Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Eelarve sõltub jällegi leegionäride tasemest. Ma usun, et ka Skele ja Varbanovi hinna eest võib hea skautimise korral samale positsioonile sobivamad mängijad leida. Mängujuhi kohale ehk suudab Nelson ennast tõestada? Uljanko ka vaevalt sandikopikate eest mängib. Noored vaevalt kallimad on, kui Tamm, Saks, Riis teenivad.... Ainult Arbeti vahetusmehe jaoks oleks vaja täiendavat raha.... Hea muidugi, kui Skele, Varbanovi, Uljanko positsioonile saaks ka veidi raha juurde aga ilmselt nende praeguse palgaraha eest võib saada ka paremaid mängijaid. Ja päris ma Uljanko jätkamist ka ei välistaks, kui keegi talle ainult selgeks teeks, et lauda peab ka blokeerima... Ütleme 50% eelarve tõusu juures ei ole siin midagi müstilist, kui eelarve eriti ei tõuse, siis peab lihtsalt leegionäre väga hästi valima ja kalleid mehi ei saa lubada.

Või kui siis positsioonide järgi võtta.
PG Nelson?, Sokk - Sokule pole raha juurde vaja, kui eelarve veidi kosub, võib põhimeheks kallimat meest otsida;
SG välismaalane on Skele palga eest võimalik küll leida, GDorbeku jaoks raha juurde vaja ei ole
SF Arbet kindlasti tahab palgatõusu aga läbirääkimiste küsimus, varumees talle ei pea väga kallis olema, võib ka mingi korralik lätlane-leedukas olla (vt Tarvase diile)
PF - Uljanko raha eest saab küll välismängija, ei välista ka tea jätkamist, Toome ntx küll palgatõusu ei vääri
C - Varbanovi palga eest saab kindlasti paremini, Bambal leping olemas
Soo, MDorbek, TRaadik vsTamm, Saks, Riis - ei usu, et nad väga palju kallimad mehed on
Kitsing jääb samaks.
Seega sisuliselt või minimaalse eelarve tõusuga on võimalik komplekteerida küll. Aga mida rohkem raha, seda paremad leegionärid saab.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

nojah kirjutas:See varem kõlanud nimekiri oli suht reaalne küll selle eelarve juures aga pole kindel, kas see oleks selle hooaja omast OLULISELT parem. Skele asemel teine välismängija (kunagi ei tea kuidas joppab), Varbanovi asemel Cipruss - ehk toimib aga võib juhtuda, et ka Cipruss ei sobi siia süsteemi või on koormus tema jaoks liig. Uljanko minema ja asendust ei otsita - selge küsimärk. Muus osas suht sama. Tamme, Saksa asendamine noortega on mõistlik. Aga erilist kvaliteedivahet ma siiski ei näe.

Mina võtaks nii, et kes meil on üldse eestlastest, kes vähegi tasemel meeskonda sobiks.
Põhimeheks - Kangur, Talts, Veidemann, Arbet. Kõik.
Vahetusmeheks - Sokud, G.Dorbek, Vene, Toome, Keerles. Teatud mööndustega Kurbas, kuigi see eeldaks tema positsioonile põhimeheks väga kõva tegijat. Soo peab ennast kõvemal tasemel veel tõestama.
Tuleb leida 10 meest + lisaks umbes 4 noort.
Algviisik - võimalik, et ei saa ühtegi nimetatud meest. Kui, siis ehk ikkagi Arbeti. Vahetusmeesteks võib ikkagi leida eestlasi. Kuigi 2. tsentrit pole ka kusagilt võtta. Seega 5-6 leegionäri tuleks kindlasti. Kohtadele 11-14 võiks kaaluda Kitsing, Soo, T.Raadik, M.Dorbek, Laane, Raap....
Ilmselt võiks tulla midagi sellist
PG - välismaalane, Sokk
SG - välismaalane, G.Dorbek
SF - Arbet, välismaalane
PF - välismaalane, Toome või Keerles
C - välismaalane, Bamba.
Seega 10 põhimehe hulgas 6 välismaalast ja 4 eestlast
Lisaks eelistaks ise M.Dorbek, Soo, Kitsing, T.Raadik pingile. Aga mingi valemiga tuleb neile ka mänguaega leida. Kas näiteks KML välja laenata või KML mõndasid välismaalasi üldse mitte registreerida v mängitada (sõltuvalt, millistest sarjadest osa võetakse ja kui suur on koormus).

