Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

sa ei tea mis põhjused seal makedoonias olid on ju aadu. seega enne pole mõtet vinguda kui pole mängimas näinud meest.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Järgmiseks hooajaks on mul juhtkonnale vaid üks palve: alustage palun komplekteerimist positsioonidest 1 ja 5, ehk siis sinna tuleb saada kallid ja korraliku kvaliteediga mängijad. Ilma tasemel mängujuhi ja tsentrita ei vea kuidagi välja, seda on nüüdseks nähtud juba mitmeid hooaegasid järjest. Vahepealsetele positsioonidele võib siis osta sellised poolkõvad mehed, loosiga.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Tuleb eelkõnelejaga nõustuda.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

parim mees täna oli siis cramol varbanov!? okey, julm nali, aga...
...pigem võiks sibul bulgaariasse lennata ja otsida varpsile sealt klubi, et ilma trahviteta pääseda! usun, et nii mõnigi bulgaaria sats võtaks mehe vastu...praegu on temast lausa kahju...istub ja istub...egas see enam paremaks lähe...nii jääbki mai lõpuni pingile istuma, kahju!?
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Siimu »

Laenaku Tarvasse, ehk Sõber paneb mängima venna.
BC KALEV/CRAMO
vaatleja
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 16 Sept 2009, 12:48

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaatleja »

Siimu kirjutas:Laenaku Tarvasse, ehk Sõber paneb mängima venna.
Väga hea mõte, ainult et seal on üks aga...
Sõber ei suudaks lepingujärgset palka välja maksta. Heal juhul kuni 500$ kuus, nii et Varpsil kasulikum pingi peal edasi istuda, papp aina tiksub
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GO-CAVS »

Mida see meile annab , kui Sõber isegi suudaks ta mängima panna , temaga lõppeb leping peale seda hooaega ning vaevalt ta Cramoga uut lepingut ka ise sõlmida tahaks...
ss
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Siimu »

GO-CAVS kirjutas:Mida see meile annab , kui Sõber isegi suudaks ta mängima panna , temaga lõppeb leping peale seda hooaega ning vaevalt ta Cramoga uut lepingut ka ise sõlmida tahaks...
Mida see meile annaks? Ehk annaks see seda, et Cramol jääb rohkem raha alles? Ehk annaks seda, et meie pingiotsal ei istu enam venda, kes tahaks ennast kohe ära tappa? Ehk annaks see seda, mõtlen just Varbsi seisukohalt, et ta saab koguaeg mängus olla ning enesekindlust koguda ning järgmine hooaeg ehk mängida veel kuskil Bulgaaria kõvemas klubis? Paljugi annab see!
BC KALEV/CRAMO
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Praegu olen ma küll juba üks kõvemaid Varbanovi kaitsjaid siin, kuigi nüüd saaks kõvasti laiata, et mis ma sügisel rääkisin:
1. Balkani mängijatega ei ole olnud siin head kogemust, kas ei sobi mängustiil, siinne elu või on probleem milleski muus, aga ühtegi säravat näidet pole välja tuua. Võib-olla Kedzo sai küll enam-vähem hakkama, kuid ühtegi säravat esitust ei mäleta temaltki. Burlacu on samuti näide, kui mehelt oodati-loodeti rohkem, kui temast lõpuks asja oli. Samuti Jelic, ta oli kunagi hea mängija, aga siin ei midagi. Nüüd on siis Varbanov ja nagu ma siin hoiatasin, ongi jälle probleemid majas.
2. Siis nõuti siin võimsat kappi, sellist aeglast ja jõulist tsentrit, kappi nagu Montgomery (mis on on muidugi korvpalli paroodia ise, aga erinevalt temast oskab Varbanov mängida)). Aga Kalevi mängustiiliga selline tüüp ei sobi, mehed on harjunud lühema ja liikuvama tsentriga, nad ei oska kapile söötagi. Jälle häda majas.
Kõik saab alguse ikkagi komplekteerimist, keda (missugust tüüpi mängijat) on meeskonnale vaja ja meeskonnast kui tervikust lähtuvalt tulebki teha otsuseid, mitte et ostame pundi mehi kokku ja vaatame, mis tuleb. Teine valik oleks sobitada mängu olemasolevale koosseisule, aga see ei lähe jälle treeneri käekirjaga kokku. Nokk lahti, saba kinni jne.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

