VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

tundub,et skelel on järgmine aasta töökohaga probleeme
vtb kolmesed 14 prossa,vabakad 50
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Skelega peaks järgmiseks aastaks ka leping olema vist
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

1+1 peaks olema.peale hooaja lõppu on võimalik leping katkestada.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

loodetavasti ei satu KML-i finaalides hoogu siis...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

Rix kirjutas:
Marcus kirjutas:Huvitav, kui näiteks Toome ja Tamme palkade arvelt teha ruumi, kas oleks võimalik Dunigan tagasi tuua (huvitav, kas mehel endal oleks endiselt huvi)? Ainult KML ja BBL teda siia tagasi loomulikult ei meelitaks, VTB või mõni eurosari oleks ka ikkagi vajalik.
Toome bashimisest mina päris aru ei saa. Tal on palju miinuseid, aga ka plusse. Arvata, et tema palga eest saab miski kõva eesliini mehe, siis think again.
Tamm jah...paljulubava eelmise hooaja järel siiski tuleb nentida, et samm läks tagasi mitte edasi.
Küsimus ei olegi selles, et Toome on jube kehv. Vähemalt minu arust. Mina arvan, et tema usaldamine on õigustatud ja see, et tal eksida lubatakse (mida ta ei tee sugugi vähe) tasub ennast lõpuks ära, ka täna tegi ta soliidse statistika. Minu kriitika on pigem selles suhtes, et teistele eesliini mängijatele ei ole sama lubatud. Nii oli see Varbanoviga, on Kitsinguga, mingil määral võib täheldada ka Falli puhul (kuigi ilma viimaseta ei saa ka Kuusmaa enam). Ma ei nõua nii väga Toome ära saatmist vaid mängijate võrdset kohtlemist võrdsetel tingimustel.

Pealegi, minu suurem kriitika Kuusmaa suunas mänguaja jagamise kohta puudutas esimest poolaega. Teisel poolajal polnud viga, Nelson sai korralikult mängida, Tamme ei surutud vägisi platsile, Kitsingule anti teine võimalus ja mõned minutid, kaitses prooviti varieerida jne. Kahjuks ainult oli lootusetult hilja mängu päästmise mõttes (kuig reaalselt poleks selleks ilmselt täna üldse shanssi olnud), kuid mänguaja jagamisega olid asjad paremad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Kui Kalev tahab arengult toppama jääda ning mängida nii nagu see hooaeg, siis palun väga jätkaku Toome ja Tammega. Aga kui tahetakse midagi muuta, siis on vaja munadega mängijaid.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nojah kirjutas:
Rix kirjutas:
Marcus kirjutas:Huvitav, kui näiteks Toome ja Tamme palkade arvelt teha ruumi, kas oleks võimalik Dunigan tagasi tuua (huvitav, kas mehel endal oleks endiselt huvi)? Ainult KML ja BBL teda siia tagasi loomulikult ei meelitaks, VTB või mõni eurosari oleks ka ikkagi vajalik.
Toome bashimisest mina päris aru ei saa. Tal on palju miinuseid, aga ka plusse. Arvata, et tema palga eest saab miski kõva eesliini mehe, siis think again.
Tamm jah...paljulubava eelmise hooaja järel siiski tuleb nentida, et samm läks tagasi mitte edasi.
Küsimus ei olegi selles, et Toome on jube kehv. Vähemalt minu arust.
Eks Toome paistab ka seetõttu palju kehvem välja, et tema möödavisked on tavaliselt ihuüksi korvi all seistes. Seega jääb mulje, et lihtsalt kohutav pudrunäpp aga pärast statsi vaatad, siis polegi nagu midagi ette heita. Samamoodi eile mees hüppas vabalt ründelaua palli järele ja selle asemel, et see ülevalt alla suruda hakkas seda kahe sõrmekesega korvi poole suunama. Neid hetki on väga valus vaadata. Isegi Pärnu vastu on tema kobatsemised ikka jubedad vaadata.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

see hetk oli jah vtb top 10 väärt,aga pole veel lootust maha matnud...go Joss
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas: Eks Toome paistab ka seetõttu palju kehvem välja, et tema möödavisked on tavaliselt ihuüksi korvi all seistes. Seega jääb mulje, et lihtsalt kohutav pudrunäpp aga pärast statsi vaatad, siis polegi nagu midagi ette heita. Samamoodi eile mees hüppas vabalt ründelaua palli järele ja selle asemel, et see ülevalt alla suruda hakkas seda kahe sõrmekesega korvi poole suunama. Neid hetki on väga valus vaadata. Isegi Pärnu vastu on tema kobatsemised ikka jubedad vaadata.
Jah, saab vaid nõustuda. Neid valusaid möödapanekuid oli eile kokku kaks või kolm, kuigi nt tabas ka kaks-kolm päris keerulist viset ja kokku tuli korralik stats ju...
Kaitses muidugi temast korralike tsentrite vastu asja ei ole ning eks ta polegi tsenter kaitse mõttes. Seetõttu kargas ka Bamba puudumine otse silma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Stat »

Jah..seesamune olukord ,kus ründelauda sai ja oleks võinud kohe ära suruda ,aga üritas kuidagi sõrmeotsaga upitada ja mööda, ajas natukene vihale küll.Kas mehel siis endal ei ole tahtmist see pall kindlalt ja vihaga sealt alla suruda vms?kohati jääb mulje nagu ta ei tahakski hüpata vms...
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas MarttiH »

Loomulikult ei ole tal tahtmist. Kas te ei ole veel aru saanud, et Joosep Toome kirjutaks kodus meelsamini luuletusi kui mängiks korvpalli?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas AAAA »

Ütelge mulle 3 nime kelle tegudest ja nägudest oli eile välja lugeda, et nad tahaksid seda mängu võita?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Nelson oli ainuke!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

theundertaker kirjutas:Nelson oli ainuke!
Dorbek oli kah võidu peal väljas. Uljankole ma ei heidaks kah midagi ette, vana on proff.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Üks positiivne asi ole veel - Viskasime pea eksimatult vabakaid.Üks asi mis Toomel super on. :D
Suletud