Keerles vahetusmeheks? Ta saab kindlasti Bundesliigast pakkumisi , miks sa arvad ,et selle asemel tuleb ka Kalevisse vahetusmeheks...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

tõenäolisem on tõesti Toome, kui Keerles. Aga ei saa välistada tema naasmist ka. Kuigi pigem ta tõesti jätkab. Aga tema meeskonda saamine on kindlasti tõenäolisem, kui Vene, Talts, Kangur, Veidemann..... Rahalises osas ma pole üldse kindel, et Bundesliga keskmiste klubide keskmised ameeriklasest leegionärid näiteks rohkem teenivad, kui Toome Kalevis. Seal on see konkurents ja mängijate pakkumine ikka üsna kõva.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

nojah kirjutas:Soo, MDorbek, TRaadik vsTamm, Saks, Riis - ei usu, et nad väga palju kallimad mehed on
Kitsing jääb samaks.
Seega sisuliselt või minimaalse eelarve tõusuga on võimalik komplekteerida küll. Aga mida rohkem raha, seda paremad leegionärid saab.
Riis võiks väikse (praeguse?) palga eest vabalt jääda. Saks võib samuti pingiotsale jääda koos Kitsinguga. Täiesti mõttetu oleks palgata Soo, M. Dorbek või T. Raadik.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

nojah kirjutas:tõenäolisem on tõesti Toome, kui Keerles. Aga ei saa välistada tema naasmist ka. Kuigi pigem ta tõesti jätkab. Aga tema meeskonda saamine on kindlasti tõenäolisem, kui Vene, Talts, Kangur, Veidemann..... Rahalises osas ma pole üldse kindel, et Bundesliga keskmiste klubide keskmised ameeriklasest leegionärid näiteks rohkem teenivad, kui Toome Kalevis. Seal on see konkurents ja mängijate pakkumine ikka üsna kõva.
Need samad keskmised ameeriklased mängivad Toome nii kergelt üle, et silm ka ei pilgu. Sellisel juhul on Toome jubedalt ülemakstud, kui Saksamaa klubi mängijad sama raha teeniks. Isegi Tallinna Kalevi see ameeriklasest pikk tegi Toomega mis tahtis.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:See varem kõlanud nimekiri oli suht reaalne küll selle eelarve juures aga pole kindel, kas see oleks selle hooaja omast OLULISELT parem. Skele asemel teine välismängija (kunagi ei tea kuidas joppab), Varbanovi asemel Cipruss - ehk toimib aga võib juhtuda, et ka Cipruss ei sobi siia süsteemi või on koormus tema jaoks liig. Uljanko minema ja asendust ei otsita - selge küsimärk. Muus osas suht sama. Tamme, Saksa asendamine noortega on mõistlik. Aga erilist kvaliteedivahet ma siiski ei näe.