ma olen ise mõelnud umbes sama, et ideaalne oleks muidugi, kui meeskonna saaks komplekteerida just sellistest mängijatest, nagu treener soovib ja kes tema mänguskeemi kõige paremini sobivad. Aga sellised võimalused on siiski olemas oluliselt rikkamates klubides, kui siin. Kuigi eks mingi valiku saab ikka teha. Aga mis eristab head treenerit keskpärasest treenerist on ikkagi see, et ta suudab ka vähe tagasihoidlikuma koosseisu mängima panna selliselt, et kasutab ära meeste tugevusi ja varjab nende nõrkusi. St taktika ja mänguskeem seatakse paika vastavalt meeste võimetele. Mis saab siis, kui treener üritab mehi panna mängima mängu, milleks nad valmis ja võimelised ei ole - seda näidet pole vaja kaugelt otsida (Visnapuu - selge see, et tegemist on mehega, kelle teoreetilised teadmised on head ja kes on olnud kindlasti ka usin täiendaja ja mida kõike aga selgelt tema poolt soovitud mäng ei sobinud sellele koosseisula, kaitse lagunes täiesti laiali). Kuusmaaga on tegelikult osaliselt sama häda - ei saa öelda, et tema mänguskeemid selle meeskonna peal üldse ei töötaks - kohati toimib, kohati mitte - aga alati on mõned mängijad, kelle tugevusi ei osata ära kasutada.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Põhjusmõtteliset on siin suur enamus toonud välja kõiksugu põhjuseid, ning olen nendega päri. Lisaks veel ühe asja juurde, et minuarust oli kuusmaa soov saada korvialla selline suur koll kellega vtb tugevamate vastu astuda, ma võin mürki võtta et nüüd tal on selge et see kolli teema oli ämbrisse astumine, vähemalt sellisel kujul. St esiteks ta ei sobi kuidagigi meie joonisesse, teisalt on mees liialt soolase leppetrahviga arvatavasti, et odavam on teda siin hoida kui minema saata. Nii siis ta istubki meie pingiotsal koos Saksa'ga ja räägivad huvitavaid jutte. Usun et ka järgmisel aastal on meil vähe kogukam vend korviall, aga mitte nii aeglane kui seda on Vrbanov. Pigem tuleks ikkagi C'de puhul vaadata mustade meeste poole.
Mees ei peagi korviall olema nagu ühe kandine veetünn, vaid pigem just füüsililiselt tugev, ala nagu oli fox. Fox oli ju suur ja tugev, aga üsna liikuv ja kiire. Muidugi me teame mis selliste meeste hinnad on, aga see on minusilmis ainus lahendus, et leida kedagi, kes meie joonisesse sobiks.
Et Vrbanoviga mängida, peaks olema mängujuht Marlon Parmer, see mees tuli palliga üle alati 16 sekundil, selleks ajaks oleks ka meie suur C kohal.
Aga nali naljaks, üks mis kindel, valge mees meile alla ei sobi, ja kindlasti ei tohi ta sadat meetrit joosta 21 sekundit. Kuigi soojendusel lidub varps küll, mängus aga on kuidagi slow motioni peal.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

tundub et sarnaselt skelele on ka arbeti vastu hakatud vastas meeskonnad korralikku scoutingut tegema ja mees on korralikult kinni võetud kaitses.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

