Eestlased välismaal

Üleüldine korvpallijutt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas theundertaker »

Mis klubisse Veidekas läheb?
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas GO-CAVS »

BBC BAYREUTH-ti , hetkel on nad 8 võidu ja 11 kaotusega 11 kohal
ss
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas theundertaker »

Trt on veel nõrgem siis kui Rain läks ära nüüd!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas kasutaja123 »

cramo kirjutas:Ma olen ka saalist spiooni mängides intekad lives ära kuulnud :D.SA KA?
Mitte päris, olin ise üheks inteka võtjatest ;)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Zog »

Ikka ääretult hea, et noored mehed välismaale pääsevad.... loodetavasti suudavad nii Veideman kui Vene uues klubis edukalt hakkama saada, ning seejärel sammu veelgi kõrgemale teha :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Kris »

Edu talle :) Heameel et pääses, ja Saksamaa liiga peaks just selline parajalt tugev temajaoks olema. Sealt hea hüppelaud edasi kui vaid mängutaset jätkub.

Samas olen tema mängus see hooaeg natuke pettunud. Selle hooaja (kriisis oleva) Tartu Ülikooli tase talle paras olnud. Aga noor mängija, ja küll paremaid esitusi tegema hakkab.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas cramo »

Off-topic on see küll aga tra siuke emotsioon on sees.Super kossuõhtu.Kalevi võit, Vene hea debüüt, Veidekas Saksamaale ja Kanguri supervise, mis pm oligi võiduvise!!! SUPERRR :)
Pata
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 05 Veebr 2012, 09:38

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Pata »

Siit saab lugeda Siim-Sander Vene kohta seda, kuidas tal tekkis pakkumine Riia VEFist!

http://profisportlane.edicypages.com/me ... -vene-riga" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas vaim564 »

Kõiksugustest üleminekutest veel niipalju, et Lindmets on Portugalist kolinud tagasi Islandile Stjarnani klubisse. Kahe viimase mängu statsid on päris head olnud.
http://www.eurobasket.com/boxScores/Ice ... 3_1202.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas kalevif2nn »

Samuti väga hea meel Veideka üle. Nüüd ootaks veel Arbeti siirdumist välja. Arvan, et Timmu pole veel sellisel tasemel, et välja saada.
KML-EUROCUP-VTB
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas cramo »

http://www.youtube.com/watch?v=6n7Es86p ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Siin videos siis kõik kolm Vene korvi ka.Veider viskeliigutus ikka :D
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas japs »

Viskeliigutus viskeliigutuseks, aga olen ka mina üks paljudest kes sellest Vene fenomenist aru ei saa. Niipalju kui mänge siin Eestis omasilmaga näinud olen (pole just palju) jätab küll suht kohmaka mulje.

Arvan, et tema edu taga on kaks põhilist põhjust:

1. Ta on mänginud paljudes klubides ja pidanud oma soorituste eest ka vastutama st pole nii, et ühel päeval oled täielik null ja järgmine kord saad jälle semapalju mänguaega (ka Visna intervjuust välja kumanud konkurentsipuudus eesti klubides). Sealt ka kindlasti pärit hea enesekindlus.
2. Krt kui sinu kodu ja kasvatajaklubiks on Zalgiris, siis on see ka omamoodi kaubamärk. Püüa sa sama tasemega meest müüa Rakverest või siis Zalgirisest.

Eks suure tööga teeb palju ära, kohmakaid mehi kellest lõpuks asja saanud ju Eestis palju: Allingu, Noormets, Metstak jne
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas nub4you »

Mees alles 21 ka ja arenguruumi küllaga. Mida kõrgemal tasemel mees mängib seda rohkem areneb ka. Pigem ikka VEF-is kui Baltais, kuigi seal sai vast rohkem mänguaega.
Pilt

Pilt
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Krysver »

No pagan kui Butautas teda enda tiimi kutsus, siis võivad siinsed kiibitsejad küll vinguda, et ei saa aru, aga kõva sõna on see siiski.
Leedus on ju juba noorteklassist kiidetud Vene mängulugemist ja võimet igal positsioonil 1-5 vabalt mängida.
Vähetähtis ei ole ka, et VEF-i eelarvega ja võimalustega tiim kolme ameeriklast enne proovis ja minema saatis (nad väga kehvi mehi just ei proovi) ja siis Venega lepingu tegid, et mees 50 liikumist kiiresti läbi näriks ja omandaks.
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas eestikana »

Täna kell 17:00 kohtub VTB liigas Vef Samaaraga. Loodame palju minuteid ja head mängu Venele.
Siia ilmuvad mängulingid ka: http://www.lshunter.tv/basketball-live- ... video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta