VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas barons »

Et siis 6-veerandajaga miinus 46 punkti? Kaitse on ikka väga-väga "hea"?
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas 007 »

barons kirjutas:Et siis 6-veerandajaga miinus 46 punkti? Kaitse on ikka väga-väga "hea"?
Sinu teada läheb mäng teisele lisaasjale? 6 veerand aega?
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas barons »

007 kirjutas:
barons kirjutas:Et siis 6-veerandajaga miinus 46 punkti? Kaitse on ikka väga-väga "hea"?
Sinu teada läheb mäng teisele lisaasjale? 6 veerand aega?
Venemaa reisil, Triump`iga terve mäng -23 ja Kaasani mängus poolajaga -24, okey kokku on -47?
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas 007 »

Selle mänguga küll ehmatab Kalev VTB-d, aga mitte päris nii nagu Müürsepp seda mõtles.
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas GO-CAVS »

Tahaks juba Kuusmaa vabandusi kuulata ja ärgu tulgu mingit , et meie eelarve on lihtsalt niipalju väiksem , et võimatu on mängida jama ajama , ise saame meeskondadelt kellel on meist ikka tunduvalt väiksem eelarve 20-nese paki
ss
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas barons »

viimasel veerandil 5.16 jooksul 1 punkt...
midagi on ikka väga pahasti, et selline kriis, ei kaitset, ei rünnakut?
Viimati muutis barons, 15 Veebr 2012, 18:27, muudetud 1 kord kokku.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

kes on see optimist?:
«Mõistagi oodatakse meilt veel võite, kuid oleme mänginud kõikidega üsna võrdselt ja ma loodan, et me pole tugevamate jaoks nagu Eesti meistriliiga Valga,» arutles ta.
"Meil jääb Ühisliigas edukamalt esinemisest kolm või viis protsenti puudu."
"Olen kogu aeg soovinud, et saaksime ühtlasel tasemel mänge, suured klubid tuleks meile külla,"
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas japs »

nojah kirjutas:kes on see optimist?:
«Mõistagi oodatakse meilt veel võite, kuid oleme mänginud kõikidega üsna võrdselt ja ma loodan, et me pole tugevamate jaoks nagu Eesti meistriliiga Valga,» arutles ta.
"Meil jääb Ühisliigas edukamalt esinemisest kolm või viis protsenti puudu."
"Olen kogu aeg soovinud, et saaksime ühtlasel tasemel mänge, suured klubid tuleks meile külla,"
Alaver
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Mööda on pandud meeste valikuga nagu ikka. Et saada korraliku meeskonda on vaja skaute ja raha ja eelkõige valida mehi selle järgi et joonisesse sobiks mitte nagu varba onu. Fall ja Arbet ja vb uus kes kohale tuleb ja Kitsing jätta ja ülejäänud valgasse!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas marxx762 »

nojah kirjutas:kes on see optimist?:
«Mõistagi oodatakse meilt veel võite, kuid oleme mänginud kõikidega üsna võrdselt ja ma loodan, et me pole tugevamate jaoks nagu Eesti meistriliiga Valga,» arutles ta.
"Meil jääb Ühisliigas edukamalt esinemisest kolm või viis protsenti puudu."
"Olen kogu aeg soovinud, et saaksime ühtlasel tasemel mänge, suured klubid tuleks meile külla,"
Vot selle optimisti käest ma tahaks veel sügavamat analüüsi. Kõik mõtted ja soovid mis välja on öeldud on ilusad ja toreda, aga... Kas ta ise ka teadvustab endale kui palju peaks meie eelarve kasvama, et natukeNEGIGI saaks Unicsile vastu. Okei ma saan aru, et üks sats on kuulumas euroliiga tippude hulka. Okei ärme võta Unicsit ega euroliiga satse mõõdupuuks.
Me soovime minna Eurocupi mängima... Ma ei kujuta ette, kus kohast valdmaa võlub selle raha, et meie tänase eesliini asemel oleks aasta pärast mehed kes suudaks ka mõningad punktid Euroliiga satside vastu tuua. Uljanko 2pts-Vrbanov 4- kitsing 4 bamba 2- toome 0. Sama käib meie tagaliini kohta. Okei, arbet on sel hooajal teinud enamjaolt omad punktid ära. Aga ülejäänud mehed on ikka väga ebastabiilsed olnud. Kui meie praegune eelarve on ca 750K € siis usun, et hea kui meie eelarve 1M€ kasvab aga mitte rohkem. Aga selle eelarvega minna eurocupi mängima... Väga küsitav. Ainus mille üle mul tänase paki juures hea meel on, et Kitsing sai pea 20 minutit mängida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