Mina võtaks nii, et kes meil on üldse eestlastest, kes vähegi tasemel meeskonda sobiks.
Põhimeheks - Kangur, Talts, Veidemann, Arbet. Kõik.
Vahetusmeheks - Sokud, G.Dorbek, Vene, Toome, Keerles. Teatud mööndustega Kurbas, kuigi see eeldaks tema positsioonile põhimeheks väga kõva tegijat. Soo peab ennast kõvemal tasemel veel tõestama.
Tuleb leida 10 meest + lisaks umbes 4 noort.
Algviisik - võimalik, et ei saa ühtegi nimetatud meest. Kui, siis ehk ikkagi Arbeti. Vahetusmeesteks võib ikkagi leida eestlasi. Kuigi 2. tsentrit pole ka kusagilt võtta. Seega 5-6 leegionäri tuleks kindlasti. Kohtadele 11-14 võiks kaaluda Kitsing, Soo, T.Raadik, M.Dorbek, Laane, Raap....
Ilmselt võiks tulla midagi sellist
PG - välismaalane, Sokk
SG - välismaalane, G.Dorbek
SF - Arbet, välismaalane
PF - välismaalane, Toome või Keerles
C - välismaalane, Bamba.
Seega 10 põhimehe hulgas 6 välismaalast ja 4 eestlast
Lisaks eelistaks ise M.Dorbek, Soo, Kitsing, T.Raadik pingile. Aga mingi valemiga tuleb neile ka mänguaega leida. Kas näiteks KML välja laenata või KML mõndasid välismaalasi üldse mitte registreerida v mängitada (sõltuvalt, millistest sarjadest osa võetakse ja kui suur on koormus).
Kõigepealt tuleb selgeks teha, millised on meeskonna ambitsioonid ja missugustes liigades mängida soovitakse (ja suudetakse) ja sellele vastavalt tuleb üritada komplekteerida meeskond. Kuna rahaga laiata pole, siis tulebki leegionäride palkamisel teha riske, äkki leiab mõni siin motivatsiooni. Bamba näiteks juba leidis, mida tema senised statsid ei lubanud oodata. Ennast juba tõestanud mängijate peale ilmselt rahakott ei hakka.
Ma ei usu, et ka Arbet siin sandikopikate eest mängib ja tema palgaskaala on võrreldav leegionäridega. Sügisel vaieldi raha pärast kõvasti, aga hoolimata eestlastele tüüpilisest pessimismist, kuhu tal ikka minna on, loodetavasti kusagile ta endale koha leiab. Temast kehvemadki mehed on saanud oma võimaluse.

Praktiliselt igale kohale on vaja välismaalast, et tekiks vähegi konkurentsivõimet. Kogemus on näidanud, et kui mingi positsioon kaetakse ainult kohalikega, siis kipub see nõrgaks jääma. Tsentrisse on vaja kindlasti teist leegionäri, sest ma ei usu, et Allingu siia tuleb ning Veskit või Ringmetsa palgata pole erilist mõtet. Arbeti ma võrdsustaks välismaalasega.
PG - välismaalane, Sokk (Nelson?)
SG - välismaalane, G.Dorbek
SF - Arbet või välismaalane, võiks kaaluda Sood või isegi Pilku
PF - välismaalane, Toome
C - välismaalane, Bamba
M.Dorbek, Soo, Kitsing, T.Raadik vajaksid praeguses arengujärgus ilmselt mänguaega, mitte pinginühkimist, kui tahetakse neist vähegi mängumeest kasvatada. Raadik ei tohiks kindlasti Pärnu jääda, vaid peab mängima vähemalt Baltic Ch. Kurbase arengut peatas pinginühkimine tõsiselt. Veski oleks võinud kohe Rakverre saata, praegu annab ta seal vähemalt vahetustsentri mõõdu välja. Seega võivad Riis, Kitsing, Saks ja Tamm väga hästi täita 11-14 koha, oleneb mitut liigat hakatakse mängima. Norrköping mängis möödunud hooaja pika rosteriga, kõik sellised keskpärased mängumehed, kuid isegi eurosarjas esineti päris hästi.

