Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Egert kirjutas: Ma olen Westbrooki suhtes samal arvamusel. Viimases mängus Phoenixiga kommentaatorid rääkisid, et tal pidavat meeskonnasiseselt kellegiga probleemid ka olema. Ei saa vist mõne mehega läbi seal. Kui Westbrook peaks selle aasta play-offis samamoodi mängima nagu eelmine kord, siis ei näe varianti, kuidas Thunder ida meeskondadele vastu saaks. Arvestades seda, et Idas on ikka väga kõva kaitsega meeskonnad.
Ma olen kuulnud ka neid meeskonnasiseseid probleeme. Eks Thunderi fännid oskavad ehk paremini kommenteerida? Mulle tundub ka, et see Thunderi meeskond võib kohati hätta jääda just nende ühtlasemalt ehitatud noorte atleetlike meeskondade vastu, kelle nad ka finaalis endale arvatavasti vastu saaks. Westis rohkem sellised nišši meeskonnad kaitses. Dallas oma igasugu maa-ala formatsioonidega, Spurs oma ülevälja ja pallivaldajale pressingut tegeva kaitsega, Lakers oma pikkadega jne.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

--KingLeBron-- kirjutas:mis kell täna heati mäng hakkab?2:30?
Jah. Kõige kergem 7.30 - 5 tundi ehk 2.30, soovid võid ka teistpidi teha 7.30 (19.30) + 7 tundi ehk 2.30 öösel.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

--KingLeBron-- kirjutas:keegi teadjam oskab öelda millal Eddy Curryt platsile loota on?
Curry peaks lähiajal platsile naasema. Vigastus on paranenud ja nüüd kogub vormi. Tänases mängus ei ole ta enam inactive. Samamoodi Mike Milleriga, kes taastub operatsioonist.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Keegi teab, miks Stoudemire ei mängi?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Keegi teab, miks Stoudemire ei mängi?
Amar’e Stoudemire (ankle) is out and is listed as a “day-to-day” going forward by coach Mike D’Antoni. “Wednesday is definitely a good possibility,” Stoudemire said. “We’ll keep the process going and keep getting better.”
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Okei, tänan :D
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Heatile siis esimene kaotus, Hawksi maa-ala ajas ikka Miami rünnaku täiesti sassi.
Praeguse seisu järgi tundub, et peale tänaseid mänge kaotuseta meeskondasid enam pole.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Praegu mulle siiamaani on silma jäänud ,et laud tundub olevat üsna nõrk koht Miamil.Võib-olla eksin kh ,aga on nagu meelde jäänud nendest mängudest,mis vaadanud,et vastane on lauas olnud edukam.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mulle tuli tänase mänguga kohe meelde eelmise hooaja algus, kui Dallast Streakbusteriks kutsuti :D

Kena võit.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Manu murdis viimases mängus ühe luu labakäes. Umbes 6 nädalat peaks mängupaus olema. Paraku oli tegemist vasaku käega, mis teadagi on Manu viskekäsi. Sellisest vigastusest välja tulemine ei saa kindlasti lihtne olema.

Spursil saab väga raske olema esimese 8 tiimi sees püsimisega, sest halva hooaja algusega tiimid hakkavad vaikselt kosuma ning näljane Timberwolves pressib ka vägisi üles poole.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

Vaatsin just eilseid parimaid sooritusi ja mis silma jäi oli, et Boshile on vist rohkem samme lubatud kui teistele.
Järjekordselt on topis Rubio (seekord isegi 2x) keda mina olen viimased paar aastat suht maha kandnud juba.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Rubio areng jäi lihtsalt pidama barcas. NBA-s on näha, kuidas kutt on edasi arenenud. Võiks rohkem mänguaega saada. :D
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Rubio on jah meeldiv üllatus, super et ta nii hästi mängib. Viimane hooaeg Barcas oli suht õnnetu ja hakkasin minagi teda vaikselt maha kandma.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kui Cousins maanduks Heatis, oleks asi ikka väga kõva :D
http://www.opposingviews.com/i/sports/h ... us-cousins" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Kelle see Heat vastu annaks? Ei taha eriti uskuda, et Kingsid mingi vanakesega lepivad.
Pilt

Pilt
Vasta