Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Kelle see Heat vastu annaks? Ei taha eriti uskuda, et Kingsid mingi vanakesega lepivad.
Lugesid artikli läbi ka? Kui Cousins seal Kingsis lolli mängib, võib ta sama lihtsalt sealt tradetud saada nagu Odom Lakersist.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

No ma ei usu päris, Cousins on veel lootust andev ja noor. Odom vanem juba. :D

Cavsilt täitsa normaalne mäng esimene poolaeg. 57-51 juhivad. Irving 13p Jamison 14p.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Hawksil on ikka tappev kaitse. Bulls on ka hädas.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Tra pole see Irving midagi nii overrated. Täna ikka väga hästi mänginud.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Bullsilt POOLAJAKS 26 punkti, täiesti ulmeline.

Seekord oli vastupidi. Hawks mängis oma edu neljandal veerandajal maha.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Invisibl3 »

Mulle meeldib see, et Lakers ja Kobe hakkavad vaikselt hoogu minema.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:
nub4you kirjutas:Kelle see Heat vastu annaks? Ei taha eriti uskuda, et Kingsid mingi vanakesega lepivad.
Lugesid artikli läbi ka? Kui Cousins seal Kingsis lolli mängib, võib ta sama lihtsalt sealt tradetud saada nagu Odom Lakersist.
EI usu ma ka, et Kings lihtsalt niisama Cousinsi ära annaks, kindlasti tahavad nad kedagi nooremapoolset vastu saada ja Heatil just ei ole väga palju valida.
Tõenäolisem on minu arvates et Cousins maandub kuskile Netsi, sest neil C'ga probleeme hetkel.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Tõesti DeMarcus kuhugi vahetatakse, siis ma usun, et Boston on see meeskond, kellel on piisavalt midagi ka vastu anda. Eriti kolmanda meeskonna kaasamisel. Bostonile kuluks ta ka igati ära ja ma usun, et juhtkond oleks piisavalt kindel, et sellises klubikultuuris/meeskonnas, suudaks nad ka DeMarcuse mängima panna, eelkõige tema peas asju natuke kontrolli all hoida. Loodetavasti see ka juhtub, läheb Idas ka PO võitlus veel põnevamaks. Just DeMarcuse korvialune olemasolu aitaks minu arust nende vanakestel palju efektiivsemalt ründe poolel mängida. Suudetakse veel Rondo alles jätta, siis kes teab, milleks see Celtics veel võimeline oleks.

Muidu ei tahaks küll uskuda, et keegi nii kiiresti oma karjääris juba vahetust hakkab nõudma. Tõesti, siis on seda küll raske viisakate sõnadega kommenteerida.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

raido41 kirjutas:Tõesti DeMarcus kuhugi vahetatakse, siis ma usun, et Boston on see meeskond, kellel on piisavalt midagi ka vastu anda. Eriti kolmanda meeskonna kaasamisel. Bostonile kuluks ta ka igati ära ja ma usun, et juhtkond oleks piisavalt kindel, et sellises klubikultuuris/meeskonnas, suudaks nad ka DeMarcuse mängima panna, eelkõige tema peas asju natuke kontrolli all hoida. Loodetavasti see ka juhtub, läheb Idas ka PO võitlus veel põnevamaks. Just DeMarcuse korvialune olemasolu aitaks minu arust nende vanakestel palju efektiivsemalt ründe poolel mängida. Suudetakse veel Rondo alles jätta, siis kes teab, milleks see Celtics veel võimeline oleks.

Muidu ei tahaks küll uskuda, et keegi nii kiiresti oma karjääris juba vahetust hakkab nõudma. Tõesti, siis on seda küll raske viisakate sõnadega kommenteerida.
Samas Celticsil pole vist kedagi anda, keda Kings tahaks, kui ei anta just Rondot, aga seda ma ei usu.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Karl kirjutas:Samas Celticsil pole vist kedagi anda, keda Kings tahaks, kui ei anta just Rondot, aga seda ma ei usu.
Kindlasti väga kerge see ei saaks jah olema aga Rondo vahetuse jutud on juba tükk aega ringi liikunud. Lisaks veel Bostonil väga häid asju, millega tradeida kui kolmas meeskond kaasata:

Alles kõik drafti pickid 2012 ja 2013
Clippersi 2012 1st round pick
Korvialust jõudu Brandon Bass ja noor paljulubav Greg Stiemsma
Kõik need noored Avery Bradley+JaJuan Johnson jne
Kõiksugu lõppevaid lepinguid, et mõne meeskonnal aidata raha kõvasti säästa või see suvi FA turul ilma teha (O'Neal, Dooling jne jne). Need on praegu vägagi hinnas, eriti mida rohkem aeg edasi läheb.

Sellest saaks kindlasti mingi paketi kokku panna, et Cousin ära tuua. Oleksid nõus veel mõne kehvema lepingu ka vastutasuks võtma, siis no problemo.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Vot see mulle juba meeldiks, kui Cousins Bostonis peaks maanduma. :P Peaasi, et Rondot ära ei anta, siis on kõik normaalne.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Bostoni fännidele küsimus, et miks üldse Howardi ja Williamis nimekirjades ei ole Bostonit kui meeskonda kuhu nad suvel sooviks minna või kuhu neid vahetataks? Enne Bostoni jutu peale hakkasin mõtlema, et järgmisel suvel saaks Boston kenasti kokku panna koosseisu, natuke selleks vajalikke juppe vahetuste läbi endale hankides:

Howard
Garnett (ta väiksema summa osas ära rääkida, tundub, et pole just palju enam temas alles aga Howardi kõrvale oleks ideaalne)
Pierce
Allen
Williams (Rondo vahetusega muretseda endale selleks vajalik või ta üldse Netsi vahetada sign&trade läbi)
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Raido41 muide, eelmine aasta sa rääkisid Beauboisist, kui üliolulisest Dallase lülist, praegu tundub, et on täielik pingipoiss?
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mr. Aff kirjutas:Raido41 muide, eelmine aasta sa rääkisid Beauboisist, kui üliolulisest Dallase lülist, praegu tundub, et on täielik pingipoiss?
Siin osas panin kergelt puuse jah. Pidi olema peamine noor, kellele Dallase järelkasvu lootused panna aga vigastused tegid oma töö, kaks parema jala operatsiooni. Kiirus ei ole ligilähedalgi sellele, mis ta enne ja vajalikud kaks aastat mängukogemust on nüüd tühja jooksnud. Loodan muidugi parimat aga karta on jah, et pingipoisi rollist ta ennast niipea välja ei võitle, sest PG positsioonil ta ikka hakkama nii hästi ei saa ja Terry/Carter/West ei ole just kõige kergemad konkurendid, kelle vastu minuteid võita SG positsioonil.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Heati ootab ees 5-mänguline võõrsilmängude seeria ja just nüüd sai Wade vigastada. Täna Pacersi vastu ei mängi väga suure tõenäosusega.
Vasta