Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Axel »

MarttiH kirjutas:Korra keegi mainib Shannoni nime ja automaatselt kõigil on kõva ja jahutakse, kuhu kõikjale ta sobiks. Kriisa on muidugi huvitav valik, ise olin uudist lugedes natukene pettunud, ootasin näiteks pigem Janar Sood. Samas Kriisa oma töösse suhtumisega võib olla väga heaks eeskujuks ning võib tuua meeskonda uue hingamise.
:D
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Patrioot »

Ma söön oma mütsi ära, kui seda vangerdust ei lepitud kusagil õlleklaasi taga kokku.
A`la sa luba Rain välismaale, ma annan sulle Valmo.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas vaim564 »

Kriisa hakkab juba karjääri lõpetama ja võimalik, et tal terendab silme ees mingi koht klubi süsteemis, näiteks abitreener vms. Sellest lähtuvalt muidugi loogiline samm. Kaudselt vihjas sellele ka Kullamäe.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas cramokalev »

Mulle tundub,et see eesti korvpall liigub igapäevaga kalevi suunda.Tartul varsti polegi meeskonda ja kogu tähelepanu on juba praegu tegelikult kalevi peal.Tartus on ainult joodikud.Mul on selle üle natukene kurb meel aga positiivsus kaalub selle üle.Viimane aeg ka Kalevil ennast liigutama hakata.Surmahoop rockile.Elagu Kalev surm Rockile.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas japs »

Ega sa juhuslikult Jüri Mõis pole? :)
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas cramo »

Norm, Doroninil jälle jalaga midagi?Delfi treeningu galeriist on ühtteist näha.Korralik klaasmees :D?
Mannike9
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Okt 2011, 20:25

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Mannike9 »

cramokalev kirjutas:Mulle tundub,et see eesti korvpall liigub igapäevaga kalevi suunda.Tartul varsti polegi meeskonda ja kogu tähelepanu on juba praegu tegelikult kalevi peal.Tartus on ainult joodikud.Mul on selle üle natukene kurb meel aga positiivsus kaalub selle üle.Viimane aeg ka Kalevil ennast liigutama hakata.Surmahoop rockile.Elagu Kalev surm Rockile.
Palun ütle, et sa tegid nüüd nalja omaarust jah?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Patrioot »

cramokalev kirjutas:Mulle tundub,et see eesti korvpall liigub igapäevaga kalevi suunda.Tartul varsti polegi meeskonda ja kogu tähelepanu on juba praegu tegelikult kalevi peal.Tartus on ainult joodikud.Mul on selle üle natukene kurb meel aga positiivsus kaalub selle üle.Viimane aeg ka Kalevil ennast liigutama hakata.Surmahoop rockile.Elagu Kalev surm Rockile.
Keegi on vist mingisuguseid seemneid söönud.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Zog »

Patrioot kirjutas:
cramokalev kirjutas:Mulle tundub,et see eesti korvpall liigub igapäevaga kalevi suunda.Tartul varsti polegi meeskonda ja kogu tähelepanu on juba praegu tegelikult kalevi peal.Tartus on ainult joodikud.Mul on selle üle natukene kurb meel aga positiivsus kaalub selle üle.Viimane aeg ka Kalevil ennast liigutama hakata.Surmahoop rockile.Elagu Kalev surm Rockile.
Keegi on vist mingisuguseid seemneid söönud.
Kuivatatud; sibulaseemned kollasest pangest,- Oh arm :!: =
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

oleks tädil rattad sarjast: oleks täna Raplal Ringmets mänginud, oleks Tartul turnatabelis kaotus juures. Raplal polnud ka parim viskepäev.
Asko siis pole kahes emv mängus (klandorfi punt ja Rapla) sekunditki mängida saanud...Rapla kaotas laua 24-46, aga kaotas ikka vaid 7-ga.
Nutune värk.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas eqy2k »

sokk sai ka kuidagi episoodiliselt mängida ja need minutid mängis ka kuidagi tujutult.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Egert »

Vaatasin ka seda mängu. Ei saa mina aru, mille üle nad seal Tartus rõõmustavad kõik hetkel, mängupilt oli tõsiselt jube.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Rix »

Sool on ikka küll kõik olemas. Ma olen olnud suht skeptiline nende noorte upgrademise suhtes, aga kui nt Arbet läheb, siis see mees sobiks küll kui rusikas silmaauku. Vähemalt nii palju, kui mina näinud olen. Ei usu, et pingile jääks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Ülikool

Postitus Postitas Zog »

Ise ka mängu näinuna ütleks aint nii palju, et tegelikult oleks vahe pidanud mängupildi järgi ikka kõvasti üle kümne olema, aga kohtunikelt tuli teisel poolajal paar kentsakat otsust. Eriti absurdne oli Kurbasele rünnakul vilistatud ebasportlik viga, olukorras, kus kaitsemängija tal peaaegu et jalast kinni haaras :roll:
Vasta