VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas treze »

Egert kirjutas:Nii lihtsalt see mäng ära läkski...
Masendav.. :smash:
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Mis kuradi masendavad maa-ala seal kurat mängitakse, absoluutselt iga rünnak jääb nurkadesse üks vastane vabaks.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Sten »

Hea Kuusmaa, väga tore panid jälle oma jope Toome mängu ja siis mängi veel maa-ala ka kui kolm kolmest just pandud.
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kaitset sama hästi kui ei eksisteeri, 10:25 veerandaeg...tüüpidel suht tuim nägu peas, et saaks sita juba läbi... +20 lõpuks ilmselt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Viskame muidugi hooaja lõpuni nüüd vabaviskeid 50%-ga.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Viskame muidugi hooaja lõpuni nüüd vabaviskeid 50%-ga.
Tehti meile 5 minutiga mäng ära. Kolmesed ja vabavisked. Ülejäänud mäng mängiti võrdselt.
Ja noh, Sõbra kommentaarid olid ikka kõige kehvemad.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kurat aga Salumetsa kommentaarid on ikka head, tüübid lihtsalt EI VÕIDELNUD, silamdes ei olnd isegi viha oma eksimuse pärast!!! selliste asjade pärast on piinlik.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Kurat aga Salumetsa kommentaarid on ikka head, tüübid lihtsalt EI VÕIDELNUD, silamdes ei olnd isegi viha oma eksimuse pärast!!! selliste asjade pärast on piinlik.
Ma ei tea... minu arust võitluslikkuse taha asi ei jää. Tase on lihtsalt selline, et eksid kolm-neli korda ja mäng on läinud võõrsil. Visati kolm korda vabalt ise kolmene mööda, ja eksiti kaks kolm korda kaitses ja oligi 15 silma vahe. Õnneks ei lagunetud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Leidsin meie meeskonda iseloomustava kommentaari:
Vaatad Toome nägu, Skele nägu, Varbanovi- selline tunne, et mehed hakkavad nutma kohe. Miks? Kui ei taha mängida, siis ei pea ju mängima. Minge tõmmake pilve ja kirjutage elulugu.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Mr. Aff »

No 40:36 eduseisust 42:56 tahajäämine nõudis ikka TUBLISTI rohkem kui "eksid 3-4 korda".
aga noh sina arvad, et meeskond raskelt pingutab, aga ei oska mängida, tase on nii sitt lihtsalt?
Salumets arvab, et suudetakse mängida küll aga kohati tunne et ei viitsita?
ja siis on sul alati kuldne vabandus, va. siis kui Leedu keskmikelt peksa saadakse - eelarve :D
Ausalt öeldes vahet pole, kuidas kotti saadakse, aga ma ei viitsi selle küll enam rõõmustada, et "ei lagunetud" ja kui vastane ei viitsi enam pingutada, siis tuleb SUPERSAAVUTUS - ainult 11ga lutti võõrsil. :smash:
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Invisibl3 »

Mina olen sellepoolt, et mängujuht peaks olema keegi parem, ei aja seal Tamm läbi ja Sokk ka, kuigi on viimane ka kõvasti parem kui esimene.
Playmaker peaks olema mõni paremaklassiga jänki.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Stat »

Mulle tundub,et niikaua kui pall ei hakka all pikkade käest läbi käima ning sealt punkte tulema, siis ei saa ka sellises liigas kuidagi läbi lüüa.Olen nõus,et hetkel polegi meest,kes sealt alt ehitaks ja stabiilselt punkte tooks ,kuid siiski proovida võiks küll rohkem.Pidevatest pick&rollidest pole mingit kasu,kui pikk saab palli sealt iga 10 korra tagant.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

Bremeri sugust meest meil ei olnud kes kaitse lahti arutas ja lõpus ise sisse pani.
See hooaeg ei ole ikka veel näinud...Tamm korvi alla murdes söödaks...
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas -NBA- »

:smash: :smash: :smash: :smash:
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:No 40:36 eduseisust 42:56 tahajäämine nõudis ikka TUBLISTI rohkem kui "eksid 3-4 korda".
aga noh sina arvad, et meeskond raskelt pingutab, aga ei oska mängida, tase on nii sitt lihtsalt?
Salumets arvab, et suudetakse mängida küll aga kohati tunne et ei viitsita?
ja siis on sul alati kuldne vabandus, va. siis kui Leedu keskmikelt peksa saadakse - eelarve :D
Ausalt öeldes vahet pole, kuidas kotti saadakse, aga ma ei viitsi selle küll enam rõõmustada, et "ei lagunetud" ja kui vastane ei viitsi enam pingutada, siis tuleb SUPERSAAVUTUS - ainult 11ga lutti võõrsil. :smash:
Võta pisut broomi, ausõna. Ei ole keegi rääkinud supersaavutusest vms. Mulle lihtsalt tundub, et asi pole suhtumises, vaid jääb lihtsalt skilli väheseks. Eelarve vahe ei ole miski vabandus, vaid fakt ning kahju, et ei suudeta selliseid võidetavaid mänge tegelt võtta, sest midagi jääb puudu. Mulle lihtsalt tundub, et see pole mitte suhtumine (loom), vaid ikkagi skill.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Suletud