et Kirilenko ei peaks minema meeskonda, kus tema tüüpi nooremad ja vihasemad mängijad juba ees on vaid talle sobiks ideaalselt selline spursi või sunsi sugune meeskond.
No ok, aga vaata oma eelmisi postitusi, ajasid kas Aminu, Griffini või Kirilenko positsioonid sassi. Või siis kõik.

Aga see selleks. Ütleme nii, et Kirilenkol ja Griffinil on mõned ühiseid jooned, aga mängustiil on üldiselt ikkagi erinev. Kirilenko viskab eemalt (keskpositsiooni+kolmeseid) sama palju kui korvi alt. Griffin viskab korvi alt 2 ja pool korda rohkem kui kaugemalt. Arvestame veel juurde vabavisked, mida Griffin teenib kaks korda rohkem, need tulevad ka enamus korvi alt.
Ründelauas on Kirilenko SF-i kohta hea, aga ei midagi erilist. Põhiline erinevus on ikka Kirilenko parem kaitsemäng (kuigi ta on selles osas ka järgi andnud) ja kogemused, mida Clippersil oleks just vaja. Aminu puhta toores veel ja Ryan Gomesest on Kirilenko selge upgrade.
Nagu Egertki mainis, siis räägime Kirilenkost ikka NBA kontekstis, Euroopas ta võib Superman olla, aga NBA-s mängib ta ikka teistmoodi.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

NBA hooaja algus hakkab ilmet võtma ja juba esimesed kirglikumad arutelud. Väga meeldiv. Targutan ka nüüd natuke, et tegelikult soovitaks enne positsioonide vaidlusesse asumist lihtsalt vaadata mängija profiili alt:

Production by Position -> Player Floor Time Stats by Position
http://www.82games.com/1011/10LAC14.HTM" onclick="window.open(this.href);return false;.

Juhin igaksjuhuks ka tähelepanu reale "Min represents the percentage of the team's total minutes the player was at that position."

Mis puutub aga puutub Kirilenkot ja Clippersit, siis minu arust väga hea võimalus, arvestades, et DeAndre Jordan jääb pikemaks meeskonda. Kirilenko aitab kenasti koos Jordaniga Griffini kaitse puudujääke leevendada ja panna need kolm koos kiirrünnakutes asjalikuma PG-ga jooksma... :yahoo:

Williams pingile ja Kamani vastu mingi noorem täkust PG ning playoffide koht oleks ikka üsna kindel.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

raido41 kirjutas:NBA hooaja algus hakkab ilmet võtma ja juba esimesed kirglikumad arutelud. Väga meeldiv. Targutan ka nüüd natuke, et tegelikult soovitaks enne positsioonide vaidlusesse asumist lihtsalt vaadata mängija profiili alt:

Production by Position -> Player Floor Time Stats by Position
http://www.82games.com/1011/10LAC14.HTM" onclick="window.open(this.href);return false;.

Juhin igaksjuhuks ka tähelepanu reale "Min represents the percentage of the team's total minutes the player was at that position."

Mis puutub aga puutub Kirilenkot ja Clippersit, siis minu arust väga hea võimalus, arvestades, et DeAndre Jordan jääb pikemaks meeskonda. Kirilenko aitab kenasti koos Jordaniga Griffini kaitse puudujääke leevendada ja panna need kolm koos kiirrünnakutes asjalikuma PG-ga jooksma... :yahoo:

Williams pingile ja Kamani vastu mingi noorem täkust PG ning playoffide koht oleks ikka üsna kindel.
No neil ju Eric Bledsoe olemas, ei usu väga et veel kedagi noort tooma hakkavad PG kohale
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Karl kirjutas:No neil ju Eric Bledsoe olemas, ei usu väga et veel kedagi noort tooma hakkavad PG kohale
Võib tõesti ka nii kujuneda aga ma ise küll väga Clippersi edusse ei usu Bledsoega. Ei sobi põhikoosseisu Gordoni, Griffini ja Jordaniga koos mängima. Eriti viimased kaks vajavad just sellist pass-first PG-d, kes suudaks ka kindlamalt söödud kohale viia ning aitaks rohkem musta tööd tehes mängu edendada kaitse poolel. Bledsoe aga seda kohe kindlasti ei ole. Võib-olla ta teeb imelise arengu läbi aga nii palju kui Clippersi mänge nägin ja Kentucky ajast teda mäletan, siis pingilt oleks ta väga efektiivne koos Williamsiga aga selles meeskonnas ei miskit enamat. Ma südamest loodan ka, et see on nende plaan, sest minu arust võib küll endale valusalt näppu lõigata Bledsoega.
Pilt
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas AAAA »

Veits offtopic aga selline küsimus, et millal Nba mehed Usasse lähevad? Et kas Parker ja Turiaf täna mängivad Asveli eest?
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Kas keegi teab kas Miami Heat ka kedagi uut palkamas on???
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heat ka kedagi uut palkamas on???
Keskmängijat ikka otsivad ma arvan.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Ragles136 kirjutas:Kas keegi teab kas Miami Heat ka kedagi uut palkamas on???
Ei ole väga kursis aga nii palju kui kuulnud olen, siis Riley minu mäletamist mööda kuulutas, et võtavad ka nüüd võimalikult suurelt asja ette. Ehk midagi peaks neil ikka suuremat silmapiiril olema. Samuel Dalembert oli vist üks reaalsemaid sihtmärke. Aga neil uue CBA-ga ka nüüd märgatavalt raskem mängijaid endale juurde saada. Kuskilt jälle lugesin, et reaalne võib olla ka see, et Mike Miller visatakse sellepärast üle parda.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

AAAA kirjutas:Veits offtopic aga selline küsimus, et millal Nba mehed Usasse lähevad? Et kas Parker ja Turiaf täna mängivad Asveli eest?
Enamus lepingud peaks sellised olema, et Euroopa klubid neil veel päris 100% minna ei lase enne ametlikku teadaannet aga mingit mängima sundimist ei tohiks ka olla. Seega eks siis mängijate enda otsustada. Ma usun küll, et mitmed mängijad teevad veel mõned võimalikud kohtumised kaasa vormi mõttes.
Pilt
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stennu »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/nba ... d=62437458" onclick="window.open(this.href);return false;

Keegi lugenud juba ?
Vasta