Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas And »

Egert kirjutas:Toome on esimene, kellest on vaja uuel hooajal lahti saada. Tänase mängu kohta pole midagi öelda, masendav iga külje pealt. Lootus vähemalt, et Bozemanist on asjalik mees tulemas.
Toome ei teinud täna küll midagi väga valesti minu arvates. Võttis 7 lauda ja viskas vabakaid 4/4. Meie tagaliini mehed Sokk, Tamm ja Škele peaks niimoodi vabaviskeid viskama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

And kirjutas:
Egert kirjutas:Toome on esimene, kellest on vaja uuel hooajal lahti saada. Tänase mängu kohta pole midagi öelda, masendav iga külje pealt. Lootus vähemalt, et Bozemanist on asjalik mees tulemas.
Toome ei teinud täna küll midagi väga valesti minu arvates. Võttis 7 lauda ja viskas vabakaid 4/4. Meie tagaliini mehed Sokk, Tamm ja Škele peaks niimoodi vabaviskeid viskama.
Vaata, kuidas see mees palli püüab ja kui kätte saab, siis mis liigutusi ta sellega teeb.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas theundertaker »

Toomest tuligi see tehnilise maraton ja vabavisked
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas eqy2k »

mitu mängu oli tartu enne seda kodus kalevilt pähe saanud?
sokk siiski suutis mänguohje käes hoida erinevalt tammest,aga jah eestlane pole selline kes kogu aeg vastu rinda taob.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Soho »

barons kirjutas:
Stennu kirjutas:Selle kaotuse paneb küll Kuusma kapsaaeda. Tamm pani täielikult paska, aga hoidis meest sees ja sees. Kui Tamme sees polnud oli kõik normaalne. Sisse tuli läks kõik pekki
naljakas selle juures on see, et neid endid see kaotus eriti ei kurvastanud....tundus suht pohhui olevat, kas spordimees võiks nii tunda? vastus oleks, ei võiks! seega paljud neist vast ei ole spordimehed ja neil puudub sportlik viha...näide vendadest sokkudest, muidu vennad, aga väljakul peaksid üksteist "tappma" minema...timmu isegi on sellist nägu, tanelist ei saa halligi aru, kas ta on palliplatsil, või hängib niisma väljakul kui parajasti midagi paremat teha pole?

Oleks Tartul ka sama palju mänge , kui Cramol siis oleks nad ka samasugused olnud... Loeb ka see , kus mäng toimub, ikkagi kodusaal ka ja seal peab üritama.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas And »

Egert kirjutas:
And kirjutas:
Egert kirjutas:Toome on esimene, kellest on vaja uuel hooajal lahti saada. Tänase mängu kohta pole midagi öelda, masendav iga külje pealt. Lootus vähemalt, et Bozemanist on asjalik mees tulemas.
Toome ei teinud täna küll midagi väga valesti minu arvates. Võttis 7 lauda ja viskas vabakaid 4/4. Meie tagaliini mehed Sokk, Tamm ja Škele peaks niimoodi vabaviskeid viskama.
Vaata, kuidas see mees palli püüab ja kui kätte saab, siis mis liigutusi ta sellega teeb.
Nagu pikad mehed ikka, vähe kohmakalt, aga täna oli väljakul oluliselt hullemaid mehi. Ja selle mängu põhjal tahaks pooltest meestest uueks hooajaks lahti saada.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

And kirjutas:Nagu pikad mehed ikka, vähe kohmakalt, aga täna oli väljakul oluliselt hullemaid mehi. Ja selle mängu põhjal tahaks pooltest meestest uueks hooajaks lahti saada.
Mina ei teinud oma järeldust selle mängu järgi. Täna päeval tegin Unicsi mängu videot, 4 kolmesest 3 olid Toomel air-ballid, kui palli sai, hakkas sellega koperdama. Terve hooaeg on ta selline ludri, korvi alt viskab lay-upid mööda, aga kahjuks see on kõiki TTÜ vendade teema, Tamm pani ka täna 3 lay-upi mööda.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas kalevcramo »

Tal jäi ju hooaja algus vahele, ja sellisele mehele mõjub see ilmselt kogu hooajaks laastavalt nagu näha võib....
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas And »

Jaa, eks Unics ole hoopis teine maailm ka. Ja no ikka saadaks Toome ja Tamme ning Soku koju kui oleks paremaid mehi asemele palgata. Aga mind vihastab pigem see kui keegi ei pinguta ega ürita. Toome ja Tamm ikka enamasti üritavad ja pusivad, aga no Škele mängib 25% oma võimetest välja. Ja ma ei saa aru, mida Kuusmaa teda kaitseb, et vastased on õppinud mängu tundma. Nagu siis ei saaks enam üldse mängida?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

kalevcramo kirjutas:Tal jäi ju hooaja algus vahele, ja sellisele mehele mõjub see ilmselt kogu hooajaks laastavalt nagu näha võib....
Eelmine hooaeg oli tõeline särav täht, eks. Meil on vaja jõulist mängijat.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas spartaklane »

Ma ei saa aru miks ei andnud Kuusmaa Varbanovile mänguaega ,samas kui meest minema ei saadetud,milleks teda siis sinna Tartusse vedada kui sa teda ei kasuta.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas AAAA »

Varbanovit ei saadetud selle pärast ära, et tema kukil on hea korvi võrgud kevadel ära lõigata! Fall on liiga kondine ja Toomel ei kõlba seda tööd teha.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas eqy2k »

loodame,et peale hooaja lõppu paljastatakse varbanovi müstiline lugu.
mis arbetiga on?meeskonna pingil ma teda ei näinud
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas AAAA »

No ma ei ole küll asjaga kursis, kuid kas selline asi pole võimalik, et talle ei anta praegu meelega mänguaega? Et mees nõustuks väiksema raha või üldse tasuta lepingu lõpetaks. Vaevalt ta nii loll on, et arvab et need mõned tuhanded eurod korvavad mänguaega mida ta hooaja lõpuni ei saa.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevRuus »

spartaklane kirjutas:Ma ei saa aru miks ei andnud Kuusmaa Varbanovile mänguaega ,samas kui meest minema ei saadetud,milleks teda siis sinna Tartusse vedada kui sa teda ei kasuta.
Mängu ei vaadanud? Ma ei näinud mängu ajal ühtegi momenti kus olnuks mõistlik Varbanov platsile saata.

Aga see selleks, tartlased tahtsid esimestest minutitest peale rohkem, võitlesid pisut rohkem ja Kriisa oli muidugi see kelle roll selles kõiges oli asendamatu.
Vasta