Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Lauvase treener sai tehnilise kindlalt mulisemise eest, tükk aega ajas mingit jama Hallikoga.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Galerii by Siim Semiskar: http://sport.err.ee/korvpall/galeriid/5 ... 864ad370#7" onclick="window.open(this.href);return false;
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kui kohustuslikud võidud ära võetakse, siis on lootust lõppskoorile 13:7 ja 4-5 koht, sõltuvalt korvide suhtest. Eeldab kõiki võite kodus ja võõrsil vähemalt Kedainiai ning Baltai löömist.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

Ehk on ka nüüd siaulai võidetav võõrsil,kui nende tugitala lahkus.raske saab see kindlasti olema.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Go Cramo! »

eilne sõit Tallinna tasus igal juhul ära.Mäng oli ilus kui välja arvata juba harjumuseks kujunenud 3 veerand, mis oli katastroofiline
Edu järgmiseks lahinguks :clap:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Mina loodaks ikka teist kohta või miks mitte esimest, kuna Siualiai on haavatav.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

kuidas üldse zalgiris,rytas ja vef asetatud on play-offis?esimesed 2 lähevad põhiturniiri 4,5 daga kokku?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

eqy2k kirjutas:kuidas üldse zalgiris,rytas ja vef asetatud on play-offis?esimesed 2 lähevad põhiturniiri 4,5 daga kokku?
Peaks nii olema jah...
edit: kaks esimest omavahel, sain valesti esialgu postist aru.
Viimati muutis Rix, 09 Jaan 2012, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Esimesed kaks lähevad omavahel mu meelest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Mina loodaks ikka teist kohta või miks mitte esimest, kuna Siualiai on haavatav.
Triumf on minu silmis tõusmas esikohasoosikuks, sest neil on lõpus vaid kodumängud ja välismängudest on keeruline veel vaid Rudupis. Neid võib mingi aeg küll segada Euro, kuid Venemaal neile vastu saada on ikka päris keeruline.

PS. Oleks minu teha, siis ma oleks neile teinud sellise erandi, et Final 4 nad ei pretendeeriks vms. Jah, san aru, et selline teguviis oleks suhteliselt ebasportlik jne, kuid antud juhul on tegu siiski Balti Liigaga... Hetkel liigub sinna suunas, et Balti L. F4s on kolm nn asetatud klubi, kes põhihooajal ei higistanud ning Venemaa meeskond. Väga vastuoluline seisukoht, tean...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Mina loodaks ikka teist kohta või miks mitte esimest, kuna Siualiai on haavatav.
Triumf on minu silmis tõusmas esikohasoosikuks, sest neil on lõpus vaid kodumängud ja välismängudest on keeruline veel vaid Rudupis. Neid võib mingi aeg küll segada Euro, kuid Venemaal neile vastu saada on ikka päris keeruline.

PS. Oleks minu teha, siis ma oleks neile teinud sellise erandi, et Final 4 nad ei pretendeeriks vms. Jah, san aru, et selline teguviis oleks suhteliselt ebasportlik jne, kuid antud juhul on tegu siiski Balti Liigaga... Hetkel liigub sinna suunas, et Balti L. F4s on kolm nn asetatud klubi, kes põhihooajal ei higistanud ning Venemaa meeskond. Väga vastuoluline seisukoht, tean...
See Triumph ei ole üldse nii tugev, Ventspilsi tasemel sats. Kodus mängiti lihtsalt lolli nendest vastu kahjuks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Mina loodaks ikka teist kohta või miks mitte esimest, kuna Siualiai on haavatav.
Triumf on minu silmis tõusmas esikohasoosikuks, sest neil on lõpus vaid kodumängud ja välismängudest on keeruline veel vaid Rudupis. Neid võib mingi aeg küll segada Euro, kuid Venemaal neile vastu saada on ikka päris keeruline.

PS. Oleks minu teha, siis ma oleks neile teinud sellise erandi, et Final 4 nad ei pretendeeriks vms. Jah, san aru, et selline teguviis oleks suhteliselt ebasportlik jne, kuid antud juhul on tegu siiski Balti Liigaga... Hetkel liigub sinna suunas, et Balti L. F4s on kolm nn asetatud klubi, kes põhihooajal ei higistanud ning Venemaa meeskond. Väga vastuoluline seisukoht, tean...
See Triumph ei ole üldse nii tugev, Ventspilsi tasemel sats. Kodus mängiti lihtsalt lolli nendest vastu kahjuks.
Cramo mäng ei ole just parim lakmuspaber. Nad on mänginud 10st 9 mängu võõrsil(!) ja kaotanud neist kolm. Tartule, kuna paar olulist meest ei mänginud ning Pienole väga napilt (7 mehega, Jefferson ja Mckee ei mänginud, Landry vaid 14 minutit). Siau käest saadi kah napilt. Ma pakun, et nad ülejäänud mängudest kaotavad vaid ühe.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Noh enne kui edasi unistame, ootame selle nädala 2 mängu ära. Kui sealt 2 võitu ei tule, siis peab hakkama juba lootma, et ikka 5 hulka saame.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:Noh enne kui edasi unistame, ootame selle nädala 2 mängu ära. Kui sealt 2 võitu ei tule, siis peab hakkama juba lootma, et ikka 5 hulka saame.
Cramo võite ja kaotusi ning tabelikohta pole tõesti mõtet enne kokku lüüa, kui Rudupisega mäng tehtud on.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Siau mängib Juvega praegu ja Broadus jaBowles onom enda haledad varjud täna.Broaduselt 0assisti praegu ja Bowles vaid kuue punni peal.OOtaks Juve võitu :D
Suletud