Ideaalis tuleks 1-2 milline eelarve eesmärgiks seada, siis oleks võimalik ka mingit euroopa sarja mängida. VTB osas olen veidi kahtlev, peksupoisiks pole mõtet sinna minna ja hoolimata sellest, mida Valdmaa räägib, kardan ma, et meid ja Minski kupatatakse kval.turniirile. Kui VTB-st asja ei saa, siis tuleb EuroChallenge ette võtta, kõrgemale tiivad praegu ei kanna.

E: Uljanko asemele eelistaks mõnda noort ambitsioonikat ameeriklast. Keerles võiks jääda parem Saksamaale. Seal on tal võistkonnas ka vähe teine roll kui tal siin oli.
Ja veel: Cramo ei ole see klubi, kus kasvatatakse noori. Cramosse tulevad noored siis, kui nad on juba mängumehed. Klubi ambitsioonid on sellised.
Viimati muutis vaim564, 14 Mär 2012, 22:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Demarr »

nojah kirjutas:Eelarve sõltub jällegi leegionäride tasemest. Ma usun, et ka Skele ja Varbanovi hinna eest võib hea skautimise korral samale positsioonile sobivamad mängijad leida. Mängujuhi kohale ehk suudab Nelson ennast tõestada? Uljanko ka vaevalt sandikopikate eest mängib. Noored vaevalt kallimad on, kui Tamm, Saks, Riis teenivad.... Ainult Arbeti vahetusmehe jaoks oleks vaja täiendavat raha.... Hea muidugi, kui Skele, Varbanovi, Uljanko positsioonile saaks ka veidi raha juurde aga ilmselt nende praeguse palgaraha eest võib saada ka paremaid mängijaid. Ja päris ma Uljanko jätkamist ka ei välistaks, kui keegi talle ainult selgeks teeks, et lauda peab ka blokeerima... Ütleme 50% eelarve tõusu juures ei ole siin midagi müstilist, kui eelarve eriti ei tõuse, siis peab lihtsalt leegionäre väga hästi valima ja kalleid mehi ei saa lubada.