theundertaker kirjutas:Mööda on pandud meeste valikuga nagu ikka. Et saada korraliku meeskonda on vaja skaute ja raha ja eelkõige valida mehi selle järgi et joonisesse sobiks mitte nagu varba onu. Fall ja Arbet ja vb uus kes kohale tuleb ja Kitsing jätta ja ülejäänud valgasse!
Varbs oli täna kõvasti parem kui Fall! Käed eemale Varbanovist!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

See mäng näitas ka seda, miks ma ka Uljankot pean suhteliselt ebaõnnestumiseks. Ka sellise tugevusega mängus ootaks temalt vähemasti 12p 6 lp sooritust.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas barons »

nojah kirjutas:See mäng näitas ka seda, miks ma ka Uljankot pean suhteliselt ebaõnnestumiseks. Ka sellise tugevusega mängus ootaks temalt vähemasti 12p 6 lp sooritust.
Uljanko on jah Varraku ühe nähtud mängu projekt, mis ei ole kõige paremini end õigustanud/sobinud, aga vähemalt teinegi kord sähvatab. Tõenäoliselt Uljanko lihtsa slaavi jookse-viska kossu esindajana ei leia alati oma kohta siin harrastatava nn.akadeemikute mängus.

Samas huvitav, et miks Valdmaa ja Co otsivad omale mängijaid nä. palju kirutud Balkanilt? Kas Leedust siis mõnda agenti ei teata? Usun, et pilt oleks täna palju parem, kui meeskonnas oleks täna nä. kolm leedulast ja Fall!?
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas 007 »

barons kirjutas:
nojah kirjutas:See mäng näitas ka seda, miks ma ka Uljankot pean suhteliselt ebaõnnestumiseks. Ka sellise tugevusega mängus ootaks temalt vähemasti 12p 6 lp sooritust.
Uljanko on jah Varraku ühe nähtud mängu projekt, mis ei ole kõige paremini end õigustanud/sobinud, aga vähemalt teinegi kord sähvatab. Tõenäoliselt Uljanko lihtsa slaavi jookse-viska kossu esindajana ei leia alati oma kohta siin harrastatava nn.akadeemikute mängus.

Samas huvitav, et miks Valdmaa ja Co otsivad omale mängijaid nä. palju kirutud Balkanilt? Kas Leedust siis mõnda agenti ei teata? Usun, et pilt oleks täna palju parem, kui meeskonnas oleks täna nä. kolm leedulast ja Fall!?
+1
Toome on statistikat vaadates liigutatud tagamängijaks 4 kolmese üritust ja 3 söötu, alt mitte ühtki üritust.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Karl »

barons kirjutas:
nojah kirjutas:See mäng näitas ka seda, miks ma ka Uljankot pean suhteliselt ebaõnnestumiseks. Ka sellise tugevusega mängus ootaks temalt vähemasti 12p 6 lp sooritust.
Uljanko on jah Varraku ühe nähtud mängu projekt, mis ei ole kõige paremini end õigustanud/sobinud, aga vähemalt teinegi kord sähvatab. Tõenäoliselt Uljanko lihtsa slaavi jookse-viska kossu esindajana ei leia alati oma kohta siin harrastatava nn.akadeemikute mängus.

Samas huvitav, et miks Valdmaa ja Co otsivad omale mängijaid nä. palju kirutud Balkanilt? Kas Leedust siis mõnda agenti ei teata? Usun, et pilt oleks täna palju parem, kui meeskonnas oleks täna nä. kolm leedulast ja Fall!?

ma millegi pärast arvan et iga normaalse tasemega leedukas ei hakkaks siia tulema, kas siis mängitakse kuskil rudupise/baltai meeskonnas või siis minnakse aste kõrgemale kuskile kesk-euroopa liigasse.
ja kui mõelda, kuidas siis tarvas oma meeskonda posu lätlasi on saanud, siis tuleks arvestada seda, et need mehed tulnud poole hooaja pealt ning ainult sp et kohalikud läti klubid neid tahtnud ei ole.
Suletud