marxx762 kirjutas:Põhjusmõtteliset on siin suur enamus toonud välja kõiksugu põhjuseid, ning olen nendega päri. Lisaks veel ühe asja juurde, et minuarust oli kuusmaa soov saada korvialla selline suur koll kellega vtb tugevamate vastu astuda, ma võin mürki võtta et nüüd tal on selge et see kolli teema oli ämbrisse astumine, vähemalt sellisel kujul. St esiteks ta ei sobi kuidagigi meie joonisesse, teisalt on mees liialt soolase leppetrahviga arvatavasti, et odavam on teda siin hoida kui minema saata. Nii siis ta istubki meie pingiotsal koos Saksa'ga ja räägivad huvitavaid jutte. Usun et ka järgmisel aastal on meil vähe kogukam vend korviall, aga mitte nii aeglane kui seda on Vrbanov. Pigem tuleks ikkagi C'de puhul vaadata mustade meeste poole.
Mees ei peagi korviall olema nagu ühe kandine veetünn, vaid pigem just füüsililiselt tugev, ala nagu oli fox. Fox oli ju suur ja tugev, aga üsna liikuv ja kiire. Muidugi me teame mis selliste meeste hinnad on, aga see on minusilmis ainus lahendus, et leida kedagi, kes meie joonisesse sobiks.
Et Vrbanoviga mängida, peaks olema mängujuht Marlon Parmer, see mees tuli palliga üle alati 16 sekundil, selleks ajaks oleks ka meie suur C kohal.
Aga nali naljaks, üks mis kindel, valge mees meile alla ei sobi, ja kindlasti ei tohi ta sadat meetrit joosta 21 sekundit. Kuigi soojendusel lidub varps küll, mängus aga on kuidagi slow motioni peal.
Ei tahaks sellise rassistliku ( ei arva et seda oled :)) mõttega nõus olla. Näiteks Tartus mänginud valged Morrissin ja eriti Cus sobiksid ka Kalevisse piisavalt hästi.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MarttiH »

marxx762 kirjutas:Põhjusmõtteliset on siin suur enamus toonud välja kõiksugu põhjuseid, ning olen nendega päri. Lisaks veel ühe asja juurde, et minuarust oli kuusmaa soov saada korvialla selline suur koll kellega vtb tugevamate vastu astuda, ma võin mürki võtta et nüüd tal on selge et see kolli teema oli ämbrisse astumine, vähemalt sellisel kujul. St esiteks ta ei sobi kuidagigi meie joonisesse, teisalt on mees liialt soolase leppetrahviga arvatavasti, et odavam on teda siin hoida kui minema saata. Nii siis ta istubki meie pingiotsal koos Saksa'ga ja räägivad huvitavaid jutte. Usun et ka järgmisel aastal on meil vähe kogukam vend korviall, aga mitte nii aeglane kui seda on Vrbanov. Pigem tuleks ikkagi C'de puhul vaadata mustade meeste poole.
Mees ei peagi korviall olema nagu ühe kandine veetünn, vaid pigem just füüsililiselt tugev, ala nagu oli fox. Fox oli ju suur ja tugev, aga üsna liikuv ja kiire. Muidugi me teame mis selliste meeste hinnad on, aga see on minusilmis ainus lahendus, et leida kedagi, kes meie joonisesse sobiks.
Et Vrbanoviga mängida, peaks olema mängujuht Marlon Parmer, see mees tuli palliga üle alati 16 sekundil, selleks ajaks oleks ka meie suur C kohal.
Aga nali naljaks, üks mis kindel, valge mees meile alla ei sobi, ja kindlasti ei tohi ta sadat meetrit joosta 21 sekundit. Kuigi soojendusel lidub varps küll, mängus aga on kuidagi slow motioni peal.
Valged ei sobi, kiidad Foxi ning siis jälle valged ei sobi. Korrasta oma mõtted ära ja siis hakka kirjutama.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

ole rahulik, said aru küll et ma pidasin silmas ameeriklasi ja muid tegelasi, mitte balkani poisse, keda meie juures on käinud terve trobikond. Ja kui sa suudaks mõttega lugeda, siis oli fox kui näide, milline mees võiks olla füüsiliselt, mitte nahavärvilt. Kui nokkida tahad siis mine noki nina.
Vasta