Või kui siis positsioonide järgi võtta.
PG Nelson?, Sokk - Sokule pole raha juurde vaja, kui eelarve veidi kosub, võib põhimeheks kallimat meest otsida;
SG välismaalane on Skele palga eest võimalik küll leida, GDorbeku jaoks raha juurde vaja ei ole
SF Arbet kindlasti tahab palgatõusu aga läbirääkimiste küsimus, varumees talle ei pea väga kallis olema, võib ka mingi korralik lätlane-leedukas olla (vt Tarvase diile)
PF - Uljanko raha eest saab küll välismängija, ei välista ka tea jätkamist, Toome ntx küll palgatõusu ei vääri
C - Varbanovi palga eest saab kindlasti paremini, Bambal leping olemas
Soo, MDorbek, TRaadik vsTamm, Saks, Riis - ei usu, et nad väga palju kallimad mehed on
Kitsing jääb samaks.
Seega sisuliselt või minimaalse eelarve tõusuga on võimalik komplekteerida küll. Aga mida rohkem raha, seda paremad leegionärid saab.
Põhimõtteliselt nõustuks sellise koosseisuga. Välismaalaste kohalt tahan veel öelda, et kahele positsioonile - mängujuht ja keskmängija - tuleb leida puhtalt nende kohtade mängijad. Teised välismaalased võiksid olla veidi universaalsemad (a'la 5/4, et saaks vajadusel mängida keskmängija kohta, vajadusel suurt äärt või 3/2), nii saaks mängu ajal nõrku kohti vahetustega lappida ja kuskilt ei jääks väga lipendama. Näiteks Uljanko tundub mulle raiskamisena - kasutada saab ainult nr 4 peal ja lisaks on ta tüübilt nagu Toome, st eelistab tihti pigem korvist eemal mängida ja viskab keskmiselt kolm kolmest peale. Tekib küsimus, et miks meil kahte ühe stiiliga mängijat vaja läks?
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Egert kirjutas:
nojah kirjutas:tõenäolisem on tõesti Toome, kui Keerles. Aga ei saa välistada tema naasmist ka. Kuigi pigem ta tõesti jätkab. Aga tema meeskonda saamine on kindlasti tõenäolisem, kui Vene, Talts, Kangur, Veidemann..... Rahalises osas ma pole üldse kindel, et Bundesliga keskmiste klubide keskmised ameeriklasest leegionärid näiteks rohkem teenivad, kui Toome Kalevis. Seal on see konkurents ja mängijate pakkumine ikka üsna kõva.
Need samad keskmised ameeriklased mängivad Toome nii kergelt üle, et silm ka ei pilgu. Sellisel juhul on Toome jubedalt ülemakstud, kui Saksamaa klubi mängijad sama raha teeniks. Isegi Tallinna Kalevi see ameeriklasest pikk tegi Toomega mis tahtis.
Ma nüüd täiesti spekuleerin, parandage, kui eksin, aga ma arvan, et Toome teenib kuus mingi 2000 ja 3000 euro vahel. Mis on täiesti võrreldav hind selliste ameeriklastega, kes end veel tõestanud pole. Ka Saksamaal on neid päris palju. Endale nime teinud mängijad on muidugi oluliselt kallimad aga iga hooaeg tuleb ka Bundesligasse USA-st hunnik mängijaid, kes umbes sama raha eest üritavad ennast tõestada ja paremat lepingut teenida. Kalevis ma usun, et Nelson teenib kindlasti Toomest vähem. Võimalik, et ka Bamba. Samuti ma ei usu, et Cipruss Tarvases rohkem teenib, teistest lätlastest pole mõtet üldse rääkida.
Kalevis on ilmselt kõige kallim mängija Varbanov. Siis tulevad Skele, Arbet, Uljanko, Toome, Bamba, G.Dorbek, Sokk. Viimased 4 on vast sama palgaklassiga, Uljanko, Arbet, Skele kallimad. Tänapäeval ei pruugi üldse ameeriklased kallimad olla, kui eestlased, kes siin mängivad. Ja ilmselt Tarvase lätlastest (v.a ehk Cipruss) saavad Kalevis 8-10 meest rohkem raha.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Marcus kirjutas:
nojah kirjutas:Soo, MDorbek, TRaadik vsTamm, Saks, Riis - ei usu, et nad väga palju kallimad mehed on
Kitsing jääb samaks.
Seega sisuliselt või minimaalse eelarve tõusuga on võimalik komplekteerida küll. Aga mida rohkem raha, seda paremad leegionärid saab.
Riis võiks väikse (praeguse?) palga eest vabalt jääda. Saks võib samuti pingiotsale jääda koos Kitsinguga. Täiesti mõttetu oleks palgata Soo, M. Dorbek või T. Raadik.
Riisil mängijana pole viga midagi aga tema häda on see, et temaga ei saa väga arvestada, kuna on pidevalt vigane. Samas kui eelarves ruumi jagub, siis KML jaoks meeskonnale sügavust andma ja põhitegijatele puhkust miks mitte. Aga miks on mõttetu palgata Soo, M.Dorbek või T.Raadik. Neil meestel on reaalselt võimalus saada kunagi sellisel tasemel mängijaks, kes võiksid olla kas põhitegijad või vähemalt korralikud vahetusmehed ka n.ö rahvusvahelisel tasemel tiimis. Riis, Saks, Tamm kunagi ei jõua selleni. Pigem eelistada potentsiaaliga mängijaid. Ja ega Rakveres-Raplas-Pärnus omavahel mängides ja vahel BBL Challengis peksa saades ka kusagile ei arene. Meeskonnad nende ümber on ikka liiga nõrgad. Nad vajavad arenemiseks tugevamat keskkonda. Ja ka Kalevis oleks neil soovi korral motivatsioon - oma positisiooni mängija üle mängida ja ennast ise põhirotatsiooni mängida. T.Raadik vs Toome, Dorbek vs Sokk, Soo vs GDorbek jne. On küll kelle vastu ennast tõestada.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

