Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

kahju
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas -NBA- »

Kalev võiks teha vahetuse .
Sims Kalevisse ja Skele VEF'i .
:D
Võitle, Kalev, Võitle !!!
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas -NBA- »

-NBA- kirjutas:Kalev võiks teha vahetuse .
Sims Kalevisse ja Skele VEF'i .
:D
Kui VEF keeldub , siis võiks teha nii :
Skele Tartusse ja Veidemann Kalevisse . :D
Sellisel juhul saaks Veidekas ka VTB+BBL mängida :D
:D
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Patrioot »

-NBA- kirjutas:
-NBA- kirjutas:Kalev võiks teha vahetuse .
Sims Kalevisse ja Skele VEF'i .
:D
Kui VEF keeldub , siis võiks teha nii :
Skele Tartusse ja Veidemann Kalevisse . :D
Sellisel juhul saaks Veidekas ka VTB+BBL mängida :D
:D
Liiga palju smailisid ühe posti kohta.

Ei näe põhjust ühe mängu põhjal hakata Skelet maha tegema. Nädala esimeses pooles oli mees palavikus ja sai antibiootikume. Oli selgelt näha, et ta väsis täna. Samas mängu alguses lüpsis Vefi mehi korralikult.
Nii nagu ütles Kuusmaa - ilma Skeleta liigub pall paremini, aga teiseltpoolt lahendab Skele teatud olukordi märgatavalt paremini. Minu arvates ei ole Kalevis teist sellist meest, kes suudaks nii nahaalselt ja nii hästi oma keha valitsedes läbi murda.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas theundertaker »

Uuel hooajal peaks tegema ikka suured muutused meeskonnas.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

Te veel kahetsete siin seda, mida te Skelest räägite. Räägite siin muutustest, meil on vaja korvi alla Varbanovi ja Toome asemel ühte korralikku venda, kes mõistab korvpalli ka.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Skele on tegelikult terve see hooaeg suht suur pettumus olnud , kui paar sähvatust välja arvata
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas cramo »

Uskuge mind, Skele hakkab see hooaeg lammutama veel.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas kalevif2nn »

Samamoodi pooldan Skelet, hetke Kalevi probleem on see, et rõhutakse liiga palju tagamängijatele ehk põhimõtteliselt iga mäng peaks Sokk, Skele, Dorbek, Arbet suutma korraliku statsi ära teha, aga mis niimoodi tagamängijatele jääb?
Pigem suunata mängu nii, et Skele oleks rünnakul üks peaarhitekte, nii skoorimisel kui mängutegemisel ja temaga kaasata üks korralik keskmängija, kelleks hetkel võiks vabalt olla Bamba Fall. Meeldib, kuidas mees näitab et tahab mängida ja areneda.
Dorbekut või Arbetit tuleks kasutada vastavalt nii kummal parem päev on ja sõltuvalt vastasest. Sokk peaks üldse rohkem söötja ja playmaker ainult olema, mitte ise palju läbimurdeid tegema.
Ainult minu arvamus..
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

kalevif2nn kirjutas:Samamoodi pooldan Skelet, hetke Kalevi probleem on see, et rõhutakse liiga palju tagamängijatele ehk põhimõtteliselt iga mäng peaks Sokk, Skele, Dorbek, Arbet suutma korraliku statsi ära teha, aga mis niimoodi tagamängijatele jääb?
Pigem suunata mängu nii, et Skele oleks rünnakul üks peaarhitekte, nii skoorimisel kui mängutegemisel ja temaga kaasata üks korralik keskmängija, kelleks hetkel võiks vabalt olla Bamba Fall. Meeldib, kuidas mees näitab et tahab mängida ja areneda.
Dorbekut või Arbetit tuleks kasutada vastavalt nii kummal parem päev on ja sõltuvalt vastasest. Sokk peaks üldse rohkem söötja ja playmaker ainult olema, mitte ise palju läbimurdeid tegema.
Ainult minu arvamus..
Söötmine on Soku üks nõrgemaid külgi...
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas kalevif2nn »

No siis tuleks järgmine hooaeg üks söödumeister sinna muretseda, kuigi kuulates hr Salumetsa juttu, siis tema just seletab, et Tanel Sokk on see kes harutab selle Kalevi mängu lahti ja paneb jooksma...
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas tonii »

Mu meelest on just söötmine ainus asi mida Sokk oskab.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas gasol2 »

Minu arust paneb ka Sokk Kalevi mängu ilusti käima. Kuigi tema keskmised resultatiivsed söödud on tõesti madalad ,kuid ega kõike ei sa statistika järgi ka õelda.
jorgenk
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:39

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas jorgenk »

Egert kirjutas:Te veel kahetsete siin seda, mida te Skelest räägite. Räägite siin muutustest, meil on vaja korvi alla Varbanovi ja Toome asemel ühte korralikku venda, kes mõistab korvpalli ka.
Mees, kas sul on ikka kahe kõrva vahel kõik korras? Seleta mulle ära, et mis Toomel viga on? See, et ta ei karga väljakul ringi, nagu seda tüüpi mängijad, keda sina kogu hingest jumaldad, ei tee tast mingit pasakotti. Toome on hetkeseisuga Kalevi kõige suurem korvialune jõud ja tema minemasaatmine ei tee mitte mingil juhul head.
Sa võiks oma idiootsed ideed ja väljaütlemised endale jätta või siis väga sügavalt enne mõelda kui ütled....
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

jorgenk kirjutas:
Egert kirjutas:Te veel kahetsete siin seda, mida te Skelest räägite. Räägite siin muutustest, meil on vaja korvi alla Varbanovi ja Toome asemel ühte korralikku venda, kes mõistab korvpalli ka.
Mees, kas sul on ikka kahe kõrva vahel kõik korras? Seleta mulle ära, et mis Toomel viga on? See, et ta ei karga väljakul ringi, nagu seda tüüpi mängijad, keda sina kogu hingest jumaldad, ei tee tast mingit pasakotti. Toome on hetkeseisuga Kalevi kõige suurem korvialune jõud ja tema minemasaatmine ei tee mitte mingil juhul head.
Sa võiks oma idiootsed ideed ja väljaütlemised endale jätta või siis väga sügavalt enne mõelda kui ütled....
Ma pidasin rohkem silmas Varbanovit, aga see Toome ludri, kui meie kõige suurem jõud, viskab liiga palju korvialt mööda. Ütle mulle Balti liigast veel selline sats, kus sellised ludrid korvi all on. Tartu jätame välja.
Vasta