Videod

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Videod

Postitus Postitas Rix »

Relektro kirjutas:
Rix kirjutas:
Relektro kirjutas:Kas sa ei saa aru, et mulle ei meeldi see meeskond mitte üks raas ja mul on õigus oma arvamusele, olenemata sinu klaviatuurilt saabuvast jahust. Kas ma olen siin maininud mõnd CL mängu või El Clasicot? Minu arust on see meeskond mõttetu- see tähendab mängijaid koos treeneriga. Kui sa võtad need samad mängijad ka rahvus koondise mängudes, on nad kinomehhaanikud. Ma vihkan seda nii nimetatud kino, mida kahjuks on nende poolt päris palju nähtud. Samuti, kas ma olen mainind, et Ronaldo on puhas poiss??? Või, et ManU on sama mis 10 aastat tagas??? Ma üritasin sulle öelda, et siis kui ManU, Ajax ja Bayern 90 keskel mängisid, siis polnud neid pidevaid kinomehhanikute kursuseid aga olid mängud mida vaadata. Ma ei jälgi viimased 5 aastat CL ainult selle pärast, et kino ja kohtunike nägemispuuded on rikkunud selle vaatemängu. Seega ära võta südamesse vaid ......- kergem välja sülitada ja lepi sellega, et kõik ei taha sinu lemmik meeskonna mängu vaadata.
Epic rant.
Lihtsalt teadmiseks, arvamusel ja argumenteeritud arvamusel, jahul jne on vahe, kuid ma ei kahtle, et igal ühel (ka mul) on õigust seda avaldada.
Avaldada kindlasti, aga panna paika KES kelle poolehoidja ja KES kellest midagi arvab mitte, seega pea teisi kelleks tahad aga anda käske pole sinu asi. UP YOURS
Tõsiselt, ma ei saa sinust aru. Täiesti tavaline vaidlus, keda nimetada gloorihunteriteks (kas neid, kes fännavad pmst tipus olevaid klubisid või on tegemist üldse sildistamisega, igal ühel on õigus valida endale lemmikklubi, aga nimetada teisi automaatselt gloorikateks ei ole minu arvates õige) muutus sinu rant'i tulemusel vaidluseks, kas Barca on "kinomehhaanikud" või mitte. Saan aru, et sa vihkad seda klubi jne, kuid see ei puutunud ju asjasse.
1. Minu arvates ei ole tegu ei rohkem ega vähem daivivate meeste seltskonnaga kui iga teine tänapäeva tippklubi. On omad mustad lambad nagu igas võistkonnas.
2. see, mille tulemusel sa arvad, et tegu on kinumeestega, polnud palju argumente, vaid emotsiooni. Ma olen neid Ajaxeid ja Bayerneid vaadanud küll ning miskid inglid nad ei olnud.
3. Anyway, to leave that aside- keegi ei pane kuskil internetifoorumites kedagi armastama vms. unusta ära, see pole võimalik. Küll on võimalik näidata, toetudes võrdlustele või faktidele, et paljud süüdistused, mis on kantud emotsioonidest, ei ole tõepõhja all või on vaieldavad. Loomulikult ei pretendeeri ma objektiivsusele, vaid esitan enda arvamust, see võib olla jahu, aga noh, up yours siis up yours.

Minu poolt kõik.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Videod

Postitus Postitas Mihkel111 »

jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Videod

Postitus Postitas jyrgen »

Mihkel111 kirjutas:
nägin ka seda eile ja noh Lebron, kui sa LFC fänn oled siis.. poolehoid tõusis. Peaks siin mainima ka seda, et käisin ise Inglismaal 13-16 okt ja käisin ka Liverpool-Manu vaatamas seal hulgas ja sama päev mis ma Anfieldi muuseumit külastasin oli ka seda Lebron teinud, kahjuks me ei kohtunud :(
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Videod

Postitus Postitas Kalev »

jyrgen kirjutas:nägin ka seda eile ja noh Lebron, kui sa LFC fänn oled siis.. poolehoid tõusis. Peaks siin mainima ka seda, et käisin ise Inglismaal 13-16 okt ja käisin ka Liverpool-Manu vaatamas seal hulgas ja sama päev mis ma Anfieldi muuseumit külastasin oli ka seda Lebron teinud, kahjuks me ei kohtunud :(
LeBron omab väikest osa Liverpooli aksiatest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Videod

Postitus Postitas jyrgen »

Kalev kirjutas:
jyrgen kirjutas:nägin ka seda eile ja noh Lebron, kui sa LFC fänn oled siis.. poolehoid tõusis. Peaks siin mainima ka seda, et käisin ise Inglismaal 13-16 okt ja käisin ka Liverpool-Manu vaatamas seal hulgas ja sama päev mis ma Anfieldi muuseumit külastasin oli ka seda Lebron teinud, kahjuks me ei kohtunud :(
LeBron omab väikest osa Liverpooli aksiatest.
jahm 1% kui ma ei eksi
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Videod

Postitus Postitas jyrgen »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... HsiVME7HwY" onclick="window.open(this.href);return false;

Siis kui Andre Pärn kunn oli :D
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Videod

Postitus Postitas MarttiH »

Korralik loom tegelt, kutt näitab ilusti ära, mida tähendab "sportlik viha" ja kuidas näeb välja suhtumine "tulen ja panen". Selliseid kutte otsi Cramost ja Rockist tikutulega taga.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Videod

Postitus Postitas Flash3 »

MarttiH kirjutas:Korralik loom tegelt, kutt näitab ilusti ära, mida tähendab "sportlik viha" ja kuidas näeb välja suhtumine "tulen ja panen". Selliseid kutte otsi Cramost ja Rockist tikutulega taga.
Selliseid kutte ei leiagi enam Cramost ega Rockist
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Re: Videod

Postitus Postitas raudsik »

Vaidlete siin kui jube Barca on, kurat võtaks, terve jalgpall on neid täis, ma igatsen samuti seda vana jalgpalli tagasi, mis oli kunagi, 2000 aastate alguses. Ma olen Barca fänn, aastast 98 kuskil, jalgpalli mänginud aastast 96, kuigi vanust on alles 21.
Ma näen isegi, mis seal toimub ja muigan, kuidas on nii võimalik, aga mis teha, selliseks on see jalgpall läinud, mitte ainult Barca võistkond!
Leppige sellega, ning minge oma eludega edasi!
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Videod

Postitus Postitas Mihkel111 »




Parakas
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Juul 2009, 03:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Videod

Postitus Postitas Parakas »

Pau Gasol räppima hakkanud

Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Videod

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Videod

Postitus Postitas Mihkel111 »


Suletud