Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Patrioot kirjutas:
Sten kirjutas:
Soho kirjutas:seda barca mängu ikka jube igav vaadata :D vaatan parem lyoni oma palju huvitavam
obv kui kodumeeskond tapab mängu. Teine poolaeg oli korralik ja kodumeeskond end täis häbisse ei jätnud.
Täiesti müstika - üks meeskond paneb 800 söötu 86 protsendiga ja teine 200 söötu ca 60 prossuga.
Millestki muust ei olegi rääkida - Barca on selge tiitlifavoriit, kui keegi nende käest palli kätte ei saa.
Tiitli võivad ju saada , aga rahvale pole midagi vaadata ... see keskvälja palli lükkamine on ikka jumala igav
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Jalgpall

Postitus Postitas TDK »

Kui Barca fänn ei ole siis ongi igav, samas ei saa ümber lükata fakti, et nad mängivad hetkel kõige paremini. Kuradi raske saab olema nende võitmine, Reali fännina loodan seda muidugi iga päev!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rix »

Soho kirjutas: Tiitli võivad ju saada , aga rahvale pole midagi vaadata ... see keskvälja palli lükkamine on ikka jumala igav
Ma ei tea millest sa räägid, teine poolaeg oli ikka ülihuvitav- väravaid, poste, viimase hetke taklamisi, paar suurepärast tõrjet mõl meeskonna vahtidelt, teravaid sööte, messi nuts...
See, kui meeskond, kes Barcale vast astub, otsustab 11 oma poole kolmandikul passida, on nende endi probleem. Seal aitabki vaid kannatus, seda eriti veel kahe mängu süsteemis.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Soho kirjutas: Tiitli võivad ju saada , aga rahvale pole midagi vaadata ... see keskvälja palli lükkamine on ikka jumala igav
Sa vist ei saa aru, et kui vastasmeeskond istub oma kolmandikul 11 mehega siis peabki rahulikult söötu lükkama ja päris tihti ka tagant läbi lükkama, et vastaste liine tõsta.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Sten kirjutas:
Soho kirjutas: Tiitli võivad ju saada , aga rahvale pole midagi vaadata ... see keskvälja palli lükkamine on ikka jumala igav
Sa vist ei saa aru, et kui vastasmeeskond istub oma kolmandikul 11 mehega siis peabki rahulikult söötu lükkama ja päris tihti ka tagant läbi lükkama, et vastaste liine tõsta.

Ega ma algaja vaataja pole , et siin üritad mulle selgeks teha midagi :D
Tänane Arsenali hävitus mängu oli lausa lust vaadata
Mulle meeldib vaadata sellist rõõmsat jalgpalli
Ma pole mingi kindla klubi või riigi fänn , aga pooldan ründavat jalgpalli..
Mida pakkuvad .. aafrika riigid+ Brasiilia jne..
Sellepärast vaatasin ka eile Lyoni mängu ... Seis jäi küll 1-0 aga mäng oli huvitav vaadata

Millegi pärast ongi tavaliselt nii, et kui ma mängu vaatan siis ei toimu midagi, aga kui ma kanalit vahetan tulevad kollid kohe :D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas #7 »

Mina, kui Inglismaa jalgpalli austaja ja võib öelda, et põline Itaalia hater, ei uskunud, et Milan võib nii head jalgpalli mängida. Ja muidu Ibra, no comments.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Soho kirjutas:
Sten kirjutas:
Soho kirjutas: Tiitli võivad ju saada , aga rahvale pole midagi vaadata ... see keskvälja palli lükkamine on ikka jumala igav
Sa vist ei saa aru, et kui vastasmeeskond istub oma kolmandikul 11 mehega siis peabki rahulikult söötu lükkama ja päris tihti ka tagant läbi lükkama, et vastaste liine tõsta.
Ega ma algaja vaataja pole , et siin üritad mulle selgeks teha midagi :D
Tänane Arsenali hävitus mängu oli lausa lust vaadata
Mulle meeldib vaadata sellist rõõmsat jalgpalli
Ma pole mingi kindla klubi või riigi fänn , aga pooldan ründavat jalgpalli..
Mida pakkuvad .. aafrika riigid+ Brasiilia jne..
Sellepärast vaatasin ka eile Lyoni mängu ... Seis jäi küll 1-0 aga mäng oli huvitav vaadata