nojah kirjutas:Riisil mängijana pole viga midagi aga tema häda on see, et temaga ei saa väga arvestada, kuna on pidevalt vigane. Samas kui eelarves ruumi jagub, siis KML jaoks meeskonnale sügavust andma ja põhitegijatele puhkust miks mitte.
Täpselt seda ma mõtlesingi. Mõistlikum on minu arvates madalal palgal hoida meeskonnas Riisi, kui mõnda "lootustandvat noorukit" (olgem ausad, meil ei ole ühtegi staari lähiaastatel tulemas).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Miks mõttekam? Riisist ei saa kunagi kõvemal tasemel tegijat. Noortest võib saada küll. Ei ole mõtet neile käega lüüa, tuleb võimalus anda.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

selles suhtes õigus leegionärid ei pruugi alati kallimad olla.
leedu piimameistrite treener on õelnud,miks tema meeskonnas nii palju jänkisi on...kuna nad on odavamad kui leedu poisid.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas: Aga miks on mõttetu palgata Soo, M.Dorbek või T.Raadik. Neil meestel on reaalselt võimalus saada kunagi sellisel tasemel mängijaks, kes võiksid olla kas põhitegijad või vähemalt korralikud vahetusmehed ka n.ö rahvusvahelisel tasemel tiimis. Riis, Saks, Tamm kunagi ei jõua selleni. Pigem eelistada potentsiaaliga mängijaid. Ja ega Rakveres-Raplas-Pärnus omavahel mängides ja vahel BBL Challengis peksa saades ka kusagile ei arene. Meeskonnad nende ümber on ikka liiga nõrgad. Nad vajavad arenemiseks tugevamat keskkonda. Ja ka Kalevis oleks neil soovi korral motivatsioon - oma positisiooni mängija üle mängida ja ennast ise põhirotatsiooni mängida. T.Raadik vs Toome, Dorbek vs Sokk, Soo vs GDorbek jne. On küll kelle vastu ennast tõestada.
Elu on näidanud, et seal pingi peal kipuvad nad arenema sellisteks nagu Riis, Saks ja Tamm, mitte sellisteks nagu Kangur, Talts ja Veideman. Kui SF peale jääb vaba koht, siis võiks Soo kaasamist mõelda. T.Raadiku võtmisel mõtet ei näe, eriti veel Kitsingu jätkamisel, kes samuti mänguaega tahab. M.Dorbek ja Laane ei ole veel see tase, mida Cramol vaja oleks, neile on vaja praegu kõvasti mänguaega ja seda saavad nad mujal. Kui Tarvas pääseb BBL eliiti, siis on Dorbekul Rakveres kindlasti parem.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

nojah kirjutas:Miks mõttekam? Riisist ei saa kunagi kõvemal tasemel tegijat. Noortest võib saada küll. Ei ole mõtet neile käega lüüa, tuleb võimalus anda.
Seda "võib saada" poliitikat ei ole minu arvates Kalevil mõtet ajada. Sellises vanuses, kus need noored on, peaksid nad juba väga korralikult beastima. Variandid on, et kas mängime tulemustele või muutume farm-tiimiks ning seda viimast varianti meie Eesti esiklubilt mina isiklikult kindlasti näha ei sooviks.

/ Soo on jah võibolla ainuke mõeldav variant.
Viimati muutis Marcus, 14 Mär 2012, 22:56, muudetud 1 kord kokku.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Miks mõttekam? Riisist ei saa kunagi kõvemal tasemel tegijat. Noortest võib saada küll. Ei ole mõtet neile käega lüüa, tuleb võimalus anda.
Riis on mängija, keda saab alati mängu panna ja enamasti täidab ka oma koha ära. Ideaalne vahetusmees.
Vasta