Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas BCKLV »

Timmul lõpeb leping selle hooajaga... Saksa 2. liigasse ta ehk saaks, kas ta ka tahab, on iseasi. Veidekat ei lasta veel 2 aastat kuhugi.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas japs »

Kui Eichfuss, Doronin ja Kurbas (Paade) lõpuks korraga terved, siis ausaltöelda selles väga suurt probleemi ei näe. Hetkel jah sobiks võistkonna nimeks Tartu Ülikool/Maarjamõisa.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas toivo »

BCKLV kirjutas:Timmul lõpeb leping selle hooajaga... Saksa 2. liigasse ta ehk saaks, kas ta ka tahab, on iseasi. Veidekat ei lasta veel 2 aastat kuhugi.
Veidemani leping kestab 2012/13 hooaja lõpuni ehk siis ca poolteist hooaega veel. Aga võibolla mõtlesidki seda. :)

Samas oleks järgmine suvi/sügis viimane võimalus Ülikoolil mingigi kopikas tema pealt teenida ja ehk siis ebareaalseid summasid enam ei küsita.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas xrip55 »

Silver Leppik tegi oma senise hooaja parima esituse tabades kuuest kaugviskest neli ning kogudes 21 punkti, kuus lauapalli ja kuus korvisöötu.

Leppik on hoos :D :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Nüüd tähistab seda kuu aega ja ongi kõik.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Paade ja Leppik on alati Pärnu vastu hoos olnud. Kahjuks selline nende tase on.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Charly »

Homme mängitakse siis käsikaudu: http://www.tartupostimees.ee/653508/com ... b-valgust/" onclick="window.open(this.href);return false;
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Charly »

Veel miskit "toredat": http://www.tartupostimees.ee/655094/com ... a-preemia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas kalevcramo »

See klubi korraldus on sõna otseses mõttes p*tsis omadega, ei tegeleta enam korvpalli arenguga vaid täiesti kõrvaliste ja ebavajalike asjadega.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas -NBA- »

Mängu linki ??
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

Huvitav, kas TÜ saab enne kaitse pidama või Visna kinga. muidugi, on ka kolmas võimalus, et ei juhtu kumbagi. Viimaste minutite kolmestega võib saada siiski vaid ilusaid kaotusi.
Ja Veideka kinnihoidmine oli ikka viga...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:Huvitav, kas TÜ saab enne kaitse pidama või Visna kinga. muidugi, on ka kolmas võimalus, et ei juhtu kumbagi. Viimaste minutite kolmestega võib saada siiski vaid ilusaid kaotusi.
Ja Veideka kinnihoidmine oli ikka viga...
Minu arust on Visna selgelt välja öelnud, et sellise stiiliga nagu nemad praegu mängivad, ei saagi kaitset pidama. Meeskond on "väga noor" ja noormängijatelt on võimatu nõuda, et nad sellise tempoga mängides jõuaksid nii ründes kui kaitses rabada. Normaalses klubis saaks muidugi treener kinga, kui ta surub meeskonnale peale mängustiili, mida meeskond võimeline mängima pole. Normaalses klubis huvitavad kasvõi natuke juhtkonda ka tulemused. TÜ ei ole normaalne klubi.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas MarttiH »

TÜ on normaalne klubi selles mõttes, et on olemas korralik noortepüramiid, kust mina ootan lähima 5-aasta jooksul vihaseid ja talendikaid Lõuna-Eesti poisse (no tegelt vahet ei ole, kust nad pärit on), keda edaspidi välismaale saata. Aga viimase kahe aastaga on minu silmis üsna palju puusse pandud. Ma ei süüdistaks siinkohal treenerit, sest Visnapuu käe all on ka väga häid mänge tehtud, aga võib-olla tõesti hakkab tema aeg läbi saama. Ma isiklikult tema vallandamisega ei kiirustaks, ootaks vähemalt selle hooaja ära ja kui juba muutusi teha, siis uuel hooajal uue hooaga - euroopasse, uus treener, meeskonnas üsna suured muudatused.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalev »

MarttiH kirjutas:TÜ on normaalne klubi selles mõttes, et on olemas korralik noortepüramiid, kust mina ootan lähima 5-aasta jooksul vihaseid ja talendikaid Lõuna-Eesti poisse (no tegelt vahet ei ole, kust nad pärit on), keda edaspidi välismaale saata. Aga viimase kahe aastaga on minu silmis üsna palju puusse pandud. Ma ei süüdistaks siinkohal treenerit, sest Visnapuu käe all on ka väga häid mänge tehtud, aga võib-olla tõesti hakkab tema aeg läbi saama. Ma isiklikult tema vallandamisega ei kiirustaks, ootaks vähemalt selle hooaja ära ja kui juba muutusi teha, siis uuel hooajal uue hooaga - euroopasse, uus treener, meeskonnas üsna suured muudatused.
Tegemist pole ju TÜ noortega, vaid endise Tartu Salva poistega. TÜ noortemeeskonnad on esinenud suhteliselt nukralt. Tõsi, ka Kalev/Cramo edukamad noortesatsid on seotud endise Siili Palliklubiga.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas MarttiH »

Lõpuks on nad ikkagi TÜ meeskonnas ja esindavad Tartut. Tulemused tõesti kehvapoolsed, seda küll, aga TÜ noorteprojekt veel üsna noor, Salval natukene pikemalt asi jooksnud. Lõppude lõpuks peaks ikkagi parimad noored TÜ II või TÜ meeskonda saama. Pigem on tegelikult probleem selles, et kui oled TÜ pingi üheksas või kümnes mees, siis on ülimalt keeruline mänguaega saada. Kas olete tähele pannud, et tõelisi noormängijad, kes ongi noores eas, on viimasel ajal Tartu pingil päris palju olnud (Kivirüüt, Velleramm, Järvelainen, Leok, Evart), aga reaalset hüpet põhimeeskonda pole keegi teinud.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Vasta