Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Griffin las olla, aga 'Melo valikus olen küll täielikult pettunud.

Uudist ka natuke, Kenyon Martin liitub Clippersiga
http://latimesblogs.latimes.com/sports_ ... -deal.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Melo on jah vale valik.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Hea uudis, Clippersil ongi korvialla täiendust vaja. :P
Pilt

Pilt
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Siimu »

Ehk valitakse Iguodala ka, ise loodan küll, et saab.
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

nub4you kirjutas:Ega Mavsist kedagi peale Nowitzki võta pole, ja temagi pole supervormis olnud viimasel ajal, niiet loogiline et sealt kedagi ei tulnud. Ja Bynum ning Griffin kindlasti paremad kui Nene ja Love. Love suudab küll skoorida rohkem, aga show poolest on Griffin parem oma donkidega jne.
Vaevalt, et Nowitzkil see aasta sinna asja on. Mäng ikka tema poolt praegu väga õudne olnud. Eks Love ja Aldridge vast valitakse.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas GO-CAVS »

Ise loodan südamest , et Nash saab allstar mängule , kahju , et Melo algrivistusse valiti , ta ei vääri seda kohta eriti oma seniste esitustega see hooaeg.
ss
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Kahjuks/õnneks pole sa otsustaja selles suhtes, kes AllStar kohta väärt on.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

tonii kirjutas:Kahjuks/õnneks pole sa otsustaja selles suhtes, kes AllStar kohta väärt on.
Jah, selleks otsustajaks on populaarsus.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

Hr. D'antoni, kui 4 min mängida ning -3 knicksi poolt, ei ole vaja hakata kohtunikega sõimlema- Woodson peatreeneriks!
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Ma ei saa üldse aru, kes sellise mehe nagu D'Antoni treeneripingile lasi.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

tonii kirjutas:Ma ei saa üldse aru, kes sellise mehe nagu D'Antoni treeneripingile lasi.
Asi pole treeneris vaid meestes, kui Melot veel ei olnud ja olid Chandler, Gallinari ja Felton siis sujus mäng väga ilusti Knicksil aj võeti mõnusalt ka võite. Koos Melo tulekuga hakkas asi juba murenema ning nüüd kui Billupsit ka ei ole siis on asjad puhta jamad. Kõige parem variant oleks Melo kuskile ära tradeda korraliku PG/SG vastu ja siis jookseks Knicksi jookse-viska mäng jälle nagu vanasti.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Karl kirjutas:
tonii kirjutas:Ma ei saa üldse aru, kes sellise mehe nagu D'Antoni treeneripingile lasi.
Asi pole treeneris vaid meestes, kui Melot veel ei olnud ja olid Chandler, Gallinari ja Felton siis sujus mäng väga ilusti Knicksil aj võeti mõnusalt ka võite. Koos Melo tulekuga hakkas asi juba murenema ning nüüd kui Billupsit ka ei ole siis on asjad puhta jamad. Kõige parem variant oleks Melo kuskile ära tradeda korraliku PG/SG vastu ja siis jookseks Knicksi jookse-viska mäng jälle nagu vanasti.
Täiesti nõus. Melo, erinevalt oma teistest aastakäigu vendadest ei ole eriti meeskonnamängija minu arvates. Ise filosofeerisime sõpradega, et kui melo Howardi vastu saata, siis mis laua alune Knicksil oleks. Howard polevat Orlandos enam üldse rahul ja vaevalt, et ta enam sinna jääb ka.
Teine võimalus on muidugi D-Will, kes ka new jerseys suhteliselt õnnetu..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

Kui Knicksi mänge pole viimasel ajal näinud, siis palun shhh... Melol career high praegu assistides, mees püüab tiimi paremaks muuta ning ei hoia enam palli 20 sekki enda käes. Celticsi vastu sai saatuslikuks lauavõitlus, teisel poolajal läks võttis boston ründelaudu pea igal rünnakul.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

hans kirjutas:Kui Knicksi mänge pole viimasel ajal näinud, siis palun shhh... Melol career high praegu assistides, mees püüab tiimi paremaks muuta ning ei hoia enam palli 20 sekki enda käes. Celticsi vastu sai saatuslikuks lauavõitlus, teisel poolajal läks võttis boston ründelaudu pea igal rünnakul.
Olen näinud Knicksi mängu ja ka eilset mängu C'ga.
Face the fact et peale Melo trade on Knicks kui võistkond hakanud mängima sitemini kui enne Melo trade. Lihtsalt minu arvates andis Knicks Denverile liiga palju ära (Chandler,Mozgov,Gallinari,Felton) ning kui vaadata et juba Gallinari üksi mängib Denver-Knicks mängus Melo üle siis ei saa siin minu arvates väita, et Knicks hea diili tegi.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

No Knicks ei saanud ainult Melo ju, Billups tuli ka kaasa, kes on hetkel ilmselt samapalju väärt, kui Gallinari kindlasti. Ja Chandlerist ja Mozgovist peaks Melo ju ikka väärtuslik olema, esimesed 2 sellised tavapärased mängumehed. Aga no hetkel tunneb Knicks ikkagist puudu pass-first mängujuhist a'la Rondo, Billups sobis ka hästi, kuid tema tuli Chandleri tarvis ohverdada. Ja B.Davis on minu arvates veel üks mängija, kes tahab rünnakul tegema hakata, niiet asi on hapu.
Vasta