Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Rix kirjutas:
eqy2k kirjutas:usun ja väga loodan,et 2 mäng on tln,kuna iga aasta ju nii bbl mängitud.
vb triumph venemaa meeskond sellepärast on selline skeem.riia ja tallinna vahel on märksa lihtsam reisida
Noh, kuna sel aastal on BBl nagunii säästuliiga, siis oleks üsna arusaadav, miks muudeti play-offi mängude formaati. Tln-riia-riia on ju tunduvalt odavam igatepidi.
Riia (?)-Tallinn (24.03)-Riia (?)
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

skele ei mänginud kuna kuusmaa ei pidanud vajalikuks teda mängu panna.
tekib küsimus millal teda siis üldse mängu panna?
aga eks ta on juba varem maininud,et pall liigub paremini kui skelet platsil pole.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Kussa on jah ennemgi väitnud, et Skeleta liigub pall paremini, aga on ka seda maininud kordi ja kordi, et Skele oskab kõige paremini teravust luua ja vastaste kaitset "lahti muukida".Usun, et oleks me leedukate vastu hätta jäänud, siis me oleks ka Skelet väljakul näinud.
Viimati muutis cramo, 12 Mär 2012, 19:59, muudetud 1 kord kokku.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Alex kirjutas:
Rix kirjutas:
eqy2k kirjutas:usun ja väga loodan,et 2 mäng on tln,kuna iga aasta ju nii bbl mängitud.
vb triumph venemaa meeskond sellepärast on selline skeem.riia ja tallinna vahel on märksa lihtsam reisida
Noh, kuna sel aastal on BBl nagunii säästuliiga, siis oleks üsna arusaadav, miks muudeti play-offi mängude formaati. Tln-riia-riia on ju tunduvalt odavam igatepidi.
Riia (?)-Tallinn (24.03)-Riia (?)
Mnjah, minule isilikult oleks reede paremini sobinud, aga see pole suurem asi mure :)
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

kussa on ka maininud,et vastased on skele mängu tundma õppinud ega lase tal omi asju teha.
eks ole näha ka kui sekele palli saab siis vastased tõmbavad kohe korvi alla kokku ega lase tal läbimurdeid teha,ning kuna tal puudub stabiilne vise ongi mees sellises seisus nagu ta on.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No selles mõttes ju kõik õige, et pole vaja kuntslikult mänguaega kõigi vahel jagada. Kui hetkel Skele on kõige kehvem ja reaalset vajadust teda mängu panna pole, siis ju kõik õige minu arust. Konkurents peab olema.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Axel »

Marcus kirjutas:
pebeetu kirjutas:aga palun
http://www.facebook.com/Basket.ee?sk=ap ... 3092627997" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei taha kuri olla ega midagi, aga need kommentaatorid on ikka kohutavad debiilikud.

Kas ma olen midagi maha maganud või selle kohta ei olegi mingit infot, miks Skele ei mänginud?
Mulle küll meeldis nende jutt. Nt see Nelsoni kohta öeldud-olen see, kes jääb. Viidates turistidele, kes käinud siin end näitamas ja muud sellised naljad, aga huumorimaitse ongi erinev. Keegi ei vingi, kui Kruus rebib.
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas DJKILBA »

Axel kirjutas:
Marcus kirjutas:
pebeetu kirjutas:aga palun
http://www.facebook.com/Basket.ee?sk=ap ... 3092627997" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei taha kuri olla ega midagi, aga need kommentaatorid on ikka kohutavad debiilikud.

Kas ma olen midagi maha maganud või selle kohta ei olegi mingit infot, miks Skele ei mänginud?
Mulle küll meeldis nende jutt. Nt see Nelsoni kohta öeldud-olen see, kes jääb. Viidates turistidele, kes käinud siin end näitamas ja muud sellised naljad, aga huumorimaitse ongi erinev. Keegi ei vingi, kui Kruus rebib.
Mu arust ka parajalt mahlakas huumor, veits toorevõitu kohati, aga hea kuulata.
#25
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Marcus »

Nende (halb) huumor huumoriks, aga korvpallialased teadmised olid neil küll puudulikud ning suuremat osa jutust oli piinlik kuulata. Nagu välja tuleb, siis ilmselgelt maitse asi.

Jõuvise? Really?
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Marcus kirjutas:Nende (halb) huumor huumoriks, aga korvpallialased teadmised olid neil küll puudulikud ning suuremat osa jutust oli piinlik kuulata. Nagu välja tuleb, siis ilmselgelt maitse asi.

Jõuvise? Really?
Dunk´i ametlik nimi ongi ju jõuvise.Mul on kuskil üks raamat, mis tutvustab maast-madalast korvpalli reegeleid ja seal on samuti jõuviske nime all see.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Stennu »

Sealt saab palju põnevat teada :)
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Jõuvise jõuviskeks , tervameelne sööt on veel hullem :D
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Marcus »

Nüüd ma siis tean. Polnud ausalt öeldes varem kuulnudki, kuid äärmiselt tobe tõlgendus sellegipoolest. On ju nii palju paremaid variante, mida kommenteerides kasutada.

Anthony Nelsoni numbrilugu oli... võiks ju teada, et ta number oli Niagaras sama. Ühest eelmisest ülekandest mäletan kummalist/tiba rassistliku "nalja" Bamba ja Aafrika kohta jne, ei hakka üritamagi kõiki tobedusi kokku lugeda.

Aga matame nüüd ehk selle teema maha ja suundume tagasi konkreetsemalt BBL lainele. Kui olen veel sunnitud ülekande kaudu mängu vaatama, siis panen selle järgmine kord lihtsalt hääletu peale. :)
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Ega jah, kui Arbet on Albert,siis on elu ilus :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Karl »

Marcus kirjutas:Nüüd ma siis tean. Polnud ausalt öeldes varem kuulnudki, kuid äärmiselt tobe tõlgendus sellegipoolest. On ju nii palju paremaid variante, mida kommenteerides kasutada.

Anthony Nelsoni numbrilugu oli... võiks ju teada, et ta number oli Niagaras sama. Ühest eelmisest ülekandest mäletan kummalist/tiba rassistliku "nalja" Bamba ja Aafrika kohta jne, ei hakka üritamagi kõiki tobedusi kokku lugeda.

Aga matame nüüd ehk selle teema maha ja suundume tagasi konkreetsemalt BBL lainele. Kui olen veel sunnitud ülekande kaudu mängu vaatama, siis panen selle järgmine kord lihtsalt hääletu peale. :)
Eks need kommentaatorid natuke omamoodi ole küll jah aga vähemalt teevad asja hinge ja emotsiooniga mitte nagu siin mõni kohalik ringhäälingukanali-kommentaator, kelle peamiseks kommentaariks on et korv ei võtnud palli vastu ja need pidevad kilked :D
Suletud