Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Tartu sai siis täna BBL-s 8. kaotuse. Eks selles ole ikka süüdi meie ise ja meedia, kes vaese Tartu on pasarahega üle kallanud. Kui Kuusma süüdistas ennast ja pikki mängijaid, siis olen üsna kindel, et Tartu kaotuses on järjekordselt süüdi välised tegurid.
Kui Visnapuu tõi välja peale karika võitu, et pohhui need tulemused, vaadake kuidas ma olen Kurbase mängima saanud, siis täna ligi 30 min ja 4 punkti. Äkki ikka pole mõtet ühe mängu statsi pealt kirema hakata?
Ilus kaotus oli vähemalt.
Ka selles kaotuses polnud midagi ilusat. Mängus ju tegelikult ei oldud.
Tartu elab ju statistika järgi, statistikasse jäi vaid 7-punktiline.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

Jep, Egertiga võib nõustuda. Vaatad stati, siis imestad, et kuidas Tartu kohe üldse mängu ei saanud sisse, vaatad terasemalt lauapalle ja pallikaotusi...selge pilt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Jummel küll, mida see Visnapuu mõtleb.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=63733296" onclick="window.open(this.href);return false;

Ta vist arvas, et Ventspils tuleb lihtsalt platsile passima ja laseb Tartul teha mis nad tahavad. #LOL.
"Tuleb vastast kiita, sest nad teadsid hästi, mis mängu me tahame mängida ega lasknud meil seda teha," ütles Visnapuu. "Palju vigu tuli kokkumängu ajastamisest ja vastane jättis meile platsil vähem ruumi kui me tahtnud oleks."
Visnapuu võiks Cramole ka järgmine mäng nõudmised esitada, palju nad vaba ruumi tahavad ründamiseks.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas vaim564 »

Noojah, siin kunagi pool naljaga välja pakutud ennustus, et Tartu võib BBL eliidist välja kukkuda, võib isegi tõeks osutuda :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

vaim564 kirjutas:Noojah, siin kunagi pool naljaga välja pakutud ennustus, et Tartu võib BBL eliidist välja kukkuda, võib isegi tõeks osutuda :)
Üleminekumängudel Tarvaga kokku ja siis Tarvas kotib ära. Oi, see oleks maguuuus :D
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kalevpoiss kirjutas: Nojah. Pole imestada, et kuldne kolmik sõlmis hetkegi mõtlemata Tartuga 3a lepingud. Kui Rakvere-Valga tasemel Paade saab ikka 20k kuus kätte, siis mida sa hing veel ihkad. Ma ei saa muidugi sellest aru, et miks sellist pappi maksta. Ütle Leppikule, et saad 30 asemel 20 v 15 ja kui ei meeldi mine minema. Mis siis juhtuks? Mitte midagi, Leppik sõlmiks veel 5a lepingu ka kui nõutakse.
Täpselt minu mõte http://www.ohtuleht.ee/458798" onclick="window.open(this.href);return false;
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas 007 »

Kalevpoiss kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas: Nojah. Pole imestada, et kuldne kolmik sõlmis hetkegi mõtlemata Tartuga 3a lepingud. Kui Rakvere-Valga tasemel Paade saab ikka 20k kuus kätte, siis mida sa hing veel ihkad. Ma ei saa muidugi sellest aru, et miks sellist pappi maksta. Ütle Leppikule, et saad 30 asemel 20 v 15 ja kui ei meeldi mine minema. Mis siis juhtuks? Mitte midagi, Leppik sõlmiks veel 5a lepingu ka kui nõutakse.
Täpselt minu mõte http://www.ohtuleht.ee/458798" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui endasse armunud sa oled, et iseend tsiteerid?
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalev »

007 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas: Nojah. Pole imestada, et kuldne kolmik sõlmis hetkegi mõtlemata Tartuga 3a lepingud. Kui Rakvere-Valga tasemel Paade saab ikka 20k kuus kätte, siis mida sa hing veel ihkad. Ma ei saa muidugi sellest aru, et miks sellist pappi maksta. Ütle Leppikule, et saad 30 asemel 20 v 15 ja kui ei meeldi mine minema. Mis siis juhtuks? Mitte midagi, Leppik sõlmiks veel 5a lepingu ka kui nõutakse.
Täpselt minu mõte http://www.ohtuleht.ee/458798" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui endasse armunud sa oled, et iseend tsiteerid?
Hahahahahaha :D :D
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mehed ei nuta
‎(Peep) Mängu ennast ei näinud, kuid kuulates Visnapuu intervjuud, ei saa ma küll aru - mis siis tema arust üldse viga on??? Mängijad teevad oma tööd, vähene (ja pettunud) publik neid ei häiri, kolmeaastane projekt on andnud juba häid tulemusi, tabelises pole lootusetu, seni tehtud tööle võib anda positiivse hinnangu... kõik on ju pagana hästi. Ainult see va paha meedi loobib pri pidevalt selga. Kui leheneegreid poleks, oleks elu üldse lill.
Jällegi, absoluutselt 100% nõus.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:
Mehed ei nuta
‎(Peep) Mängu ennast ei näinud, kuid kuulates Visnapuu intervjuud, ei saa ma küll aru - mis siis tema arust üldse viga on??? Mängijad teevad oma tööd, vähene (ja pettunud) publik neid ei häiri, kolmeaastane projekt on andnud juba häid tulemusi, tabelises pole lootusetu, seni tehtud tööle võib anda positiivse hinnangu... kõik on ju pagana hästi. Ainult see va paha meedi loobib pri pidevalt selga. Kui leheneegreid poleks, oleks elu üldse lill.
Jällegi, absoluutselt 100% nõus.
Vat, siin on asi selles, et Pahv on kõva mees ja niimoodi, aga sina oled oma kehvade arvamustega ja pidevate lollustega juba selle foorumi mustaks lambaks saanud. Peale sinu on ainult Egertit siin viimasel ajal mitmete kasutajate poolt kritiseeritud (aga ta teeb vähemalt videosid ja on sellega seoses puutumatu!), nii et ennem saa vähemalt teenri seisusesse ja siis hakka keisrile oma saja protsendiga kiitust laulma.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Tartu Ülikooliga on veelgi hullem lugu. Meeskonnal pole isegi eesmärki. Lihtsalt vegeteeritakse ja ollakse õnnelikud, kui Eesti karikas auhinnakappi satub.

Paljureklaamitud kolmeaastast programmi ei võta ju ükski täie mõistusega inimene tõsiselt. No ei ole võimalik mängima panna mehi, kel juba vanust turjal ja kes aastaid sealsamas meeskonnas paigal tammunud.


http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/3138" onclick="window.open(this.href);return false;

Tubli sooritus Martinsonilt!
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas eqy2k »

Tartu mäng on nii hästi jooksma hakanud,et utv ülekanded toimuvad ilma tartu tippkommentaatoriteta.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Amis ei mängigi Liepaja vastu?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Karl »

UT TV ülekannet ei tee?
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Kalev4ever »

On tore, kui meeskond poolajaga 50 viskab, aga kui lasta Liepajase sugusel meeskonnal endale sama ajaga 46 visata, siis seda on küll üsna palju. Ärgu nüüd Visna hakaku selle mängu lõpus midagi positiivset leidma ja kõike negatiivset maha suruma!
Fear the prophet!
Vasta