Millegi pärast ongi tavaliselt nii, et kui ma mängu vaatan siis ei toimu midagi, aga kui ma kanalit vahetan tulevad kollid kohe :D
Selles ongi point kas mängivad enam-vähem võrdsed meeskonnad või kus üks pool istub umbkaitses 11 mehega ja ei üritagi rünnata. Arvan Barca mängiks hea meelega ründavat jalgpalli, kus on ruumi palli liigutada maast. Enamasti tullakse Barca vastu siiski kaitses bussi parkima.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Oot-oot, Barca vastased nüüd tapavad mängu? Barca on see, kes oma igava keskvälja mänguga vastased ära uinutab ja siis mööda maad oma väravaid lööb. Barca mängijad on individuaalselt lihtsalt kõik tasemel ning kaitses pressivad kõvasti, sellepärast ei lähegi vastased nende vastu täiega ründama.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Oot-oot, Barca vastased nüüd tapavad mängu? Barca on see, kes oma igava keskvälja mänguga vastased ära uinutab ja siis mööda maad oma väravaid lööb. Barca mängijad on individuaalselt lihtsalt kõik tasemel ning kaitses pressivad kõvasti, sellepärast ei lähegi vastased nende vastu täiega ründama.
See on puhtalt muna ja kana probleem, seda pole võimalik lahendada. Kas tiki-taka on individuaalsete tehniliste oskuste tulemus?
Vastased kardavad, et ründama minnes rebitakse nende kaitse lühikeste söötudega keskelt ribadeks, seetõttu ujutavad keskvälja ja oma väljakupoole meestega üle, mistõttu Barca ei lähe uisapäisa ründama, vaid kiigutab pali, kutsub kannatlikult poolkaitsjad positsioonidelt välja ja üritab siis sööduga läbi mängida. Kumb siin on põhjus, kumb tagajärg? Väga keeruline öelda.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Oot-oot, Barca vastased nüüd tapavad mängu? Barca on see, kes oma igava keskvälja mänguga vastased ära uinutab ja siis mööda maad oma väravaid lööb. Barca mängijad on individuaalselt lihtsalt kõik tasemel ning kaitses pressivad kõvasti, sellepärast ei lähegi vastased nende vastu täiega ründama.
See on puhtalt muna ja kana probleem, seda pole võimalik lahendada. Kas tiki-taka on individuaalsete tehniliste oskuste tulemus?
Vastased kardavad, et ründama minnes rebitakse nende kaitse lühikeste söötudega keskelt ribadeks, seetõttu ujutavad keskvälja ja oma väljakupoole meestega üle, mistõttu Barca ei lähe uisapäisa ründama, vaid kiigutab pali, kutsub kannatlikult poolkaitsjad positsioonidelt välja ja üritab siis sööduga läbi mängida. Kumb siin on põhjus, kumb tagajärg? Väga keeruline öelda.
Aga vaatad nii muna kui ka kana poolt, Barca mängud kipuvad alati olema need kõige igavamad, muidugi va mängud Realiga.

Mulle meeldib kõige rohkem vaadata Saksa klubide mängu, sest seal minnakse ikka hurraaga tavaliselt rünnakule ja ei mõtle keegi, kas nad nüüd kuskilt lõhki rebitakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rix »

Noh, vaevalt et eelmise aasta CLi finaal nüüd igav oli. Manu toetaja jaoks äkki kurb, aga mitte igav. Ja Leverkusen oli ju saksa klubi, kuid otsustas ikka esimesel poolajal bussi parkida. See bussiparkimine võis olla ju Interil edukas, kuid tegelikult kahes legis õnnestub see väga harva ning sellest ei tasuks eriti teistel meeskondadel eeskuju võtta. Hispaania liiga on seda näidanud, aga ka Real 8kuigi jah, ei jõua tihti see Moule kohale).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Eilne siis Barcelona - Valencia mäng oli super hea. Valencia läks küll juhtima aga peale seda oli mäng Barca kontrolli all. Ilus lahtine jalgpall, mis siis lõppes 5 väravaga Valencias võrgus. Pealelöökide vahe oli vist 20 - 1. Valencia kaitse oli ikka väga hädas Sancheze ja Messi kiirusega. Ilusat söödumängu ja dribblingu highlightse oli kuhjaga.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Mulle meeldis 10-punktiline vahe Realiga. Isegi highlightsid ei vähenda seda vahet.
Hispaania liigast on mõttetu rääkida mängudest, kus omavahel ei mängi Real-Barca.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Egert kirjutas:Mulle meeldis 10-punktiline vahe Realiga. Isegi highlightsid ei vähenda seda vahet.
Jou Glory hunter, küll Barca su Reali ka kotti paneb. Pole vaja siin kadetseda. Mine postita NBA teemasse järjekordne video kuidas Lebron lay-upi sisse paneb.
Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Patrioot »

:good: Napoli!
Fantastiline meeskond ja järjekordne supper mäng. Raudne lemmik sellel aastal.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta